Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
RPG
Autor Wiadomość
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2008-07-18, 13:04   

Fanfir napisał/a:
Ja tymczasem zagłebiam się w świecie Fallout.
której części ? :P ja przeszłam tylko jedynkę :) ale było miło :roll: choć granie po angielsku przyznaję, że mi osobiście mocno utrudnia i odbiera multum radochy :( co do gupawych smaczków to w BG I był taki jeden dość sympatyczny. :) spotyka się 3 potworków (ras nie pamiętam, ale są to z reguły gatunki które morduje się na początkowym tapie gry)i jak z nimi się dobrze zagadasz mozesz dostać autograf :yay: bo to początkujący Band ;]
_________________

 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skąd: okolice TrĂłjmiasta
Wysłany: 2008-07-18, 13:22   

We wszystkich częściach: Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics. Niedługo ma ponoć wyjść Fallout 3. Będzie się działo.

W BG jest taki quest, który obejmuje całą sagę - trzeba zebrać 3 pary pantalonów i w dodatku Tron Bhaala zanieść do kowala (nie pamiętam imienia, ale pojawia się po upadku Saradush, w Amkethran.). Dostajesz wtedy Wielką Metalową Maszynę - zboję z KP -10 i fajnymi bonusami. I wyglądasz jak Adamantowy Golem, czyli sroooogo :>

Aaa... W Dzielnicy MostĂłw w ktĂłrymĹ› z budynkĂłw wisi portret Elvisa Presley, a obok wisi gitara :D
Ostatnio zmieniony przez Fanfir 2008-07-18, 13:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2008-08-08, 19:15   

a mnie ostatnio ryje musk THE KNIGHT :yay: sieciowa, darmowa, bardziej chyba rozbudowana od BATTLE KNIGHTa ktĂłry mi w ogĂłle nie leĹĽy ;/ ten jest naprawdÄ™ milutki...gram gnomicÄ… berserkerem :yay: i mam stworka co wyglÄ…da jak bobek z muminkĂłw :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-08-08, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
czesio-z-tv
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-14, 23:42   

Fanfir napisał/a:
Ja tymczasem zagłębiam się w świecie Fallout. Pociąga mnie wizja post-apokaliptycznej Ameryki. Fabuła też całkiem do rzeczy,a klimat bezcenny np. istnieje możliwość natknięcia się na specjalne wydarzenia podczas podróży. I tak:
- można spotkać na środku pustyni zwłoki... utopionego rozbitka - aluzja do Titanica
- można spotkać ekipę zakutych w stal rycerzy, którzy poszukują Świętego Granatu (Holy Hand Granade) - oczywiste nawiązanie do Monty Python'a.

Takich smaczkĂłw jest bardzo wiele ;-)


doskonale Cie rozumiem, na serii fallout się wychowałem, były to jedne z pierwszych dobrych gier rpg na rynku, kultowe już przez fabule, sposób rozgrywki, postnuklaerny świat czy pipboy'a

a teraz się chyba tak z sentymentu wraca do tych gier, może właśnie za sprawa nadchodzącego lada dzień (no, wrzesień-październik) fallout 3

i to właśnie na niego czekam z niecierpliwością

pzdr

[ Dodano: 2008-08-15, 00:46 ]
Taka jedna napisał/a:
Fanfir napisał/a:
Ja tymczasem zagłębiam się w świecie Fallout.
której części ? :P ja przeszłam tylko jedynkę :) ale było miło :roll: choć granie po angielsku przyznaję, że mi osobiście mocno utrudnia i odbiera multum radochy :(


tzn osobiście uważam troszkę inaczej, na grach właśnie nauczyłem się języka najlepiej, jedni na piosenkach w mtv, inni na filmach, a ja właśnie na grach rpg, dużo czytania, i czasem ze słownikiem na kolanach starałem się zrozumieć o co chodzi temu gościowi na ekranie

ale teraz już prawie wszystkie gry się polonizuje, a już na pewno te aspirujące do rangi przeboju roku, dubbingiem fallout 3 akurat zajmuje się cenega, i byłbym już spokojny bo na wcześniejszych tytułach widać ze dadzą rade, a spróbowali by nie... :)

[ Dodano: 2008-08-25, 00:15 ]
''wykradzione'' zdjecia, chyba z jakiejs wschodnio azjatycjiej premiery fallout 3

http://www.cng4u.com/2008/08/16/fallout-3-scans/

co myslicie?
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-08-15, 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eirelav89 


Wiek: 35
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 23
Wysłany: 2015-04-28, 13:06   

najlepsze gry MMORPG moim zdaniem to World of Warcraft, Lineage II i Guild Wars 2, a na dalszych miejscach Aion i Age of Conan - polecam teĹĽ przeglÄ…darkowÄ… grÄ™ MMORPG Drakensang Online.
 
 
 
valerie89 


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 9
Wysłany: 2015-04-29, 09:52   

do wspomnianych przez innych gier MMORPG dodam: Runes of Magic, Path of Exile, Neverwinter, 4Story, oraz The Lord of the Rings Online.
 
 
 
Kayira 



Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 199
Wysłany: 2015-04-29, 17:44   

eirelav89 napisał/a:
najlepsze gry MMORPG moim zdaniem to World of Warcraft,

ale strasznie czaso i kaso chłonne... :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group