Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Co myślicie o takim zachowaniu chłopaka? O co mu chodzi?
Autor Wiadomo
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2010-08-11, 17:34   

Daj sobie spokój. Z doświadczenia ogółu kobiecego, który znam - taki facet to zły pomysł. Cudowne chwile przeplatane z kompletną niewiedzą i brakiem stabilizacji. Raz wydaje Ci się, że facet zrobi dla Ciebie wszystko, a raz, że zapomniał kim jesteś. Kiedyś kolega mi to tłumaczył. Nie ma lepszych lasek na około, to się bierze tą, która ma najfajniejsze cycki. Jest miło, potem się trochę nudzi, przychodzi następna, odchodzi i znowu nic. I ta z najfajniejszymi cyckami znowu wchodzi do gry. I tak w kółko. Ale ja nie wiem, jak to jest. Nie znam się na facetach. Szkoda byłoby mi nerwów.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
milena2618


Doczy: 09 Sie 2010
Posty: 22
Wysany: 2010-08-12, 08:43   

Wiem, że to głupie co teraz napiszę, ale:
raz była taka sytuacja, że siedzę z dziewczynami, on przyszedł, zaczął gadkę :P
i dziewczyny gadały ze sobą a on ze mną. Potem one się poprztykały i jedna rzuciła focha :P a druga do niej z takim tekstem "Też Cię kocham" - bo ona ma taki tekst po prostu, że jak ktoś udaje, że się gniewa to ona to mówi. A on to usłyszał i mówi do niej: " a mnie też?" a ona tak w żartach no pewnie :) a on na to: "no... chociaż jedna". Powiedział to cicho, ale usłyszałam, a dziewczyny zamurowało, dziwnie się na mnie spojrzały i stwierdziły, że to chodzi o mnie, ale ja nie jestem pewna :P :P :P :P
Myślicie, że to może był jakiś znak? :shock:
Ostatnio zmieniony przez milena2618 2010-08-12, 08:44, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2010-08-12, 13:12   

Cytat:
Myślicie, że to może był jakiś znak? :shock:

Nieeee!
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
milena2618


Doczy: 09 Sie 2010
Posty: 22
Wysany: 2010-08-12, 13:24   

aha, czyli że przypadek
W końcu u mnie wszystko prawie dzieje się przypadkiem.
Przypadki wręcz po mnie i koło mnie chodzą. <bez podtekstów proszę>
To, że ostatnio, kiedy jestem na mieście, ciagle na niego wpadam to też jest przypadek.
I to, że pół roku temu, przypadkiem, zupełnie nieświadomie weszłam na jego gg i zobaczyłam wpośród 20 kontaktów (samych kolegów) swój numer gg (chociaż nigdy go mu nie dawałam) to też jest przypadek.
I to, że kumpluje się ze swoim sąsiadem, który przystawia się do jednej z moich najlepszych koleżanek, jeżdżą obaj do niej (on się nie odzywa wcale i nagle ni stąd ni z owąd pyta co u mnie, a potem dochodzą do wniosku, że wracają drogą koło mnie - ta koleżanka mi powiedziała - a ja potem na nich przypadkiem wpadam) to też jest przypadek. :P
W takim razie ja już mam dośc PRZYPADKÓW !! ! :P
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2010-08-12, 18:24   

Dziewczyno, przestań się domyślać :) Nic z tego co opisałaś nie jest dowodem na cokolwiek. Zaproś go na to piwo.
Ja bym na Twoim miejscu nie zaczynał gadki od szczerego wyznania uczuć ;) Po prostu spędźcie razem trochę czasu. A później dalej spędzajcie. Jeśli on czegoś od Ciebie chce, to w końcu poczuje się na tyle pewnie że coś zacznie robić w tym kierunku. A jeśli zacznie Cię ignorować, to zapytaj go dlaczego Cię ignoruje. Proste? :) Staraj się nie domyślać zbyt wiele, tylko utrzymuj z nim dobre stosunki, a jak coś będzie nie tak to rozmawiaj z nim o tym. Będzie dobrze, tylko zachowuj się naturalnie. Jeśli jest fajnie, a następnego dnia nagle jest inaczej, to nie zaczynaj się nad tym zastanawiać, tylko zapytaj jego o to, nie nas :)

Eos napisa/a:
Nie ma lepszych lasek na około, to się bierze tą, która ma najfajniejsze cycki.

