Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pantoflarz
Autor Wiadomość
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2008-06-28, 19:56   

Mazin napisał/a:
Jasne ale jak już go zdobędziesz to co wtedy? ciągle będziesz musiała go zdobywać czy jak?

Może mam w jakiś sposób zrytą psychikę, ale właśnie tak lubię. Cały czas starać się o faceta. Bo właśnie to co jest trudniej dostępne, jest dla mnie ciekawsze i bardziej pociągające. Inaczej by mnie to szybko znudziło. Ale z drugiej strony ja bym nie była w takiej sytuacji i tak pantoflarzem, bo nie potrzebuję kogoś kto będzie za mnie decydował. Najlepiej chyba, żeby to wszystko było wyważone.
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Tuxedo 
69



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 345
Skąd: z serca
Wysłany: 2008-06-29, 10:36   

Dlatego związek powinien się opierać na równych osobowościach a nie zdecydowana przewaga jednej strony :) To się podoba na początku ale potem niestety bardzo często dochodzi przez to do chorych sytuacji.

Poza tym - skąd się biorą zdrady? Też z tego, że ktoś kogoś ma i już nic nie robi, i zaczynają kręcić tą osobę osoby niedostępne dla niego itp. Trzeba ciągle starać o drugą stronę prawda?
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2008-07-20, 19:19   

Tuxedo napisał/a:
Trzeba ciągle starać o drugą stronę prawda?
prawda :)

Dla bardzo wielu kobiet posiadanie faceta pantoflarza jest najzwyczajniej wygodne i dlatego im siÄ™ to podoba. :P
Tylko, że normalny facet tez nie da sobą w nieskończoność pomiatać (chyba?) i w końcu będzie chciał postawić na swoim...
Mimo, że pozycja tej która ma więcej władzy może wydawać się fajna to i tak bym nie chciała. Stawiam na partnerstwo.
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2008-07-20, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2008-07-25, 22:56   

Ej jakie reality.

Pozatem czytam sobie tę waszą kłótnię i zauważyłem, że uogólniacie związki do swojego i dajecie rady jak żyć w idealnym związku patrząc na swoje błędy czy nieporozumienia... a błędy każdy popełnia a nieporozumienia zawsze się zdarzą jakieś. Chodzi o to, żeby umieć rozmawiać i przede wszystkim się dobrać. Tak mi się wydaje. Po to też się nie wychodzi od razu za mąż(czy tam żeni) żeby zobaczyć czy państwo ludkowie się dobrali czy też nie.

Albo wychodzi albo nie. Nie ma co na siłę uczyć innych na swoich błędach.

Wiem, że się wpieprzam w nie swoje sprawy teraz, ale jakby nie było te sprawy wrzuciliście na forum publiczne, więc sobie pozwolę... o ile się orientuję to sporo waszych rozmów musiało być prowadzona przez neta... a pewne sami wiecie tylko nie pamiętacie jak to jest z przekazem informacji - 70% to mowa ciała, reszta to barwa, ton i na końcu mały procent to treść. Nawet skype nie pomoże. Jak się gada przez neta a nie na żywo to bardzo łatwo o nieporozumienie, o niedopowiedzenia itd.. i spirala się nakręca. Myślę, że w tym jest spora wina.


Ej, żeby ot nie było. Ja lubię pantofle, noszę... zimą grzeją stopy itd... fajna rzecz. Jestem pantoflarzem. (tylko nie takim z korzuchem bo się stopy pocą)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group