Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Mószka
2008-12-04, 15:46
gry
Autor Wiadomo
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-01-03, 12:09   

Rivenris napisa/a:
Jeżeli nie mówimy o komputerowym D&D, to nie sądzę, żeby rozsądny MP włożył arcyartefakt do goblina, chyba, że ma to jakiś związek fabularny z czymś.
jeszcze nie znalazłam mistrze gry który by nie zrobił z dedeka absolutnej żenady :cwaniak2: zresztą to też jest stylistyka świata...gdy stawiasz na realistykę to lepiej grać w Warhammera ;)
Co do Stalkera ja tylko byłam widzem jak ktoś grał i mimo że nie przepadam za strzelankami (a dla mnie to tylko rozbudowana strzelanka) to autentycznie się bałam :shock: i to mi się podobało w niej :twisted:
Rivenris napisa/a:
Natomiast jeśli chodzi o gry prawdziwe i najlepsze, to podać mogę tylko jeden najlepszy tytuł:
Heroes of Might and Magic III (najlepiej w wersji Complete). To jedyna gra, którą mam na kompie zawsze odkąd tylko pojawił się u mnie pierwszy mój sprzęt P 166 mhz.
Aaaaaaaaaaaaaaa jak dla mnie III i V są tak miodne że można cały dzień strawić i ci sie nie znudzi :D zdarzało sie spędzać długie godzinki na hot seat :roll: ale kampanie mnie potwornie nużyły :/ ale hot seat ...patrzeć jak przeciwnik traci nadzieje :twisted: inną miodną gierką we dwoje jest Disciples II (ja grałam tylko w 2 nie wiem jak inne) i tu kampanie są o niebo lepsze ;)
_________________

 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2009-01-03, 13:39   

Taka jedna napisa/a:
Aaaaaaaaaaaaaaa jak dla mnie III i V są tak miodne że można cały dzień strawić i ci sie nie znudzi :D zdarzało sie spędzać długie godzinki na hot seat :roll: ale kampanie mnie potwornie nużyły :/ ale hot seat ...patrzeć jak przeciwnik traci nadzieje :twisted: inną miodną gierką we dwoje jest Disciples II (ja grałam tylko w 2 nie wiem jak inne) i tu kampanie są o niebo lepsze ;)
Przyznam, że chociaż Heroes V jest bardziej zbliżony do trójki, to wciąż to dla mnie nie jest heroes. Porównywanie Herosów 3 do 4, albo 5 to jak porównywanie Heroes 3 do wspomnianego już Disciplesa 2 ogół dość podobny, założenia też, ale to nie zmienia faktu, że mówimy o totalnie różnych grach. Tak samo jak disciples 2, tak i homm4 i homm5 jako gry są dość dobre, ale nikt poważny nie nazwałby tego Herosem.
Taka jedna napisa/a:
tu kampanie są o niebo lepsze
Tylko fabularnie.
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-01-03, 14:30   

Rivenris napisa/a:
Taka jedna napisał/a:
tu kampanie są o niebo lepsze
Tylko fabularnie.
to dla mnie jedyne kryterium oceny kampanii :cwaniak2: co do porównywania HeroesIII, V i Dusciples 2 masz absolutną rację :) zupełnie inne gry. Co część to Herosi mają inne miasta, inne zasady więc.. ;) dlatego nie mówię o Heroesach w_ogóle tylko o II i V bo IV jest koszmarna, I mi nie chodzi i z tego co wiem II tez była do pupy :p
_________________

Ostatnio zmieniony przez Marki 2009-01-03, 15:44, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2009-01-03, 14:36   

Taka jedna napisa/a:
I mi nie chodzi i z tego co wiem II tez była do pupy :p
Nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał. Herosi II to właśnie początki wspaniałości tej serii. To tam narodziły się charakterystyczne dla serii pomysły. Brakuje tej części trochę takiego dopieszczenia pierduł, ale jako gra dla mnie to jest właśnie Heroes. Ma z trójką dużo więcej wspólnego niż jakiekolwiek inne części.
Taka jedna napisa/a:
to dla mnie jedyne kryterium oceny kampani
Pod tym względem herosi nigdy nie zdobyli fanów, a to dlatego, że Heroes to gra przede wszystkim w trybie multi. Jedyna fabularnie fajna kamania jaką widziałem w całej serii, to kampania Gauldothem Pół-martwym w Herosie IV
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-01-03, 14:40   

jakby nie było na multi heroesi nie mają sobie równych ;)
_________________

 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2009-01-03, 14:42   

Ja to w ogóle proponuję jednego wielkiego spota herosowego i przegranie w 8 osób jakiejś xxl-ki z podziemiami przez całą noc ^^
 
 
 
Anoniman 


Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 1257
Wysany: 2009-01-03, 16:19   

Rivenris napisa/a:
Ja to w ogóle proponuję jednego wielkiego spota herosowego i przegranie w 8 osób jakiejś xxl-ki z podziemiami przez całą noc ^^


Bardzo chętnie ale nie dysponuję tą grą ;/
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-01-04, 13:40   

Rivenris napisa/a:
Ja to w ogóle proponuję jednego wielkiego spota herosowego i przegranie w 8 osób jakiejś xxl-ki z podziemiami przez całą noc ^^
to byłaby rzeź :yay:
_________________

 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2009-01-05, 20:48   

Cytat:
to byłaby rzeź :yay:
A tam rzeź, to by była masa konszachtów i przekrętów przez gg xD Normalnie bez tajemnego jednoczenia się nie byłoby możliwości wygrać ^^ I wspólne jechanie kogoś i nagle atakowanie sojuszników zanim zniszczy się do końca wroga, żeby się nie wycwanili ^^ Marzy mi się taka jedna wielka przekombinowana rozgrywka ^^
 
 
 
ŁowcaB 


Doczy: 18 Mar 2015
Posty: 7
Skd: Kraków
Wysany: 2015-04-02, 10:26   

Uwielbiam wszystko co z Warhammera! Szkoda że na zachodzie popularniejszy jest 40 000, bo wolałbym jednak więcej gier z klasycznym WAR. Co jak co, ale ma fajniejszy klimacik.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group