OMG. Myślę że jakby koleś który jest tutaj opisywany to przeczytał to szczęka opadłaby mu do kolan, lub jeszcze niżej.
Wg mnie jego zachowanie to kwestia dużego braku pewności siebie. Czasem jest fajnie, widzi zainteresowanie dziewczyny to ma wrażenie że wszystko jest ok i ma z nią normalny kontakt. Ale wystarczy że pojawi się jakiś fakt, który on błędnie zinterpretuje (oczywiście na swoją niekorzyść) i uważa że to bez sensu i w ogóle masakra :)

Mówię ze swojego doświadczenia, ja tak miałem :) I zachowywałem się kiedyś podobnie... a może dalej się tak zachowuje? Nie wiem, dawno nie miałem okazji. Tak czy siak, jakbym usłyszał o sobie że skoro nie ma lepszych lasek na około to biorę tą która ma najfajniejsze cycki to... jezu.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-08-12, 18:38   

Kur** kobieto (bez obrazy) skończ sobie dorabiać jakąś wyssaną z palca ideologię, czy teorię spiskową, tylko po prostu się z Nim umów i pogadaj na poważnie, albo zrób cokolwiek, tylko skończ gdybać.
Ja też codziennie widuję moją 70 letnią sąsiadkę i jakoś nie uważam, że to przeznaczenie nas ku sobie ciągnie...
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
milena2618


Doczy: 09 Sie 2010
Posty: 22
Wysany: 2010-08-23, 08:22   

Moje pytanie: Jak mam go delikatnie wybadac o co mu chodzi i czy cos do mnie czuje, jednocześnie nie pytając się go wprost? Może podacie jakieś podchwytliwe pytania, dzięki którym się zamota i odpowie niechcący prawdę :P ?? ?
 
 
 
gandi 
MASKULISTA



Imi: NaTaNaEl
Wiek: 45
Doczy: 28 Pa 2010
Posty: 223
Skd: PL północna
  Wysany: 2010-12-06, 11:54   

milena2618 napisa/a:
Moje pytanie: Jak mam go delikatnie wybadac o co mu chodzi i czy cos do mnie czuje, jednocześnie nie pytając się go wprost? Może podacie jakieś podchwytliwe pytania, dzięki którym się zamota i odpowie niechcący prawdę :P ?? ?


Jeśli chcesz "wybadać" to zaczytowuj się o czymś takim fajnym jak "mowa ciała", "erotyka..." :p (dużo czytasz, prawda?) Poza tym nie motaj bo Ciebie zamotają, lepiej budować (wszelkie) relacje na gruncie szczerości bez żadnej ściemy czy wręcz manipulacji. Bo co to za wyznanie, gdy jest w jakimkolwiek sposobie "wymuszony"? Cóż niech Bóg da siłę, żeby nie bać się popełniana błędów...bo strach przed tym jest okropny. A przecież dzięki błędom (ich rozwiązywaniu) najlepiej docenia się życie...

Szczerze więc, miłość to niepowność myślisz że tak łatwo, ale musisz się czasem zestresować (a nawet spocić jak bóbr!) żeby potem docenić ew. szczęście. ;)

Tak wogle, to ja bym też byłym skłonny do oceny, że skoro jesteście od mniejszego już znajomymi, to on traktuje cię poprostu jak siostrę stąd może być jego troskliwość (to dopytywanie się), wcele nie musi się to wiążać z uczuciem miłości.

Analizowanie swojego zachowania to nic złego (dobrze jest umieć wyciągać wnioski), ale bez przesady! :)

poza tym nie można zapomnieć że w kulturze zachodu, trzeba/powinno się mieć choć jedną tzw. zawiedzioną miłość żeby odnaleść prawdziwą miłość...
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
 
 
 
bizer


Doczy: 15 Cze 2016
Posty: 120
Wysany: 2016-12-22, 12:25   

Jak nie rozumiesz jakiegoś zachowania to po prostu pogadaj z tą osobą ;)
 
 
 
mirabelka


Doczy: 30 Lip 2015
Posty: 487
Wysany: 2017-02-06, 09:48   

też tak uważam, nawet nie wiesz ile może zdziałać szczera rozmowa.
 
 
 
Anka2564 



Wiek: 33
Doczya: 15 Mar 2023
Posty: 57
Skd: Warszawa
Wysany: 2023-05-19, 13:48   

Cześć wszystkim! Chciałabym poruszyć pewną kwestię i jednocześnie podzielić się z Wami ciekawą stroną, która może pomóc w naszych relacjach. Czy często otrzymujecie komplementy od Waszego partnera? A może sami często wyrażacie swoje słowa uznania i wdzięczności? Ostatnio natrafiłam na stronę https://kobietamawplyw.pl/najlepsze-komplementy-dla-dziewczyny-ktore-musisz-zapamietac/, która zawiera przykłady komplementów, które warto mówić w związku. To świetne narzędzie, które może nam pomóc w wyrażaniu miłości i doceniania naszych bliskich. Dzięki temu zyskujemy inspiracje i pomysły na słowa, które mogą sprawić, że nasze relacje staną się jeszcze piękniejsze.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group