Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ścigacz / chopper ?
Autor Wiadomość
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Dołączyła: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skąd: z Nibylandii
Wysłany: 2007-01-17, 09:45   

Zależy od punktu siedzenia. W każdym badź razie ja bym sie w folię nie ubrała.
Jak zobaczycie kogś w skórze na ścigaczu to będę ja! :P :lol:
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skąd: HeAvEn
Wysłany: 2007-08-17, 10:43   

I jeden i drugi rodzaj motocyklu ma swój urok. Sam osobiście wolę choppery od ścigaczy, ten ryk silnika, ta masa, kierownica na wysokości głowy, przednie koło 2-3 m przed nami:P cudo!!
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Dołączyła: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysłany: 2008-09-25, 18:10   

Harley zdecydowanie. Ba! ja takiego za pare lat bedę mieć i przez cały tydzień bede na niego chuchać i dmuchać a w niedziele wio! [i co z tego ze jestem dziewczyną?]
Bez obrazy dla wielbicieli ścigacza ale on mi przywołuje na myśl zabawki dla szybkich i wściekłych. Harley to pojazd z duszą. No i ten ryk silnika :roll: żadna szybka jazda tego nie zastapi.
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2008-09-25, 18:15   

dla mnie ścigacze to gadżety i nic więcej ;] Harley to cudo z duszą! ten ryk, ta klasa i to, ze nie można nim specjalnie szybko jechać, daje mu dostojeństwa...ścigacze to szczeniackie zabawki dla honorowych dawców organów ;] choć na niczym z tego nie jechałam, to obok starych samochodów to jedyny sprzęt za którym się obejrzę ;) żeby nie było...nie jestem blacharą a jesli mojemu samcowi kiedyś wpadnie do głowy głupi pomysł robienia prawka na motory to patelnią mu je wybije! O! 8)
_________________

 
 
 
mjuzik 
master



Imię: brat Jaca
Wiek: 27
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skąd: czarna dupa
Wysłany: 2009-04-11, 20:05   

A mi osobiście podobają się nakedy, czyli takie trochę ścigacze, ale ze słabo zabudowaną konstrukcją :)
Przykład:
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Mietek 
:o



Imię: AndĹĽej
Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skąd: Ĺšwiedry
Wysłany: 2009-11-23, 20:43   

Ja osobiście z motorów to zdecydowanie preferuję crossy, w ostateczności może być też enduro. Gdybym takiego posiadał to chętnie pojeździłbym sobie w terenie. Ścigacze mnie jakoś nie fascynują, nie ukrywam, że wizualnie są ładne, ale nie widzę nic fajnego w pruciu 200km/h + po dziurawych polskich drogach i stwarzaniu zagrożenia dla innych uczestników ruchu, bo nie oszukujmy się ale takim motorem nie da się wolno jeździć.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz BĂłg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje krĂłlestwo z mojÄ… krĂłlewnÄ…"

„ Nie idĹş przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadÄ…ĹĽyć. Nie idĹş za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idĹş ze mnÄ… i bÄ…dĹş moim przyjacielem.”
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2009-11-23, 21:23   

Mietek napisał/a:
Ja osobiście z motorów to zdecydowanie preferuję crossy,

:serce: od zawsze moje marzenie! Nigdy nie jeździłam, ale zawsze mnie to mega rajcowało. Jeździłam tylko na motorze żużlowym i na skuterze (xD) fajnie, fajnie, ale ścigacze też mi się zawsze podobały. Mimo to od pewnego czasu najchętniej trzymałabym się z daleka od takich pojazdów i gdybym tylko mogła sprawić, żeby szybkie motocykle przestały istnieć, zrobiłabym to bez wahania. Zbyt duża prędkość, zbyt mało wyobraźni, zbyt duże niebezpieczeństwo. O tragedię jest nietrudno. Wiem, że auta też są niebezpieczne, ale jakoś ścigacze mnie jednak nie przekonują...
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2009-11-24, 22:32   

Ścigacz, ścigacz, ścigacz. I mam nadzieję, że niedługo się przesiądę na takiego.

Niby R1 nowsza i lepsza, ale jak dla mnie R6 jest boska. Miłość od pierwszego wejrzenia :serce: :zakochany:
I błagam, nie żaden harley. Nigdy mi się nie podobały i raczej nie spodobają mi się. :maruda:
 
 
 
jordan


Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 179
Wysłany: 2010-06-16, 08:29   

Panowie, mam odłożone trochę kasy i chcę kupić motor. Zobaczcie - bardzo nakręciłem się na Suzuki - http://www.polskimechanik...dam,rid,92.html Czy waszym zdaniem ten sprzęt wart jest takich pieniędzy?
 
 
 
wĹ‚ochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysłany: 2010-10-13, 12:09   

Enduro/turystyk - Honda Transalp, Honda Africa Twin, Yamaha Super Tenere...! :roll:
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
wĹ‚ochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysłany: 2012-05-23, 20:27   

Yamaha TDM 850. Jaram się jak drewniany kościół.





_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Kacperus 



Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 59
Wysłany: 2014-11-05, 14:56   

No mnie też bardzo kręcą tego typu maszyny. Sam lubię oglądać jakieś do sprzedaży, jak chociażby tutaj te ścigacze na sprzedajemy.pl. Nie ma lipy i na pewno za kilka lat sobie taki kupie. Tylko juz znajdę jakas lepszą robotę i obiecuje sobie, że będę odkładał kasę na takiego ścigacza. czasami kumpel daje mi pojeździć to po prostu mega uczucie.
 
 
 
melaq 


Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 93
Wysłany: 2015-02-02, 14:36   

A jakiego chcesz na początek? Pytam o pojemność. Wiem, że 800 to jest już maszyna dla osób, które potrafią jeździć. Mój brat kupował kiedyś na giełdzie motocykl i było sporo osób niepotrafiących ogarnąć tak szybkiego jednośladu. W końcu zdecydował się na yamahę. Gość zszedł z sceny o prawie tysiąc i dorzucił jeszcze kosmetyki z K2 do mycia felg i ogólnie woskowania. Widziałem, że dawały dość fajny efekt. Na felgach powstawała też warstwa ochronna zabezpieczająca przed korozją. No i ułatwiała kolejne czyszczenie. A ile chcesz wydać na motorek?
 
 
 
gabriell86 


Wiek: 28
Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 15
Wysłany: 2016-09-28, 09:25   

Ja jeżdżę na Yamaha DT 125 - to idealny motor do jazdy po trudniejszym terenie, dobre opinie słyszałem też o Suzuki DR 350. Jeśli macie takie motory (tzn. cross/enduro), to na http://enduro7.pl/sklep/ są przydatne akcesoria i ubrania do nich. Dziewczynom polecam natomiast Hondę Transalp.
 
 
 
tomisia


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 312
Skąd: PoznaĹ„
Wysłany: 2023-05-02, 13:12   

Ostatnio rozkręciłem mój sprzęt i okazało się, że do wymiany będzie gaźnik, więc postanowiłem, że poszukam czegoś w sieci, bo doskonale wiemy, że tam możemy znaleźć potrzebne części w znacznie korzystniejszych cenach. Właśnie w ten sposób udało mi się trafić do https://www.rooader.pl/produkt/gaznik-wsk-125.html i zamówiłem część dla siebie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group