Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory do Parlamentu Europejskiego.
Autor Wiadomość
Mietek 
:o



Imię: AndĹĽej
Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skąd: Ĺšwiedry
Wysłany: 2009-06-27, 19:52   

Ja nie głosowałem. Na początku miałem wybór PO lub PiS (reszta na starcie odpadała). Jednak po zobaczeniu ich spotów to wolałbym już na komuchów głosować. Nie będę się przyczyniał do kompromitacji Polski w europie, skoro taki Kaczyński i Tusk, walczą ze sobą jak dzieci w piaskownicy o łopatkę i to na dodatek publicznie.

Co do narzekania to nie wiem czy tacy naiwni niektórzy są, ale teksty typu "głosowałem żebym mógł narzekać" są po prostu śmieszne.
Nie głosowałem i jak będę miał ochotę to będę narzekał i kto mi coś zrobi? W końcu wolny kraj ;) Zresztą w ogóle co to za tłumaczenie? A jak zagłosujesz na kogoś, go wybiorą to nawet jak będzie robił syf, to też przecież nie możesz narzekać - sam go wybrałeś. To jest tak samo inteligentne uzasadnienie.
To są zalety demokracji, a osoby posługujące się tym tekstem (głosowałem żebym mógł narzekać") są imho zbyt podatne na sugestię innych ludzi.
Dopóki nie będzie ludzi odpowiednich do reprezentowania godnie tego kraju, dopóty ludzie będą mieli pełne prawo uchylać się od wyborów i do narzekania.
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2009-06-30, 16:21   

Mietek napisał/a:
Dopóki nie będzie ludzi odpowiednich do reprezentowania godnie tego kraju, dopóty ludzie będą mieli pełne prawo uchylać się od wyborów i do narzekania.
to może inny argument. Nie idziesz do głosowania więc jaka dla ciebie jest różnica między demokracyjnymi wyborami a rządem narzuconym z zewnątrz? przecież i tak i tak ktoś ci wybór narzuca? :| ja poszłam, zagłosowałam i zrobiłam co mogłam by chociaż pisuary dostały jak najmniej 8)
_________________

 
 
 
Mietek 
:o



Imię: AndĹĽej
Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skąd: Ĺšwiedry
Wysłany: 2009-06-30, 16:45   

Taka jedna napisał/a:
to może inny argument. Nie idziesz do głosowania więc jaka dla ciebie jest różnica między demokracyjnymi wyborami a rządem narzuconym z zewnątrz? przecież i tak i tak ktoś ci wybór narzuca? :| ja poszłam, zagłosowałam i zrobiłam co mogłam by chociaż pisuary dostały jak najmniej 8)


No widzisz żadna, z tym że właśnie jak mi coś narzucają, to tym bardziej mam prawo na to narzekać.
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2009-07-01, 00:09   

Mietek napisał/a:

No widzisz żadna, z tym że właśnie jak mi coś narzucają, to tym bardziej mam prawo na to narzekać.
ej no ale chyba prawo do samostanowienia jest więcej warte niż prawo do narzekania :)
_________________

 
 
 
Mietek 
:o



Imię: AndĹĽej
Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skąd: Ĺšwiedry
Wysłany: 2009-07-01, 01:34   

Taka jedna napisał/a:
ej no ale chyba prawo do samostanowienia jest więcej warte niż prawo do narzekania :)

Co racja to racja, ale póki co to wolę ponarzekać, niż iść głosować z myślą, że nieważne kogo wybiorę, to i tak nie będzie on się nadawał do tego co ma robić.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group