Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Do jakiej subkultury należysz?
Autor Wiadomo
Straho 



Imi: Jacław
Wiek: 35
Doczy: 04 Kwi 2009
Posty: 406
Wysany: 2009-08-17, 15:47   

Należę do dwóch subkultur. Dresiarz i blokers.
 
 
 
Yenna 



Imi: Asia
Wiek: 32
Doczya: 06 Lip 2009
Posty: 159
Wysany: 2009-08-17, 22:32   

Ja troszeczkę do emo, ale tylko ciupinkę ;>

PS. Nie tnę się :wink:
_________________
ŻYĆ TO PRZEKSZTAŁCAĆ SIEBIE W DZIEŁO SZTUKI
 
 
 
Czarny Smok 



Wiek: 34
Doczy: 02 Kwi 2009
Posty: 91
Wysany: 2009-08-18, 13:07   

Jahpan. napisa/a:
A ja jestem Rastamanem, o! Ale nie takim co to chodzi w trójkolorowych ciuchach i zrobił sobie dredy żeby jakoś usprawiedliwić jaranie ganji.
"Rastafari to nie tylko styl bycia, to przede wszystkim filozofia życia" moje motto, które sam wymyśliłem kiedyś tam...


Hmmm a wytłumacz mi jedno... Czytałem, że prawdziwi Rastafarianie odrzucali nałogi niszczące ciało - papierosy, alkohol... A praktycznie wszyscy, nawet ci, którzy podobnie jak Ty uważają się za tych "prawdziwych", dewastują się ile wlezie. Niech mi to ktoś wytłumaczy :O
Czyżby "przypadkowa" ewolucja ideologii? Podobnie jak wszystkie inne, do których człowiek dodawał sobie to, co wygodne, a nie słuszne?

Jak dla mnie traktowanie przynależności do subkultury jako coś zobowiązującego (determinującego zachowania i poglądy) jest zwyczajnie śmieszne, odpowiednie dla ludzi z ograniczonymi możliwościami umysłowymi, którzy nie potrafią myśleć samodzielnie. Nie należę do żadnej, bo podporządkowywanie się schematom jest dla mnie ograniczaniem się.
Mój ubiór nie klasyfikuje się do żadnej z grup, poza szeroko pojętymi normalnymi ludźmi, moje poglądy są zbitką własnych przemyśleń i poglądów ludzi, których szanuję, a takowymi raczej nie zostają jacyśtam przypadkowi założyciele nurtu jakiegośtam, szczerze mówiąc opieram się głównie na rodzicach, jako iż oni już sprawdzili w praktyce wiele rzeczy, z którymi nie miałem nawet okazji się zetknąć.
Szczerze mówiąc jedyną grupą społeczną, do jakiej otwarcie należę, jest brać studencka PWr - istny fenomen, ludzie na tej uczelni są dumni, że tam studiują, choćby byli na SKP czy innym przypadkowym wydziale, właściwie tylko na medycznej widziałem coś podobnego, ale medycyna to wogóle hardstajl ;]
Tak więc mogę powiedzieć, że jestem studentem Politechniki Wrocławskiej, a co za tym idzie, jeśli komuś coś się nie podoba, to... mam to gdzieś, bo i tak jestem wyżej w ewolucji ;P
_________________
Zło i Fobia.
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2009-08-18, 19:30   

Ja ostatnimi czasy podchodzę trochę pod emo, ale to tylko chwilowo. Poza tym nie utożsamiam się z żadną subkulturą.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2009-08-22, 23:57   

Do żadnej :)
Aczkolwiek fascynują mnie hippisi (ale w dzisiejszych czasach nie ma - trudno spotkać- już takich prawdziwych hippisów)
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imi: Michał
Wiek: 34
Doczy: 02 Pa 2007
Posty: 456
Skd: Sam nie wiem.
Wysany: 2010-09-07, 20:32   

Asik napisa/a:
Aczkolwiek fascynują mnie hippisi (ale w dzisiejszych czasach nie ma - trudno spotkać- już takich prawdziwych hippisów)


A ja mam znajomą hipiskę :D A nawet trzy jak dobrze popatrzeć na ideologię :P

A ja nie należę do subkultury, no chyba że nie wiem. :P
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2010-09-07, 21:00   

putcat napisa/a:
A ja mam znajomą hipiskę

Ja też :P Nie ma się co chwalić.

