Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Otwarty przez: Marki
2009-06-24, 11:19
CH W D P
Autor Wiadomo
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skd: HeAvEn
Wysany: 2008-06-23, 14:53   CH W D P

"nienawiść do Policji tak zostałem wychowany, ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany (...) "

Co o tym myślicie? Jaki macie stosunek do Polskiej Policji?

Ja osobiście do Policji nie mam nic, mimo, że jestem sprawdzany min 2 razy w miesiącu przez posturę, często dresy, bluzy z kapturem to nie przeszkadza mi to, nie mam nic na sumieniu więc jestem spokojny:) Jestem zadowolony z pracy Policji, sam po szkole chcę wstąpić w szeregi Policji:)
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-06-23, 19:15   

w dużej mierze to tchórze :| niestety :( częściej spisują bogu ducha winne pary a do większych grupek które stanowią zagrożenie nawet nie podejdą :/ co się z drugiej strony dziwić?
"za takie marne grosze, to jest typowe, tylko idiota by nadstawiał swoją głowę"
Ja do nich nic nie mam...choć nie jeden lubi się powyżywać psychicznie na "jajogłowych intelektualistów" za których nie wiadomo czemu mają studentów :maruda:
_________________

 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-06-24, 00:42   

GracjanDaxx napisa/a:
"nienawiść do Policji tak zostałem wychowany, ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany (...) "

:? lol, wtf?

Znam paru policjantów, miałam z nimi do czynienia, byłam świadkiem paru nieprzyjemnych zdarzeń... Może ja natknęłam się na tych genialnych, nie wiem. Nie znam wszystkich ludzi na świecie. Ale szanuję ich bardzo.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2008-06-24, 00:47   

Ja w rodzinie mam 3 policjantów i wielu znajomych z policji. Nie rozumiem ludzi którzy żywią nienawiść do policjantów. Wykonują swoją pracę za co i tak gówno dostają. Policjant jest jednym z trudniejszych zawodów, bo trzeba mieć silną psychikę, wysoką kondycję fizyczną i sporo rozumu, żeby kogoś nie ubić pistoletem jak psa.
Wiec szacunek nawet niewielki należy się policjantom.
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imi: Jac.
Wiek: 36
Doczy: 19 Cze 2006
Posty: 1599
Skd: Kurwejt
Wysany: 2008-06-24, 07:47   

Bywają, podkreślam bywają dobrzy polismeni. niestety większoś, z którą spotykam się nacodzień wyrabia u mnie zdanie jak najbardziej niepozytywne. są tam gdzie nic się nie dzieje, a tam gdzie ich interwencja była by potrzebna nigdy ich niema...
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Vol 
Yarr



Imi: Tomek
Wiek: 35
Doczy: 21 Kwi 2008
Posty: 68
Skd: Kraków/Jaworzno
Wysany: 2008-06-24, 22:32   

Policjantów się nie lubi z powodu chorych przepisów, które im przychodzi egzekwować. Mówię tu o sytuacjach, kiedy dajmy na to popijasz sobie piwko na rynku w jakimś mieście, zaraz obok ogródka jakiejś restauracji, kiedy to ludzie robią to samo. Ty dostajesz mandat, choć znajdujesz się 2 metry od ludzi, którzy robią to w majestacie prawa, ponieważ lokal ma koncesję. Takie sytuacje powodują w społeczeństwie nienawiść do psów.
_________________


I'll dance with the angels to celebrate the holocaust
 
 
 
Anoniman 


Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 1257
Wysany: 2008-10-10, 22:08   

Do policji osobiście nic nie mam, mimo że nie raz zostałem spisany za głupoty (np. za to, żę mój pies narobił na trawnik leżący przy kamienicy, 5 m od miejscówki na której by nic mi nie zrobili). Nie popieram też chorej nienawiści do policji wśród małolatów, podsycanej przez stare kawałki HG, WSP i innych. :wstyd: . Trzeba mieć we wszystkim umiar - i "panowie władze" powinni być racjonalni, i spisywani.
 
