Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Marki
2008-06-16, 13:39
jak?
Autor Wiadomość
fallenlove
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 18:44   jak?

Interesuje mnie pewna dziewczyna, lecz nie wiem jak do niej zagadac. Wiem o niej jedynie jak ma na imię, że jest sama i znam jej numer gadu. Ona o mnie nie wie nic, nie wie nawet że istnieje taki ktoś jak ja, w tym sensie, że mi się podoba. No i tu zaczyna się klasyczny problem czyli jak? Przemyślałem parę pomysłów :
1. Wspólne wyjście ze znajomymi + wciągnięcie w to ją poprzez koleżanki = odpada, nie lubię byc w grupie osób a do tego gdzieś wychodzic i łazić bez potrzeby chyba, że w samotności lub we dwoje.
2. Rozmowa pod pretekstem = kiepski pomysł, załatwię sprawę, którą wymyślę i na tym się zabawa skończy.
3. Zwykłe napisanie na gg = niby ok, ale to się przecież zupełnie nie będzie kleic, a do tego to jest chyba trochę niepoważne.
4. Rozmowa w szkole (uczy się w tej samej szkole co ja, ale na innym profilu) = nie wierzę w siebie, a do tego mam kompleksy (może nie aż tak tragicznie, ale co by podnieśc tragizm tej sytuacji, to też to uwzględniłem)

so, what?

UĹĽywaj polskich znakĂłw - Przeczytaj regulamin. Syl
Ostatnio zmieniony przez Syl_ 2008-03-30, 21:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysłany: 2008-03-30, 20:41   

Standardowy temat. Czasem warto przeglądnąć pierwszą pomoc, bo takich pytań było tu miliony.
Proponuję dowiedzieć się conieco od znajomych, popytać gdzie ona się lubi wybierać, raz, czy dwa razy się przemóc i w imię wyższego dobra wybrać się gdzieś w grupie i pokazać jej, że istniejesz.
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imię: Lukasz ;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Z d*py :P
Wysłany: 2008-04-02, 08:48   Re: jak?

fallenlove napisał/a:

1. Wspólne wyjście ze znajomymi + wciągnięcie w to ją poprzez koleżanki = odpada, nie lubię byc w grupie osób a do tego gdzieś wychodzic i łazić bez potrzeby chyba, że w samotności lub we dwoje.


To tak zrĂłb... zaproĹ› jÄ… na wspĂłlny spacer.
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez Syl_ 2008-04-02, 12:44, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
wspanialANIA
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-15, 15:14   

Zacznij od zwykłego mówienia "cześć" w szkole, na dworze, gdziekolwiek pokaż jej, że istniejesz :)
Ostatnio zmieniony przez Syl_ 2008-04-15, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piotrem77


Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 35
Wysłany: 2008-04-20, 23:36   

E tam... podchodzisz do niej mowisz ze ladnie wyglada albo np ze ma ladna bluzke i pozniej samo pojdzie jak po masle. Kobiety uwielbiaja jak sie zauwazy u nich jakis nowy ciuch czy np fryzure. Chyba z nia jeszcze nie gadales wiec poczekaj jak bedzie sama i spytaj sie np gdzie kupila swoje kolczyki bo CI sie bardzo podobaja i chcesz takie siostrze sprawic:p hehe, gorzej jak siostry nie masz:P a pozniej jak juz zaczniesz to bedziesz sie pytal o jakies pierdoly, w jakiej jest klasie i tak dalej, samo pojdzie. Wersja na hardziora mozesz ja poprosic zeby psozla z Toba kupic te kolczyki, o ile masz kase na wydawanie jej po to zeby miec pretekst do "randki" :P

[ Dodano: 2008-04-21, 00:38 ]
powiedzialbym CI ze mam poradnik jak sie w takich sytuacjach zachowywac ale pisze to chyba pod kazdym postem i ludzie mnie uznaja za maniaka, ktory ma poradniki na wszystko:p choc to prawda :P
_________________
Dlaczego tyle osĂłb zarabia na ebookach?
http://ebooki.zlotemysli.pl/megaokazje.php
 
 
 
wspanialANIA
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-21, 19:39   

Ja jednak dalej się upieram przy swoim :) Zwykłe "cześć" też daje efekty. Wiem to na swoim przykładzie, a to że zaczniesz ją komplementować za to jak wygląda może się obrócić przeciw tobie, bo np. uzna że podoba ci się tylko jej fizyczność a nie osobowość (a tak nie jest prawda?;>). Może spróbuj się do niej jakoś serdeczniej uśmiechnąć. Gdy idzie niedaleko ciebie a masz w odległości metra od siebie drzwi w których stronę owa dziewczyna zmierza-po prostu przepuść ją (ale UWAGA!! Przepuszczanie w drzwiach nie musi się podobać każdej dziewczynie-mi sie nie podoba). Następnym sposób to spróbuj na gg (to nie jest nie poważne) na gg rozmowa zawsze się klei. Wyślij jej jakiegoś linka i potem komentujcie to piosenke to filmik bądź co kolwiek.

Trzymam kciuki :) Powodzenia :spoko:
 
 
piotrem77


Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 35
Wysłany: 2008-04-21, 22:15   

Jak ma sie mu podobac jej osobowosc skoro jej nie zna? Watpie zeby sie zniechecila od komplementow, chyba kazdy lubi dobrze wygladac i podobac sie innym. No ale wiadomo ze najlepiej leciec na spontanie i nic nie planowac bo moze z tego wyjsc niezle cudo czyli jednym slowem mega dretwa rozmowa :p Podtrzymuje swoj pomysl z komplementem albo kolczykami :wink:

[ Dodano: 2008-04-21, 23:19 ]
pomysl z wyslaniem linka na gg moze i jest dobry tylko jezeli ona go nie zna a on nagle wyskakuje z jakims filmikiem to bedzie to delikatnie mowiac komiczne :P tak mi teraz jeszcze jedna rzecz wpadla do glowy... jak znasz kogos z jej klasy to popros ta osobe zeby chodzila z ta dziewczyna, gadala i Ty wtedy podejdziesz ze niby ksiazke tej osobie oddajesz albo cos takiego i wtedy zostaniesz jej przedstawiony, chwile pogadacie no i to juz zawsze inaczej.
_________________
Dlaczego tyle osĂłb zarabia na ebookach?
http://ebooki.zlotemysli.pl/megaokazje.php
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group