Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Jak oceniać?
Autor Wiadomo
Zły Człowiek



Doczy: 06 Sty 2007
Posty: 77
Wysany: 2007-01-13, 23:21   

Cytat:
Heh, kto Cię zmusza do czytania tych tematów? Dyskutuj na innych forach, internet jest jednak spory i na pewno znajdziesz wiele innych, ciekawych for.

przedni argument, nie ma co. cos jak gdybym w muzyce skomentowal utwor - nie chcesz to nie sluchaj. nie podoba ci sie w kraju - to sie wyprowadz, itd itd genialne podejscie :p
szkoda ze na poziomie dziecka.

Cytat:
czy może teraz robią takie Linuxy?

linuksy.

Cytat:
Chociaż swoją drogą miewałem wiele systemów operacyjnych

miewales? jak mozna miewac systemy operacyjne?

a w ogole to jesty zabawny jak zapalenie plus, hahaha, ale sie usmialem.
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-01-14, 11:19   

Systemy można miewać. Można zainstalować linuxa i odinstalować, BeOSa pyk i puff, winde też, możne mieć wersje bezinstalacyjne, każdy znany mi os ma wersję live możesz włożyć i wyjąć płytę. Poza tym można systemu operacyjnego w ogóle nie mieć. Jedyne co musisz mieć do działania komputera to interpreter jakiegokolwiek języka. No ale to trzeba mieć przynajmniej podstawy czegoś takiego jak basic lub ansi c.

Zapalenie przeprasza czego? Zachowujesz się jak sierotka, rozkapryszone dziecko. Człowieku, nikt się nie będzie do ciebie dopasowywał. Dorośnij, potem szukaj towarzystwa.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-01-16, 08:51   

Zły Człowiek napisa/a:
Nie rozumiesz, że 'czyny' w dużej części to "słowa"?
Niby polityk jak ma coś zrobić samymi czynami? Nie wybuduje austostrady własnymi rękami, zrobi to słowami. Tak jak w setkach innych przypadków, takie gadanie nie ma zupełnie sensu, bo będą powstawały tylko durne posty na temat tego, że "ważniejsze są czyny bo blebleble" hah xD


Sory jestes tak malo inteligentny czy prowokujesz?
Jeżeli nie zrozumiałeś tematu to po co wypowiadasz się, że jest on głupi?
Czyny a słowa -> tu chodzi o to, że ktoś dużo mówi ale rzuca słowa na wiatr... nie popiera ich czynami. A ktoś może nie mówić tylko działać.. a Twoj przyklad o polityku, który musi mówić.. pff. >.< Nie chce znowu używać słowa kompromitacja. Ale użyłem. >.<
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Lilka ;)
[Usunity]

Wysany: 2007-01-17, 01:57   

Ja uważam, że generalnie lepiej oceniać ludzi po czynach a nie słowach. Choćby dla własnego dobra, by potem sie nie rozczarować i nie tracić nerwów.

Mkj napisa/a:
Czyny a słowa -> tu chodzi o to, że ktoś dużo mówi ale rzuca słowa na wiatr...

Dokładnie. Nie cierpię gdy ktoś tak robi, a już szczególnie specjalizują się w tym nauczyciele i wykładowcy ;/ Ostatnio tego doświadczyłam. U mnie na Uniwersytecie jedna babka od makroekonomii jest "dobra w gębie" ale słabiutka w czynach. Ciągle tylko daje nam "obiecanki cacanki" Najpierw to sama deklaruje się, że nam sprawdzi kolokwia juz na za 2 dni a potem oddaje je po ponad miesiącu (w miedzyczasie podkolorowując sytuację jak to jej już dobrze idzie sprawdzanie ale jeszcze musi ustalić punkty, a to jeszcze 5 prac zostało, a to nam na maila prześle itd) ;/

Poza tym są jeszcze inne sytuacje. Bywa i tak, że ktoś kto używa np. wulgarnego jezyka wydaje się nam na pierwszy rzut oka beznadziejny czy głupi a może się okazać, że jest wartościowym człowiekiem tylko trzeva do niego dotrzeć.
Ostatnio zmieniony przez Lilka ;) 2007-01-17, 01:58, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
Aska1708 


Imi: Aśka
Wiek: 33
Doczya: 02 Sty 2007
Posty: 145
Skd: Sompolno
Wysany: 2007-01-17, 13:39   

Lukas1990 napisa/a:
Ja sądze tak że trzeba oceniać po czynach a nie po słowach ponieważ słowa rzuczamy na wiatr nie zawsze są przemyślane. Ale słowem można szybciej zniszczyć człowieka niż czynem.
zgadzam sie z tym w zupełności...w końcu u czlowieka liczy sie charakter a żeby dobrze go poznać na pewno nie wystarczy jedna rozmowa która nie zawsze musi być udana...
_________________
oczy są ślepe,szukać należy sercem...
Twych oczu blask wciąż wola,jak cichy szept pobudza serce me...
co dziś z tego masz,zapłakaną twarz,prozaiczny świat ,gorzkiej prawdy smak...
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-07-09, 20:01   

Staram się oceniać wg czynów bo przekonałam się już niejednokrotnie, że powiedzieć można wszystko, każde kłamsto może w nas wsiąknąć.
Czasami jednak staram się nie być aż tak kategoryczna bo wiem, że niekiedy ludziom nie wszystko wychodzi tak jak by sobie tego życzyli np chcieli dobrze ale okoliczności im na to nie pozwoliły...
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-07-17, 22:03   

Ja oceniam po czynach, bo mówić każdy może co chce, ale spróbować zrobić cokolwiek już nie każdemu się chce. Sama zresztą się juz przekonałam jak to wygląda. Ludzie mówią wiele rzeczy, a potem nie wychodzi z tego nic, bo to tylko takie gadanie...
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-07-30, 23:52   

Staram się nie oceniać w ogóle, ani po słowach, ani po czynach.
Czyny są warunkowane przez konkretny czynnik, którego zazwyczaj nie znam, a jeśli już znam, to nie znam przyczyny powstania tego czynnika, więc nigdy nie jestem w stanie rozpatrzyć sprawy w 100%.
Chociaż czasami już machinalnie zdarza mi się coś ocenić, ale nigdy nie jest to tak zupełnie poważnie. Dlatego często nie wypowiadam się w ogóle na jakiś temat...
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-07-31, 08:45   

staram się oceniać po czynach ale jasne jest, że gdy poznaje się kogoś to najpierw się go słucha i mu wierzy a dopiero potem okazuje się jak to z nim jest naprawdę ;) przejechałam sie na ludziach tak często jak miło się zaskoczyłam więc chyba taktyka nie jest taka zła ;]
_________________

 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2007-11-11, 20:25   

różnie, ale tylko te osoby, które znam dobrze. a właściwie to raczej oceniam czyny tej osoby i to co sądzi ona na jakiś temat, a nie ją samą... no i nie tak żeby zaraz jej nagadać "a ty taki, taki! zmień się bo przestanę się z Tobą zadawać" tylko mówię jej co o tym myślę, a co ona zrobi z ta moją opinią to już jej sprawa.
jak kogoś nie znam to unikam wypowiadania sie na jego temat i dlatego tez nie lubie plotek
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group