Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
A co z teatrem?
Autor Wiadomość
dawidman


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-04-22, 18:48   A co z teatrem?

Zastanawia mnie pewna kwestia, ktora zauwazylem calkiem niedawno. Na wielu forach jest standardowy temat dotyczacy w sumie muzyki, filmu i teatru. Wszyscy wypowiadaja sie najwiecej na tematu myzki, nieco mniej o filmie, natomiast o teatrze nikt...Na prawde nikt!

Dlaczego? Co was zraza do teatru?
Ostatnio zmieniony przez Mietek 2011-04-22, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2011-04-22, 18:55   

Ja myślę, że to nie jest kwestia zrażenia, a dostępności. Muzykę i film możemy sobie pobrać z internetu- jak ktoś ma szybkie łącze to w godzine pobierzesz sobie film i jeszcze tego samego dnia go obejrzysz nie wychodząc z domu. A teatr wymaga większego poświęcenia. Po pierwsze ceny- nawet bilet do kina jest przeważnie tańszy niż bilet do teatru. Po drugie czas- na bardziej oblegane przedstawienia bilety trzeba kupić kilka tygodni wcześniej. Po trzecie wygoda- tak jak mówiłam, film możesz obejrzeć we własnym łóżku, nie koniecznie musisz się ubierać w ogóle a co dopiero elegancko, możesz jeść, wysyłać smsy, zatrzymywać film kiedy Ci się podoba, wyłączyć w połowie i nikomu to nie przeszkadza. W teatrze tak nie zrobisz.
No i też sporą rolę gra to, że jak już masz wydać te 40zł czy nawet więcej na bilet do teatru to warto iść na coś, co wiesz, że jest już dobre, a skoro mało osób chodzi do teatru to kto ma Ci coś polecić? ;)
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2011-04-22, 23:38   

Ostatni raz w teatrze byłam jakieś 5 lat temu. Nie jest mi z tym dobrze, zwłaszcza, że naprawdę lubiłam chodzić do teatru :| kurde trzeba się wybrać. odchamić :]
_________________

 
 
 
Azaria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-24, 23:18   

Byłam w tym roku na ,,Szalonych nożyczkach" w Kwadracie. Rewelacyjna sztuka, śmieszna, angazuje publiczność. Bardzo mi się podobało:)
 
 
Sabrinaa 
Sabrina


Imię: Sabrina
Dołączyła: 29 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: ĹšlÄ…sk!
Wysłany: 2011-05-29, 12:25   

Ja bardzo lubię chodzić do teatru.
Ostatnio byłam w Imce - teatr Tomka Karolaka na sztuce "generał" oraz w Basenie Artystycznym na sztuce "Fejsbóg"- która niekoniecznie mi się podobała.
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2011-06-15, 14:29   

Kocham teatr. Uwielbiam wyszukiwać tanie przedstawienia :D A o to w stolicy nie trudno.
Tylko w tym roku akademickim w teatrze gościłam kilka razy (normalnie wyrabiam normę za całą rodzinę :P ).
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imię: Maciej
Wiek: 33
Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 367
Skąd: DÄ™bica
Wysłany: 2011-06-23, 12:25   

Ja lubię oglądać Teatr Telewizji .. rodzice zarazili mnie pasją ;p ostatnio kilka miesięcy temu leciał bardzo fajny, nie pamiętam już nazwy, ale było to o ruskiej inteligencji.
_________________
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet

i nic to
 
 
 
szalim


Wiek: 43
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 14
Wysłany: 2011-06-24, 12:11   

Teatr telewizji kiedyś u mnie był obowiązkowy. :)
 
 
 
buds417 



Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-12-02, 12:59   

u mnie jest nadal! teatr to wartościowa rozrywka, którą trzeba pielęgnować od najmłodszych lat. szkoda tylko, że bilety bywają takie drogie:/
_________________
Paranoja przenosi urojone gĂłry. A jak nie dajesz rady to zostajÄ… tylko korepetycje
 
 
 
TriColore 



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 133
Wysłany: 2011-12-06, 15:45   

W stolicy teatr ma się całkiem dobrze i w większych miastach też. Wybór jest całkiem spory i sztuki niezłe. Ale nie ma co się dziwić, że jest tak mało zainteresowanych teatrem skoro te w mniejszych miejscowościach, jeśli w ogóle są to grają jakąś nudną aranżację Antygony.
 
 
 
culturepl 



Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-12-19, 12:50   

teatr dla młodych osób nie jest dość popularną formą rozrywki, co więcej 3/4 osób do teatrów nie chodzi. Dlaczego? niektórzy mówią, że nie ma na co chodzić. Ale to nie prawda, po prostu nie każdy wie gdzie szukać ciekawych spektakli. A jak nie spektakle to może opery? to równie ciekawe widowiska, np. w najbliższych dniach w Warszawie będzie można zobaczyć "Halkę" w reżyserii Natalii Korczakowskiej.
Ostatnio zmieniony przez Mietek 2011-12-19, 13:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
TriColore 



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 133
Wysłany: 2011-12-19, 13:05   

culturepl napisał/a:
teatr dla młodych osób nie jest dość popularną formą rozrywki, co więcej 3/4 osób do teatrów nie chodzi. Dlaczego? niektórzy mówią, że nie ma na co chodzić. Ale to nie prawda, po prostu nie każdy wie gdzie szukać ciekawych spektakli. A jak nie spektakle to może opery? to równie ciekawe widowiska, np. w najbliższych dniach w Warszawie będzie można zobaczyć "Halkę" w reżyserii Natalii Korczakowskiej.


Halkę wystawiają w Narodowym od lat, jak chce się polecić coś takiego to wypadałoby napisać, czym ta wersja różni się od poprzednich poza nazwiskiem autora. Poza tym to dość kiepski i irytujący sposób promowania teatru, kiedy się pisze do ludzi udzielających się tu, czyli wyraźnie zainteresowanych, że młodzi ludzie nie chodzą do teatru. Po wpisie widać, ze najwyraźniej to osoba pisząca rzadko tam bywa.
Ostatnio zmieniony przez Mietek 2011-12-19, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Effie 



Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysłany: 2012-07-11, 12:59   

Byłam w poniedzialek w Konsekwentnym na "Boskim romansie" - polecam, świetna gra aktorska, gra świateł, scenogrsafia i przede wszystkim przekaz, wazny a pełen mega humoru!
_________________
Życie to walka
 
 
 
Wigryk 


Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 109
Wysłany: 2012-07-19, 12:05   

Ja zdecydowanie zbyt rzadko się wybieram do teatru, muszę to zmienić, niech to będzie takie moje powakacyjne postanowienie.
 
 
 
player 


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 66
Wysłany: 2012-07-19, 19:31   

To w konsekwntynm? Widziałem,. ale zraził mnie opis- sztuka chrześcijańska...
_________________
Życie to gra :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group