Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: kakti
2008-03-04, 18:34
Czy to już za długo trwa?
Autor WiadomoϾ
Mea 
Uśmiechni się i zabij mnie



Imiê: Isa
Wiek: 32
Do³¹czy³a: 05 Sty 2008
Posty: 18
Sk¹d: Z daleka
Wys³any: 2008-01-06, 19:05   Czy to już za dÅ‚ugo trwa?

Mam już taki burdel w swojej głowie jak w damskiej torebce.
Sama sobie z tym od nonad pół roku nie moge poradzić i przemówić do rozumu.

Więc może zaczne tak.
W Wakacje Poznałam chłopaka [no wiem tak zaczyna się każdy nudny temat , jakieś nienoralnej dziewczyny] xD
Spotykaliśmy się i dużo rozmawialiśmy, tzn. może nie aż tak dużo bo ja zbytnio rozmowna nie byłam;p Ten chłopak po 6 spotkaniach napisał mi że mnie kocha miał podobno świra na moim punkcie, no to ja sobie już pomyślałam no jasnee, już mu wierze[smieczne było dla mnie jak ktos po paru spotkaniach moze wyznac komus prowdziwą milosc] Więc go olałam bo nic do niego nie czułam, nadal utrzymywalismy kontakt, a potem się zaczeło , uświadomiłam sobie że chyba naprawde coś do niego czuje, ale ja jestem taka że jak mi zależy nie potrafie tak prosto z mostu tego powiedziac czy tez napisac na gg , On sie po 2 miesiącach domyślił że coś do niego czuje a ja przez ten czas to w sobie dusiłami płakałam i chciał ze mną być , ale wtedy to mi już przestało zależeć i On cierpiał ale nie tak długo jak ja, jak zapomniał to ja sobie uświadomiłam, że jednak nie moge bez niego żyć płakałam kolejny miesiąc po nocach płakałam [co było dla mnie śmieszne przedtem było dla mnie chore jak dziewczyna moze płakać przez chłopaka, bo nigdy tego nie robiałam] Olewałam wszytskich chłopaków w około , z dwoma nawet byłam co było bezsensu poniewaz nic do nich nie czułam,Więc napisałam mu ostatnio co do niego czuje w koncu , i dowiedziałam się ze On ma dziewczyne, ale niby nadal bardzo "mnie lubi"jestem ładna fajna mądra i znajde sobie kogos odpowiedniego. I chce utrzymywac kontakt.Nie wierze że On juz zapomniał Płakałam znowu historia się powtórzyła. Nie wiem co mam teraz robić , koleżanka mowi ze mam jeszcze próbować skoro mi tak na tym zależy. A ja sama nie wiem co ma zrobić?
a) Zapomnieć
b) próbować dalej.
Bo ja się boje że już nigdy do nikogo nie będe czegoś czuła,
byłam wiele razy z kims nie czując nic do tej osoby , co było bezsensu
Nie mam pojęcia co dalej.
I nie wierze że On tak kocha Swoją dziewczyne skoro kiedy zaczeli ze sobą byc widzieli sie 4 razy.

Myslicie że to już zupełny koniec?
_________________
Dławi mnie tlen , a każdy dzień wymyka się.
 
 
 
selfishness 


Imiê: Monika
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 28 Gru 2007
Posty: 164
Sk¹d: Lublin
Wys³any: 2008-01-06, 20:04   

Moim zdaniem powinnaś zapomnieć. Tak przynajmniej po jakimś czasie Ci przejdzie i na pewno o nim zapomnisz,nie będziesz się dołować i na pewno znajdziesz sobie innego,do którego będziesz naprawdę coś czuła.
 
 
 
Syl_ 



Imiê: Sylwia
Wiek: 32
Do³¹czy³a: 29 PaŸ 2007
Posty: 729
Wys³any: 2008-01-07, 11:23   

Teraz mozesz tylko zapomniec o nim.. Trzeba bylo w czas sie decydowac, kto ci sie podoba a kto nie i z kim chcesz byc a z kim nie. Teraz juz jest za pozno. Albo jesli chcesz mozesz czekac, az on znow bedzie wolny, bo jestem pewna ze nie zerwie z dziewczyna, tylko dlatego ze ty dopiero teraz zdalas sobie sprawe z tego kto dla ciebie sie liczy, chociaz niektorzy tak potrafia, ale mi bylo by glupio spojrzec pozniej tej dziewczynie w oczy.. Glupia sutyacja, chcesz to walcz, ale ja bym dala sobie spokoj.
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2008-01-07, 22:03   

Myślę, że nikt nie lubi być jak zabawka przeciąganym raz w tą a raz w tamtą stronę. Mógł się wkurzyć. Choc moim zdaniem jakby naprawdę Ciebie kochał i chciał z tobą być to nie byłoby jeszcze nic przesądzone.
Mea napisa³/a:
Bo ja się boje że już nigdy do nikogo nie będe czegoś czuła,
Eeee no co ty, bez przesady dziewczyno nie masz 70 lat żeby się tym przejmować. Mnóstwo fajnych ludzi spotkasz, nie ten to inny.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
5thrider 



Do³¹czy³: 31 PaŸ 2007
Posty: 59
Sk¹d: nie chcesz wiedzieć
Wys³any: 2008-01-07, 23:17   

w tym akwarium jest pełno rybek jeśli nie chcą się złapać to zmień przynętę

brak zdecydowania kosztuje
_________________


patrze...
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group