 
 
PaniF 



Wiek: 29
Doczya: 12 Wrz 2008
Posty: 49
Skd: Kalisz
Wysany: 2008-10-18, 18:54   

Wg. mnie policjanci wykonują swoją pracę i nie można ich za to winić, a po za tym nie ma podstaw aby ich nienawidzić. Policjantów osobiście nie znam, ale mój wujek jest strażnikiem miejskim. Wg. mnie powinno się ich szanować, bo jednak narażają sie dla naszego dobra.

Zwrot chwdp kojarzy mi się z głupotą i z "dresami", owszem nie wszyscy "dresiarze" są idiotami i nie dyskryminuję ich tylko dla tego, że noszą dres. Tylko jak przemierzam wieczorem ulice i stoi 5 takich pod klatką z piwem w ręku jest to dość odrzucające.
_________________
...nim noc napełni się krzykiem, nim krzyk zagłuszy muzykę...
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2008-10-18, 19:14   

PaniF napisa/a:
a po za tym nie ma podstaw aby ich nienawidzić.

A to zależy od tego co kto przeżył.

Policja na pewno jest potrzebna, ale niestety ja głównie spotkałam się z nieciekawymi przypadkami policjantów. Np. w wieku 12 lat poszłam z koleżanką na dwór, bo była zima i padał ślicznie śnieg. Ulepiłyśmy śnieżki i przyciskając je do muru, narysowałyśmy na bloku serduszko^^ Podbiegła do nas policja, spisali nas a kiedy zapytałyśmy za co to, to powiedzieli coś w stylu ,,Dziś śnieg, jutro spray''. Trochę ich wyśmiałyśmy i powiedziałyśmy, że to przecież za chwilę zejdzie, ale już nas nie słuchali.
Albo kilkakrotne spisania bez powodu. Tzn, kiedy pytam za co, odpowiedź jest zazwyczaj jedna-'Prewencja'. No sorry, ale nie wydaje mi się żebym wyglądała podejrzanie :|
Kolejny przykład: czemu zawsze są tam, gdzie są niepotrzebni, a kiedy ktoś zostaje pobity czy okradziony, to jakoś nikogo nie ma w pobliżu. Poza tym jak idzie się na komisariat, traci się tylko niepotrzebnie 4 godziny... :|

No, ale żeby nie było, że narzekam, to mam paru znajomych w policji i są to całkiem spoko ludzie. Ale tylko prywatnie, bo na służbie są zupełnie inni...
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
halftone 



Doczy: 17 Pa 2008
Posty: 1
Wysany: 2008-10-18, 19:50   

Mószka napisa/a:
PaniF napisał/a:
a po za tym nie ma podstaw aby ich nienawidzić.

A to zależy od tego co kto przeżył.


Co byś nie przeżyła to stwierdzenie "policja jest taka a nie inna" będzie fałszywe.
_________________
Oko ma świadomość, że pisać jest trudno...
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-10-19, 09:42   

Cytat:
Co byś nie przeżyła to stwierdzenie "policja jest taka a nie inna" będzie fałszywe.
święte słowa. Policja nie jest monolitem. Ale złą opinię wśród młodych ludzi ma z pewnych powodów. Tymi powodami są niedowartościowani młodzi policjanci którzy czerpią chorą satysfakcje z drobnego znęcania się na bogu ducha winnych obywatelach, powodem jest wolne tępo reakcji, i niestety tchórzliwość...oczywiście niektórych, ale tych niektórych nie powinno być w policji. 8)
_________________

 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2008-10-19, 11:44   

halftone napisa/a:
Co byś nie przeżyła to stwierdzenie "policja jest taka a nie inna" będzie fałszywe.

Dlatego tak nie mówię^^
Wyrażam tylko swoje zdanie i opinie. Przecież nie obnoszę się na prawo i lewo z hasłem CH.W.D.P ^_^
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skd: HeAvEn
Wysany: 2008-10-26, 11:03   

PaniF napisa/a:
ale mój wujek jest strażnikiem miejskim.

to nie masz czym się chwalić, mnie jakiś czas temu wkurzył strażnik bo gdy wyrzucałem do pełnego kubła na śmieci papierek po batonie i spadł jakiś iny podszedł do mnie i mówi że wlepi mi mandat za śmiecenie to zacząłem się z niego śmiać i powiedziałem, że to nie moja wina, że ten kubeł jest pełny i że wszystko leci z niego a ci ze sprzątania ulic mają to w dupie. Gość się zgasił i dał sobie spokój.

