Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: Marki
2008-05-16, 17:12
Co zrobić żeby się odczepili ? (natrętni chłopcy)
Autor WiadomoϾ
BazyL 



Imiê: Peter
Wiek: 33
Do³¹czy³: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Sk¹d: Lublin
Wys³any: 2008-05-14, 16:14   

to z laczka w krocze :P :P po takich doznaniach tylko na serio Hardcore siÄ™ pcha dalej :P
No nie wiem jak to załatwić. Jeśli po wyścieleniu z liścia się nie oczepi to go olewaj na każdym kroku. Najlepiej zgłosić komuś nękanie i dokuczanie. pod naciskiem ciała pedagogicznego powinien odpuścić. To nie jest sprawa karana z punktu prawa cywilnego ani karnego. Może niech w ostateczności załatwią to rodzice, najlepiej z jego opiekunami prawnymi :)
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-05-14, 19:05, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imiê: Lukasz ;)
Wiek: 32
Do³¹czy³: 10 Lut 2007
Posty: 328
Sk¹d: Z d*py :P
Wys³any: 2008-05-14, 20:05   

BazyL napisa³/a:
to z laczka w krocze :P :P po takich doznaniach tylko na serio Hardcore siÄ™ pcha dalej :P
No nie wiem jak to załatwić. Jeśli po wyścieleniu z liścia się nie oczepi to go olewaj na każdym kroku. Najlepiej zgłosić komuś nękanie i dokuczanie. pod naciskiem ciała pedagogicznego powinien odpuścić. To nie jest sprawa karana z punktu prawa cywilnego ani karnego. Może niech w ostateczności załatwią to rodzice, najlepiej z jego opiekunami prawnymi :)


Człowieku gadasz bez kitu jak pedagog szkolny... ja nie wiem... Ty chyba chodzisz do szkoły gdzie wszyscy mają aureolę nad głową, a na słowo "dyrektor" czy "pedagog" wszyscy srają w majty... nie wspomnę już o naganie... tylko sie powiesic. Bazyl weź Ty się zastanów co Ty mówisz...


RaynoR, zaczynasz schodzic z tematu + polskie znaki. Syl
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez Syl_ 2008-05-14, 20:13, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
BazyL 



Imiê: Peter
Wiek: 33
Do³¹czy³: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Sk¹d: Lublin
Wys³any: 2008-05-14, 20:50   

To się powieś. Bosz... Nie rozumiesz, że najlepiej jak by to załatwić między rodzicami? Rodzice wywierają duży wpływ na swoje pociechy, bo tak czy inaczej jesteś uległy rodzicom do 18 roku życia i dłużej.
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
Ostatnio zmieniony przez Syl_ 2008-05-15, 01:01, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imiê: Lukasz ;)
Wiek: 32
Do³¹czy³: 10 Lut 2007
Posty: 328
Sk¹d: Z d*py :P
Wys³any: 2008-05-14, 21:16   

Dobra ja już tu nie pisze coby offtopu nie robić... ale dodam tylko, że istnieje możliwość wyśmiania przez całą szkołę... nie koniecznie, ale może tak być, poza tym najpierw niech spróbuje sama...

P.S. Syl bardzo mi przykro, ale czasem piszę ze szwedzkiego systemu operacyjnego i nie ma w nim polskich znaków... mam przestać pisać posty z takich komputerów?
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
BazyL 



Imiê: Peter
Wiek: 33
Do³¹czy³: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Sk¹d: Lublin
Wys³any: 2008-05-15, 18:23   

A jak samo sobie nie poradzi? I co, że szkoła ją wyśmieje? Ja jak nie dawałem sobie rady z natrętami to nie wahałem się na rozmowę z wychowawcą. To nie jest wstyd, ani "frajerstwo" [jak to teraz się mówi] tylko zabieganie o spokój.
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imiê: Lukasz ;)
Wiek: 32
Do³¹czy³: 10 Lut 2007
Posty: 328
Sk¹d: Z d*py :P
Wys³any: 2008-05-16, 15:18   

Owszem to nie jest wstyd, lecz odwaga... Z resztą nie wiemy jak zareaguje tamten delikwent, więc przyszłość może mieć jedną z wielu dróg... Najpierw powinno się zacząć od artylerii lekkiej, a potem przejść na ciężką jak nie pomoże :P i tak z innej beczki... zdaje się autorka tematu już tu nie zagląda ^^ Ja bym ten temat wywalił zanim zaczniemy spisywać prawo konstytucji tudzież gdybać na temat przyszłości xD
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
dusia07 


Do³¹czy³a: 10 Maj 2008
Posty: 4
Wys³any: 2008-05-16, 16:59   

Heyo...sorki ale dopiero dziś mogłam wejść na kompa bo szkoła była :P P No więc ja wam dziękuje za pomysły...widzę że podczas mojej nie obecności bardzo burzliwa rozmowa przebiegała. Ja postanowiłam go ignorować ...już przestał mnie nękać :P P teraz to się tylko takim wzrokiem na mnie patrzy ale to normalka:)
 
 
 
Marki 



Imiê: Daniel
Do³¹czy³: 28 Lip 2007
Posty: 1042
Sk¹d: Zewszad
Wys³any: 2008-05-16, 17:11   

Skoro problem rozwiÄ…zany, to zamykam.
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group