Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
żaglówki, kajaki, łódeczki itp
Autor Wiadomo
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2008-07-28, 11:17   

A ja po Odrze płynąłem .. i nawet przez śluzę i za śluzą jeszcze daleko daleko. :P
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Achti 



Imi: Marcin
Wiek: 30
Doczy: 10 Sty 2007
Posty: 358
Skd: Wrocław
Wysany: 2009-05-12, 22:38   

Ja lubię kajaki :D szkoda, że odkryłem to dopiero zeszłego lata. Mieszkam sobie na terenie, gdzie jest mnóstwo połączonych ze sobą jezior, czyli są świetne warunki do kajakowania i zamierzam to w tym roku wykorzystywać jak najbardziej ;) Najgorzej jest wtedy, kiedy latem na rozgrzane ciało pryśnie woda z wiosła... no ale to już takie uroki :D Za to przyjemnie jest sobie popływać po takim kajakowaniu. Bo pływanie to również coś, co bardzo lubię xP W ogóle, ja generalnie jestem sportowowodny xD Szkoda tylko, że nie miałem okazji jeszcze płynąć na łódce, jachcie ani żaglówce, to musi być świetna sprawa... No, kiedyś na pewno mi się to uda :)
 
 
 
mjuzik 
master



Imi: brat Jaca
Wiek: 27
Doczy: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skd: czarna dupa
Wysany: 2009-05-12, 22:54   

Wybieram sie na kajaki już trzy pobyty we wro wstecz, i jeszcze nie wyszło... :(
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Mała_Adu 



Imi: Adrianna
Wiek: 33
Doczya: 27 Lut 2009
Posty: 119
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-05-12, 23:19   

Ja uwielbiam kajaki.. jak się tylko nadarzy okazja to jade xP
byłam w niedziele.. i już się nie mogę doczekać jakiegoś weekendu żeby znowu wyskoczyć pośmigać :p
_________________
Penis.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-05-13, 08:06   

Ja byłam w Mikołajkach na spływie kajakowym. Było cudownie krajobraz jaki mijaliśmy był przepiękny. Niestety spływ mega męczący bo to było pare kilometrów.

Na wakacjach pływałam również motorówką i ogólnie fajnie, ale jak motorówka zderza się z falą i skacze w górę to ja wtedy zapieram się tak mocno nogami, żeby tylko nie wypaść ;p
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2009-05-13, 17:33   

Uwielbiam wszystko, czym można pływać po wodzie... :) Przez 10 lat z rzędu jeździłam na wakacje i nad morze i nad jezioro i miałam mnóstwo styczności z kajakimi, żaglówkami, łódkami, pontonami, rowerami wodnymi... No i marzy mi się wypad na całe dwa miesiące na Mazury, pod namiot i spływ od Mamr, przez Niegocin i na Śniardwy... ^_^ I grzyby, i ryby i poziomki. I och i ach. I kiedyś tak na pewno zrobię :D

I w zasadzie jedyny uraz jaki mam do sprzętu wodnego, to do tych cholernych rowerów... Dziabłam się kiedyś na jednym w trzciny i pół godziny się wyplątywałam. Pamiętam, że porżnełam sobie całe moje piękne rączki od tego świństwa i zgubiłam nóż w wodzie XD
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imi: Marcin
Wiek: 33
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 525
Skd: Sanok
Wysany: 2009-05-13, 18:28   

Eos napisa/a:
Dziabłam się kiedyś na jednym w trzciny i pół godziny się wyplątywałam. Pamiętam, że porżnełam sobie całe moje piękne rączki od tego świństwa i zgubiłam nóż w wodzie XD

Oh, jak nam przykro... :twisted:

Ja również uwielbiam wszystko co sunie po wodzie, o ile jest to w miarę bezpieczne... bo samej wody niestety się obawiam, stąd też, nie umiem pływać xP Nie mam w tym jakiegoś specjalnego doświadczenia, podobnie jak Achti, dopiero niedawno odkryłem w sobie pociąg do podróżowania wodnymi pojazdami^^ Najbardziej chyba lubię kajaki, łódki i rowerki wodne. Małe, przyjemne, napędzane siłą własnych mięśni... a nie jakaś żaglówka która Ci stanie na środku wody jak wiatru zabraknie, a potem trza 4 godziny wiosłować do brzegu... (pozdro anuf i Zah xD)
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2009-05-13, 19:50   

doopek napisa/a:
a nie jakaś żaglówka która Ci stanie na środku wody jak wiatru zabraknie, a potem trza 4 godziny wiosłować do brzegu... (pozdro anuf i Zah xD)

się nie znasz. I wiosłowało się też fajnie i też napędzałem wtedy siłą mięśni... I wcale nie 4 godziny tylko max pół... I przynajmniej było gdzie spać ciołku :P
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imi: Marcin
Wiek: 33
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 525
Skd: Sanok
Wysany: 2009-05-13, 19:56   

Pff, a to co, w łódce nie można wygodnie pospać? Uwierz mi, doświadczenie twierdzi że to zajebista sprawa, zwłaszcza po pijaku, z workiem pełnym śmieci jako poduszka xD
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2009-05-13, 21:47   

doopek napisa/a:
Oh, jak nam przykro...

Dupek :<
doopek napisa/a:
Małe, przyjemne, napędzane siłą własnych mięśni... a nie jakaś żaglówka która Ci stanie na środku wody jak wiatru zabraknie, a potem trza 4 godziny wiosłować do brzegu...


Wtedy tym bardziej wszystko jest napędzane własnymi siłami... :P
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imi: Marcin
Wiek: 33
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 525
Skd: Sanok
Wysany: 2009-05-13, 21:51   

Ale bez przesady... aż taki koks nie jestem :D
Cytat:
Dupek :<

Przynajmniej jedna osoba na tym forum zwraca się do mnie po imieniu... jak miło :)
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
Ostatnio zmieniony przez doopek 2009-05-13, 21:52, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2009-05-14, 15:44   

doopek napisa/a:
a nie jakaś żaglówka która Ci stanie na środku wody jak wiatru zabraknie, a potem trza 4 godziny wiosłować do brzegu... (pozdro anuf i Zah xD)


Złośliwcze, na pewno tyle czaasu nie minęło :P A to była złośliwość natury po prostu xD

Wszelkie obiekty pływające lubię, chociaż nie mam za dużo możliwości do korzystania z nich, a jak się już nadarzy to zazwyczaj nie mam z kim xD Ale może jak pojadę teraz na weekend do domu to wyciągnę znajomych na kajaki.
Mam nadzieję, że kiedyś wyrobię sobie patent żeglarza, ale na razie muszę prawo jazdy zrobić xD
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
Ostatnio zmieniony przez Kya 2009-06-09, 17:14, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2009-05-15, 02:11   

Uwielbiam, ubóstwiam żaglówki ! I specjalnie nie czytam wypowiedzi od Cinka bo bym musiała mu je**ąć.. A po co mi to.. :P :P
Na kajakach byłam dwa razy we Wro i chcę więcej! genialnie i już!
Ogólnie moje plany na przyszłość są takie, że zabieram mjuzika na kajak, kiedyś wypożyczę żaglówkę na Odrze, a do tego w wakacje będę pracować na Solinie pływając na tym cudnym tangu 720 :) eh...

//nie przeklinamy eee
Ostatnio zmieniony przez Krystyna 2009-05-16, 10:52, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2009-05-18, 21:48   

Boję się wody, nie umiem pływać, ale mimo to kajaki uwielbiam, żaglówki lubię, ale mam z nimi o wiele mniej styczności, poza tym nie umiem "obsłużyć". :P Rowerki wodne źle mi się kojarzą, pedałujesz, pedałujesz, a przepływasz kilka metrów i to ledwo co...a może to tylko te polańczyckie tak? Albo to z moimi nogami kiepsko. ;]
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2009-05-19, 15:05   

somebody napisa/a:
a może to tylko te polańczyckie tak?
nie tylko :P ja tez nienawidze rowerkow....
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group