Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Stara miłość nie rdzewieje
Autor WiadomoϾ
Asik 
hokus pokus czary mary



Imiê: AÅ›ka
Do³¹czy³a: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Sk¹d: dzisiaj tu jutro tam
Wys³any: 2010-01-16, 13:55   

Stara miłość rdzewieje :) . Owszem pozostają wspomnienia, tęsknota, ale to już nie miłość. Jeśli coś minęło to minęło.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Saw 



Do³¹czy³: 15 Gru 2009
Posty: 84
Wys³any: 2010-02-01, 22:33   Re: Stara miÅ‚ość nie rdzewieje

Mazin napisa³/a:
Myślicie, że to stwierdzenie jest trafne że stara miłość nie rdzewieje? :>


jeśli prawdziwa to myślę, że nie zardzewieje
_________________
Wszystko co nas spotyka, nie jest przypadkowe.
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2010-02-03, 21:41   

Rdzewieje, zostaje sentyment, trochę wspomnień.
Nie uważam, że każdą miłość można odnowić. Czasem kochamy kogoś szczerze i naprawdę, ale przecież jesteśmy tylko ludźmi i się ranimy. Nie każdą ranę da się wybaczyć.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2010-02-04, 09:23   

Ja sama nie wiem, ostatnio czuję ogromną tęsknotę. Nie wiem czy to miłość czy to właśnie sentyment...
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imiê: Piotrek
Do³¹czy³: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Sk¹d: Wygoda :)
Wys³any: 2010-02-06, 20:31   

Asik napisa³/a:
Owszem pozostają wspomnienia, tęsknota, ale to już nie miłość.


zdecydowanie! wspomnienia niektórych chwil, miejsca, utwory lecące w tle. Wiem, że tęsknie za tamtą chwilą, ale na pewno nie za tamtą osobą :>
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2010-02-10, 14:35   

cichy napisa³/a:
zdecydowanie! wspomnienia niektórych chwil, miejsca, utwory lecące w tle. Wiem, że tęsknie za tamtą chwilą, ale na pewno nie za tamtą osobą :>

ale bez tej osoby nie byłoby owej chwili. Więc mimo woli chyba za daną osobą też się tęskni.. nie?
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
55cancri 


Imiê: Dorota
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 22 Lut 2010
Posty: 5
Sk¹d: Rybnik
Wys³any: 2010-02-22, 22:25   

W moim przypadku i wielu innych zaobserwowanych w moim otoczeniu śmiem twierdzić, że to stwierdzenie jest prawdziwe.

Tylko raz, jak narazie, naprawdę się zakochałam i mimo faku, że nie jestem już z tą osobą od ponad dwóch lat, gdy czasem ją spotykam na twarzy pojawia mi się uśmiech, czuję to ciepło w środku i wiem, że nadal nie jest mi obojętna.
_________________
Nocą oglądam prawdę w jasnym kłamstwie dnia.
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imiê: MichaÅ‚
Wiek: 34
Do³¹czy³: 02 PaŸ 2007
Posty: 456
Sk¹d: Sam nie wiem.
Wys³any: 2010-09-07, 21:26   

Tak... Muszę tu coś napisać.
Bo zakochałem się w pewnej dziewczynie jakieś cztery lata temu. I teraz czuję dokładnie to samo ^^
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2010-09-07, 22:50   

putcat napisa³/a:
Tak... Muszę tu coś napisać.
Bo zakochałem się w pewnej dziewczynie jakieś cztery lata temu. I teraz czuję dokładnie to samo ^^


Normalnie jakbym siebie widział ;p
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Do³¹czy³a: 10 Maj 2009
Posty: 443
Sk¹d: Ciemny Dół
Wys³any: 2010-09-08, 10:06   

Myślę, że ''tę właściwą'' osobę spotykamy raz, góra dwa w życiu. A nawet jeśli nie wyjdzie, to potem pamiętamy tego kogoś przez całe życie...Teraz jestem z kimś takim, ktoś by powiedział: zajebiście, sielanka...no tak...snujemy już fantazje o wspólnym domu..pełnym drewnianych ścian i kotów...Ale zanim go spotkałam, wydawało mi się, że nigdy się nie odkocham ze swojego byłego, który również był zarąbiście nietuzinkową osobą, ale nasz związek zniszczyła duma i potrzeba wolności, zbyt silna żeby być ze sobą. Rozstanie było z hukiem, później rozmawialiśmy jednak normalnie...Wiosną miał być w Polsce (mieszkał za granicą) i chciałam się z nim spotkać...wiedziałam że to nie ma sensu, bo o ile wiedziałam, zmienił nawet orientację- ale ciągle porównywałam z nim wszystkich facetów z którymi się spotykałam od zerwania i żaden nawet w połowie nie był tak ciekawy, kupowali mi róże, wozili samochodami i zabierali na imprezy, ale nie wiedziałam nawet, o czym z nimi rozmawiać.
Gdy pewnej kwietniowej nocy leżałam i myślałam o naszym spotkaniu, które miało nastąpić za dwa tygodnie, dobiegł do mnie tekst piosenki ''It's all over, it's too late, and I'm the face in a fact...'' Pomyślałam, że może faktycznie za późno, żeby znów o nim myśleć, że to będzie później jeszcze bardziej mnie bolało...napisałam mu o tym smsa. Po czym olałam wszystko i pojechałam w przeciwną stronę spotkać się ze znajomym z neta, z którym mieliśmy się napić piwka i obejrzeć Las Vegas Parano. Dziś jest moim chłopakiem...
...czasami warto pogrzebać starą miłość. A z byłym rozmawiałam nie dalej jak wczoraj..łezka się w oku zakręciła, miło było, ale ''w życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...''
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group