Taka jedna napisa/a:
Cytat:
Co byś nie przeżyła to stwierdzenie "policja jest taka a nie inna" będzie fałszywe.
święte słowa. Policja nie jest monolitem.

mnie ostatnio jak zawinęli na komisariat za posiadanie wg. nich narkotyków (a to był proszek do napoju izotonicznego:) ) nikt na mnie nie krzyknął, a na koniec jak wyszło, że to nie była amfetamina jak mówili przeprosili mnie za stres itp:)
Ja do policji nie mam nic mimo tego że często jestem sprawdzany, postura + szerokie spodnie i bluza z kapturem, teraz doszedł jeszcze szalik WKSu:), zawsze się uśmiecham jak proszą o dokumenty bo wiem , że jestem czysty i nic nie mam:) wkurza mnie to jak po meczu idę spokojnie na tramwaj i słyszę jak jakieś małolaty krzyczą "białe kaski robią laski", ostatnio gdy to usłyszałem to małolat najpierw dostał w ucho a potem wydarłem się do niego "idź i mu to powiedz prosto w oczy gnoju, a jak będziesz spier****ł przed nimi to sam cie dogonię i ci wje**e" potem już od nikogo nie słyszałem tego tekstu. Chociaż ostatnio też pobiłem jednego policjanta a kolega zajął się drugim i uciekliśmy, było tak, że siedzieliśmy po 24 nad fosą i piliśmy sobie wódeczkę, podeszli i zaczęli się do nas drzeć co tu się dzieje itp, byli bardzo opryskliwi wobec nas i jeden uderzył kolegę w brzuch, zaczęliśmy ich okładać, bo zaczęli, a do tego alkohol wyzwolił agresora w nas:) było ciemno a do ego mieliśmy szaliki na twarzach, bo było zimno. Nie żałuję tego ani trochę, jak jest się mniejszym i się skacze do gości ważących powyżej 120kg do tego pod wpływem alkoholu to trzeba się liczyć z tym, że można zostać oklepanym, nawet blacha nie pomaga wtedy. Tym bardziej, że kolega brał kiedyś sterydy i to ostre to mu poryło banię, a jeszcze pod wpływem alko był to już całkowity wariat. Potem jak staliśmy w nocnym w kolejce to też chciał okładać jakiegoś typa bo go lekko szturchnął i przeprosił. Dużo nie brakowało, żeby ekspedientka wezwała policję. Na następny dzień poszedł tam ze mną i przeprosił ją, kupił kwiaty i jakąś czekoladę dla niej:)
a co do policji to nie ma co posługiwać się stereotypami:)nie każdy policjant to skur***l, są też tacy co nie nadużywają władzy, z którymi można normalnie się dogadać.
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
Ostatnio zmieniony przez GracjanDaxx 2008-10-26, 11:04, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-10-26, 13:27   

GracjanDaxx napisa/a:
PaniF napisał/a:
mój wujek jest strażnikiem miejskim.


to nie masz czym się chwalić

Po przeczytaniu Twojego postu odnoszę wrażenie, ze raczej to Ty nie masz się czym chwalić. Jesteś czyty, bla bla, ale ostatnio pobiłeś policjanta? Super. Gratuluję.

GracjanDaxx napisa/a:
Nie żałuję tego ani trochę, jak jest się mniejszym i się skacze do gości ważących powyżej 120kg do tego pod wpływem alkoholu to trzeba się liczyć z tym, że można zostać oklepanym

Wiesz co, zajebiście się cieszę, że jest w naszym kraju taka policja, która nie boi zaczepiać się pijących wódkę, agresywnych, ogromnych gości, choćby byli dwa razy mniejsi od nich.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skd: HeAvEn
Wysany: 2008-10-26, 14:05   

Eos napisa/a:
pijących wódkę, agresywnych, ogromnych gości,
jak do nas podeszli to nie byliśmy agresywni, nawet nie byliśmy głośno:)
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group