Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Mószka
2008-08-03, 22:35
Wybory 2007

Zagłosuję na:
PiS
29%
 29%  [ 7 ]
PO
25%
 25%  [ 6 ]
SLD
8%
 8%  [ 2 ]
SDPL
4%
 4%  [ 1 ]
Partia Pracy
0%
 0%  [ 0 ]
Partia Demokratyczna
4%
 4%  [ 1 ]
PSL
8%
 8%  [ 2 ]
SO
0%
 0%  [ 0 ]
UPR
12%
 12%  [ 3 ]
Prawica Rzeczypospolitej
0%
 0%  [ 0 ]
LPR
0%
 0%  [ 0 ]
inna partia
4%
 4%  [ 1 ]
pi...doli mnie to
4%
 4%  [ 1 ]
G³osowañ: 24
Wszystkich G³osów: 24

Autor WiadomoϾ
Mkj 



Do³¹czy³: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wys³any: 2007-10-19, 21:19   

Igriana napisa³/a:
niemal wszystkie

I dobrze zrobił, bo nas z dołka wygrzebał. Sam mam w zachodnim banku konto bo ma dużo lepsze oferty od polskiego. Prywatyzacja banków to nie jest sprzedanie polski, zagraniczne banki inwestują w ten sposób w nasz kraj. I jak powiedziałaś niemal

Merkel może sobie mówić co chce, Niemcy nie siedzieli w komunie do lat 90 prawie, to co to za porównanie.
Igriana napisa³/a:
PO już tyle czasu grzmi o tym, że PiS rządzi mediami. Gdyby tak było, nie mogłyby się pojawiać negatywne, a wręcz całkowicie krytyczne uwagi na temat PiSu, a właściwie pojawiają się w większości takie.

Dlaczego argumentem ludzi pisu jest wjazd na PO nie chcę bronić PO bo też ich nie lubię. Krytyczne się pojawiają, racja.. i Gawryluk, Durczok są już w TVN. Po_zatem media publiczne są zdominowane, widziałaś raport Rady Telewizji Publicznej?

Nie chce mi się szukać, ale było mniej więcej 60min Pis, 50min Prezydent, 45 rząd (czyli PIS) 35min ministrowie (pisu), i potem dopiero 16min miała PO 4 minuty PSL. Dlatego Pis rządzi mediami o to chodzi.. to są fakty, a to, że ich krytykują to dlatego, że dziennikarz nie ulega presji.. potem traci pracę i idzie do TVN, takie są realia, nawet Lis stracił w Polsacie robotę i nie mów mi, że nie z przyczyn politycznych.

Igriana napisa³/a:
Ale wolę PiS od hipokrytów i pseudointeligentów z PO

Prof. Bartosiewicz to pseudointeligent. :prosze: ...zagłosuj na PSL jak nie masz sumienia na PO a masz na PIS iść, nie mamy tylko 2 partii w kraju. Pluralizm.

Igriana napisa³/a:
czy LiDu, który doprowadził do tego, że Polska to kraj machlojek i przekrętów
Teraz jest lepiej, nie ma przekrętów i żyjemy w czystym państwie.

Igriana napisa³/a:
Męczy mnie to i uwłacza mojej inteligencji
Mi to robi propaganda i kłamstwa PiSu.

Igriana napisa³/a:
Niech mnie nikt nie agituje, bo sama potrafię zdecydować na kogo chcę głosować
I niech tak zostanie. ;] Twój głos, wybór, sumienie. Ja Cię nie agituje, tylko chciałaś, żebym napisał co mi się w PiSie nie podoba, więc to zrobiłem.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
Ostatnio zmieniony przez Marki 2007-10-20, 13:06, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Igriana 
Black Cat



Imiê: Paulina
Wiek: 38
Do³¹czy³a: 26 Gru 2006
Posty: 771
Sk¹d: pÅ‚ynie czas?
Wys³any: 2007-10-19, 21:33   

To akurat nie było do Ciebie, tylko do tych i oni dobrze wiedzą o kim mówię, którzy przysyłają mi rozliczne wiadomości przeciwko PiS.

Już nie mam naprawdę siły, żeby sie z Wami kłócić. Zagłosuję na PiS i to jest wybór mój, własny. Będę miała CZYSTE sumienie. I jeśli już to zagłosowałabym na PSL Piast. Koniec. Kropka.
_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie wÅ‚adcy MyÅ›li
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
 
 
 
Azazel1983 


Imiê: Andrzej
Wiek: 40
Do³¹czy³: 15 PaŸ 2007
Posty: 1
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2007-10-20, 08:52   

Igriana napisa³/a:
Sprywatyzował niemal wszystkie banki w Polsce, przez co przeszły w ręce zagranicznych inwestorów. To jest mój zarzut. Merkel nawet powiedziała, że w życiu nie pozwoli, by coś takiego miało miejsce w Niemczech, bo to Niemcy mają rządzić Niemcami, a nie inne kraje.
Kto tu ma obsesje, przepraszam bardzo? PO już tyle czasu grzmi o tym, że PiS rządzi mediami. Gdyby tak było, nie mogłyby się pojawiać negatywne, a wręcz całkowicie krytyczne uwagi na temat PiSu, a właściwie pojawiają się w większości takie.
Nie mówię, że PiS jest idealny, bo nie jest. Ale wolę PiS od hipokrytów i pseudointeligentów z PO, czy LiDu, który doprowadził do tego, że Polska to kraj machlojek i przekrętów. Jeśli PO dojdzie do władzy zrobi wszystko, żeby przez przynajmniej cztery lata móc ogołocić kraj ze wszystkiego co nam zostało. Ze wszystkich partii, które mają szansę dojść do władzy, najwięcej dobrego zrobić może PiS. Dlatego będę głosowała na PiS.

