Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Glany
Autor Wiadomość
Bastet 



Wiek: 31
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 252
Wysłany: 2009-06-28, 12:26   

wĹ‚ochaty napisał/a:
I nie wydaje mi się, żeby ktoś poza kinderpunkami i kindermetalami kupował glany, żeby być fajnym...

no ja znam duĹĽo takich ludzi.
_________________
Nie pozwól aby ktoś cię zranił,.
Nie rĂłb sobie sztucznych granic.
Nie ĹĽyj tylko nadziejami.
Krytykę miej głęboko gdzieś,
Bo twoja duma waĹĽna jest...
 
 
 
wĹ‚ochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysłany: 2009-06-28, 12:28   

Bastet napisał/a:
no ja znam duĹĽo takich ludzi.
Ale mówiąc, że 75% posiadaczy glanów zalicza się do tych grup, trochę przesadziłaś ;)
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Bastet 



Wiek: 31
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 252
Wysłany: 2009-06-28, 12:30   

zawsze przesadzam. chociaż niekoniecznie. mogę się obronić i powiedzieć że miałam na myśli krąg moich znajomych, ale nie miałam tego na myśli w poprzednim poście ;)
_________________
Nie pozwól aby ktoś cię zranił,.
Nie rĂłb sobie sztucznych granic.
Nie ĹĽyj tylko nadziejami.
Krytykę miej głęboko gdzieś,
Bo twoja duma waĹĽna jest...
 
 
 
wĹ‚ochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysłany: 2009-06-28, 12:36   

Bastet napisał/a:
mogę się obronić i powiedzieć że miałam na myśli krąg moich znajomych, ale nie miałam tego na myśli w poprzednim poście ;)
No ok ;) W każdym razie wśród moich znajomych jest sporo ludzi, którzy z żadnymi punkami ani metalami nic wspólnego nie mają (a tym bardziej z przedrostkiem "kinder-"), a glany posiadają i noszą dość często właśnie ze względu na ich funkcjonalność i wytrzymałość :)
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
MaĹ‚a_Adu 



Imię: Adrianna
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 119
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2009-06-28, 12:59   

A ja nie jestem ani metalem ani punkiem, a glany mam xD Kupiłam je za 7zł i ich mi nie jest szkoda ciorać na koncertach czy przy innych moich wypadach..
_________________
Penis.
 
 
 
kyoko. 
watashi?



Imię: Joanna
Dołączyła: 02 Lis 2009
Posty: 88
Wysłany: 2009-11-02, 16:00   

tylko i wyłącznie czarne, 10'dziurkowe glany. pierwsze glany rodzice zakupili mi, kiedy byłam w piątej klasie podstawówki. mam ja do dziś, a w tym roku wychodzę z gimnazjum. chcecie wiedzieć, jak wyglądają? w każdym razie zimy w nich nie przeżyję. na woodstocku zrobiły mi się takie wywietrzniki, ze praktycznie nie będzie różnicy miedzy nimi, a trampostrzałami, jak wbiję się w śnieg.
strasznie dużo ze mną przeszły. i spałam w nich już nie raz - właściwość wspólnego picia[?].
 
 
 
Galna 
Sex to religia.


Imię: Galna
Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 68
Wysłany: 2010-04-23, 16:09   

Kiedyś lato , zimna zawszę glany miałam na nogach. Teraz tylko czasami w zimie :P Bo jakoś za ciężkie się zrobiły :P A wole mieć 'motyle' w nóżkach ;P
 
 
 
Canis 



Imię: Lidia
Dołączyła: 21 Lis 2011
Posty: 80
Wysłany: 2011-11-21, 18:23   

Uwielbiam moje glany! Nie noszę ich na pokaz, nie jestem żadnym kindermetalem czy innym, podobnym cosiem. Glany mam już chyba cztery lata, są dla mnie niesamowicie wygodne i dzięki nim nie zaliczam bliższego kontaktu z chodnikiem w zimie co pięć minut.

Są tradycyjne, czarne z czarnymi sznurówkami, bez żadnych udziwnień.
_________________
Lolito, światłości mojego życia, ogniu moich lędźwi. Grzechu mój, moja duszo. Lo-li-to: koniuszek języka robi trzy kropki po podniebieniu, przy trzecim stuka w zęby. Lo. Li. To.
Ostatnio zmieniony przez Canis 2011-11-21, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2012-03-08, 17:57   

Jeszcze jakieś dwa lata temu myślałam, że moje obecne glany są moimi ostatnimi, zachodzę ja na śmierć i kolejnych już nie kupię. A teraz jak po 7 latach współpracy powoli nie nadają się już do chodzenia to myślę sobie, że to jednak świetne buty i muszę sobie kupić kolejne na przyszłą zimę ;)
 
 
 
malaga


Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 39
Wysłany: 2014-02-21, 14:04   

Glany to chyba najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałam - tęsknię za nimi ;) W jednych glanach przechodziłam całe liceum: wiosna, lato, jesień, zima - dzień w dzień ... chociaż pod koniec było już na nich widać ślady po licznych koncertach, itd ;P
 
 
 
Fionka 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-03-27, 12:32   

Takie w kwiatki kupiłam sobie tej wiosny :spoko:
 
 
 
Gadzet 



Wiek: 36
Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 58
Wysłany: 2014-03-27, 13:15   

Glany, choć nie przepadam za tym rodzajem obuwia, to musze przyznac że są one jednym z najwygodniejszych butów. kiedyś miałem i do tej pory, gdzieś leżą. Na każdy teren oraz wytrzymają wszystko
_________________
:D
 
 
 
maciekk12 


Imię: Maciek
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 51
Wysłany: 2014-04-03, 10:50   

Buty są wygodne, lecz nie jestem ich zbytnim fanem, a na niektórych dziewczynach wyglądają przedziwnie, więc zalecam ostrożność podczas ich kupna.
 
 
 
Gadzet 



Wiek: 36
Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 58
Wysłany: 2014-04-04, 08:41   

hehehhe, to prawda przypomina mi sie laska która była w czerwonych glanach, nogi jak zapałki i spódniczka. ale to zjawiskowo wyglądało :)
 
 
 
hmiellu


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-05-26, 16:10   

Glany mi siÄ™ ogĂłlnie nie podobajÄ…. Tym bardziej jak noszÄ… je dziewczyny...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group