Za stary jestem na subkultury ;]
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imi: Michał
Wiek: 34
Doczy: 02 Pa 2007
Posty: 456
Skd: Sam nie wiem.
Wysany: 2010-09-07, 21:02   

annoth napisa/a:
Za stary jestem na subkultury
Cóż za głuppota :D żony nie masz, dzieci nie masz.
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2010-09-07, 21:07   

Chodzi o to że wyrosłem już z okresu w którym bardzo potrzebowałem czuć się częścią jakiegoś "fajnego" środowiska. Teraz po prostu zaczynam się skupiać na dorosłym życiu w którym są ważniejsze rzeczy niż należenie do subkultury. :)
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
adunia17 
pysznie...


Imi: Adrianna
Doczya: 06 Wrz 2010
Posty: 23
Wysany: 2010-09-07, 21:25   

Ja nie należę do żadnej chyba subkultury, bo w ogóle jestem dziwna, bo czy da się być zarówno dresiarzem jak i po części rastafarianinem? Pewnie nie, a ja taka jestem, tak więc jestem dziwna :D
_________________
'Bo gdyby istniało wehikuł czasu, to mogłabym cofnąć się te osiem miesięcy w tył, a wtedy życie potoczyłoby się inaczej...'
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imi: Michał
Wiek: 34
Doczy: 02 Pa 2007
Posty: 456
Skd: Sam nie wiem.
Wysany: 2010-09-07, 21:30   

adunia17 napisa/a:
Ja nie należę do żadnej chyba subkultury, bo w ogóle jestem dziwna, bo czy da się być zarówno dresiarzem jak i po części rastafarianinem? Pewnie nie, a ja taka jestem, tak więc jestem dziwna
To bardziej w dres. Rasta to już religia. ale myślę że ludzie jak najbardziej odbierają Cię za subkulturowca.
Jeszcze raz. Skąd jesteś?
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
adunia17 
pysznie...


Imi: Adrianna
Doczya: 06 Wrz 2010
Posty: 23
Wysany: 2010-09-08, 17:34   

Możliwe, możliwe :D

Kielce, a co ? :D
_________________
'Bo gdyby istniało wehikuł czasu, to mogłabym cofnąć się te osiem miesięcy w tył, a wtedy życie potoczyłoby się inaczej...'
 
 
 
Alice86 



Doczya: 29 Wrz 2010
Posty: 5
Wysany: 2010-10-03, 15:27   

Aktualnie do żadnej - swego czasu preferowałam styl gotycki i kolor czarny. Dziś nie mam potrzeby ujawniania swoich gustów muzycznych i poglądów za pośrednictwem stroju.
 
 
 
Source 
Boski Łącznik



Imi: Domin
Doczy: 13 Cze 2008
Posty: 198
Skd: Sora&Naraku
Wysany: 2010-10-03, 22:44   

Kurczę jak czytam swojego posta to aż nie wierzę, że to ja pisałem O_o
"winny się tłumaczy" aczkolwiek zaznaczam, że ostatnie zdanie pisałem w 3 osobie liczby mnogiej ;>

Troszku się pozmieniało, do jakiej subkultury? Żadnej, wyrosłem z tego. Koledzy i koleżanki są emo/dres/rasta/punk/metal itd. a ja lubię ich za charakter a nie za przynależność do "subkultury". Ubieram się nie przeciętnie bo wybieram to co lubię i mi się podoba, od luźnych jeans'ów do czarnych "rurek", od bluz z kapturem do koszul z długim rękawem. To właśnie sprawia, że wyróżniam się z tego sub-tłumu. To nie sztuka chodzić po utartych szlakach, sztuką jest tworzyć nowe drogi :)
 
 
 
Linka 



Wiek: 37
Doczya: 30 Pa 2010
Posty: 113
Wysany: 2010-10-30, 17:00   

Do żadnej ale najbliżej mi chyba do wstrętnych ;) metaluchów. Ale to już nie te czasy co się w glanach w 30 stopniach ciepła ganiało.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group