I błagam, nie przysyłajcie mi głupawych wiadomości na gg, SMSów i maili z hasłami antypisowskimi tak, jak byście milcząco zakładali, że młodzież całego kraju ich nie chce. Bo tak nie jest. Męczy mnie to i uwłacza mojej inteligencji. Niech mnie nikt nie agituje, bo sama potrafię zdecydować na kogo chcę głosować.


PIS doprowadził za to do psychozy , podziału społeczeństwa i wzajemnej nienawiści !! !

zresztą historia takiego działania i traktowania zaczęła się już wcześniej !! ! podczas wyborów na prezydenta, PO i PIS zniszczyły Pana Cimoszewicza, któremu ani pół zarzutu nie postawiono, zrobiono medialne show, żeby zniszczyć Człowieka !! ! to zapoczątkowało taki styl uprawiania polityki !! !
a tak poza tym, to

Cytat:
Zasady premiera Jarosława Kaczyńskiego:

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem.
2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.
3. Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy.
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PiS.
6. W-ce Minister Sprawiedliwości nie ścigał i nie osądzał w więzieniu działaczy opozycji w latach 70.
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz to premier na całą kadencję.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową.
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.


handlowanie pani beger, narkotyki w rządzie, afera z ministrem kaczmarkiem !! gdzie są nagrania z tych spraw ? czemu cba tak chętnie nie pokazuje tego ? PIS to chora partia z chorymi, rządnymi władzy i zemsty ludźmi, pełnymi kompleksów i nienawiści !! !

polecam
 
 
 
Mkj 



Do³¹czy³: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wys³any: 2007-10-20, 08:56   

Zamknąć temat na ciszę wyborczą, o.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Do³¹czy³: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Sk¹d: wziąć na piwo?
Wys³any: 2007-10-26, 19:56   

Azazel1983, jakieś dowody? Nie? Dziękujemy panu.

Polecam: http://youtube.com/watch?v=fCPdo2jd84Y
Pan plastelina :D Nie tylko posłuszny synuś mamusi, ale też posłuszny lokaj europejskich liberałów. O Cimoszewiczu lepiej byś już nie wspominał :lol:
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Paulus 



Do³¹czy³: 15 Lis 2006
Posty: 617
Wys³any: 2007-11-12, 19:45   

Po dwóch miesiącach zastanawiania się doszedłem do wniosku, że nie warto (z mojego punktu widzenia) iść na wybory. Rozważmy trzy partie które brałbym pod uwagę:

Platofrma Obywatelska
Plusy:
1. Zawsze to coś bardziej liberalnego niż reszta liczących się na scenie.
2. Jeśli CBA dwa lata szukało na nich haków i znalazło tylko Sawicką to znaczy, że powinni być w miarę czyści.
3. Jeszcze nie rządzili, niech mają szanse i pokażą na co ich stać.
Minusy:
1. Nowa doktryna polityczna: liberalizm udawany. Prywatyzacji służby zdrowia i szkolnictwa wyższego - nie będzie. Podatku liniowego - nie będzie. Obcięcia socjalu - nie będzie. Jasnej i prostej prywtyzacji największych podmiotów gospodarczych - nie będzie. Zresztą polecam to:
http://www.youtube.com/wa...DfmskX1UMI&NR=1
http://www.youtube.com/wa...ObeiLCpZlM&NR=1
2. SÄ… zakochani w Unii i w niej widzÄ… jedynego wybawiciela Polski, robiÄ…c to kosztem sojuszu z USA.
3. Krzyczeli że CBA grzebie w kwitach ZUSu a teraz chcą zrobić służbę specjalną kilka razy większą niż CBA, której jednym z zadań ma być RUTYNOWE grzebanie w kwitach ZUS.
4. Miałkość i w praktyce brak programu.
5. W poprzednich rządach członkowie pokazali na co ich stać.
Sumując: dwa lata temu była to partia silna, mogąca nazwac się konserwatywno-liberalną. Dzisiaj po wycięciu Rokity i Śpiewaka jedyną koliberalną presoną został Gowin - marionetka mająca stwarzać pozory. Koniec końców - są miałcy jak miał węglowy.

Prawo i Sprawiedliwość
Plusy:
1. Silni politycy umiejący dążyć do swoich celów.
2. Bezkompromisowość w sprawach lustracji, korupcji i komunizmu.
3. Stosunkowo dobra polityka zagraniczna.
4. Wyraźna wrogość wobec Michnika i jego kumpli.
Minusy:
1. SOCJALIZM (nie chce mi się wypisywać wszystkiego z osobna, kto obserwował co wyczyniali przez ostatnie dwa lata z gospodarką ten wie)
2. Kaczyński nie zamierza dzielić się władzą, typowa egocentryczność.
3. Zaprzepaszczenie lustracji i źle zrobiony saport o WSI.
Jedyne powody dla których mógłbym ich poprzeć to zrobienie na złość "elycie" spod znaku "Gazety Wyborczej", jako taka polityka zagraniczna i charyzma liderów.

Unia Polityki Realnej
Plusy:
1. MajÄ… bardzo zbiezne z moimi poglÄ…dy.
2. Głoszą je nieprzerwanie i bez większych zmian od 20 lat.
Minusy:
1. Korwin i Michalkiewicz jako ikony polskiego liberalizmu. Przecież z takimi liderami to ta idea zamiast być promowana zostanie doszczetnie skompromitowana w oczach Polaków.
2. Typowa "kanapowość", nie wiedzą na czym polega prowadzenie polityki.
3. Zamiast promować się wśród ogółu obywateli, w tym wyborców PO, wolą zdobywać elektorat pokroju Radio Maryja.
Summa summarum: idea jak najbardziej słuszna, partia jest do bani.

Więc 21 X zostałbym w domu.
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Do³¹czy³: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Sk¹d: wziąć na piwo?
Wys³any: 2007-11-12, 19:55   

Paulus napisa³/a:
nie warto

Czyli masz w d... ojczyznę. jakaż wartość (poza spełnieniem obowiązku) ma płynąć z pójścia na wybory? Jeżeli nie chodzisz na wybory to inni decydują za Ciebie, weź pod uwagę, że ci inni nie zawsze są mądrzejsi.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Paulus 



Do³¹czy³: 15 Lis 2006
Posty: 617
Wys³any: 2007-11-12, 19:58   

Jeśli bierzesz się za demagogiczne hasła patriotyczne to może i bym się ruszył, zagłosował na ten UPR, głos i tak byłby zmarnowany, ale za to miałbym czyste sumienie głosując na moja wizję Polski.

W demokracjÄ™ nie wierzÄ™.
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Do³¹czy³: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Sk¹d: wziąć na piwo?
Wys³any: 2007-11-12, 20:18   

Paulus napisa³/a:
zmarnowany

TZn?
Paulus napisa³/a:
miałbym czyste sumienie

Czyli jednak nie.

UPR jest tam gdzie jest, ponieważ zbyt wielu ludzi myśli tak, jak Ty.

Możesz nawet napluć na kartę do głosowania - to działanie też ma wielki sens. Jak dotąd to nasza aktywność wyborcza nie wychodziła daleko poza 40%, co stawiało nas na poziomie republik bananowych - cała Europa była zdziwiona. Polacy albo mają wy...ane albo są głupi. Moim zdaniem to drugie.

Winston Churchill napisa³/a:
democracy is the worst form of government except all those other forms that have been tried from time to time.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Paulus 



Do³¹czy³: 15 Lis 2006
Posty: 617
Wys³any: 2007-11-12, 20:22   

Tylko że ja nawet nie wiem czy ktoś z UPR startował z mojego okręgu a tym bardziej kim jest ta osoba. Poza tym głosować na UPR opłacało się jedynie jeśli członkowie tej partii byli na szczycie listy. Inaczej to było nabijanie głosów Giertychowi.

Nawet jeśli jakimś cudem Korwin dostałby się do Sejmu to z pewnością nie przyniosłoby to korzyści tej partii.

Ogólnie to miałem pomysł napisać "mane tekel fares" na karcie i wtedy ją wrzucić.
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Do³¹czy³: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Sk¹d: wziąć na piwo?
Wys³any: 2007-11-12, 20:30   

Paulus napisa³/a:
Ogólnie to miałem pomysł napisać "mane tekel fares" na karcie i wtedy ją wrzucić.

Moim zdaniem jest to dobry pomysł. Trzeba było tak zrobić.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imiê: Maciej
Wiek: 33
Do³¹czy³: 21 Gru 2007
Posty: 367
Sk¹d: DÄ™bica
Wys³any: 2007-12-21, 12:32   

Ten kto głosuje na LiD jest w moich oczach człowiekiem albo b. głupim albo starym komunista albo jednym i drugim, jestem nie tolerancyjny w związku z tym, głosowałem na PiS (w ankiecie) bo ich poglądy są najbardziej zbieżne z moimi chociaż wiele bym zmienił, po 1 historia musi być prawdziwa , Kwachowi za Jedwabne podziękuje historia o ile nie będzie tak zakłamana jak rewolucja francuska ...
Ostatnio zmieniony przez Marki 2007-12-21, 13:02, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marki 



Imiê: Daniel
Do³¹czy³: 28 Lip 2007
Posty: 1042
Sk¹d: Zewszad
Wys³any: 2007-12-21, 13:14   

Wybory już dawno za nami, więc zamykam.
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group