Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
MuOnline
Autor Wiadomość
PenTragon
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-05, 19:32   MuOnline

Krótki opis:

Mu jest jedną z pierwszych gier tego typu (MMORPG). Akcja rozgrywa sie na MU kontynencie.
Do wyboru mamy trzy standardowe rasy: ELF, MAG i WOJOWNIK plus dwie którymi możemy grać po osiągnięciu odpowiedniego lvla. Pierwszą z nich jest Magic Gladiator (od 220 lvlu) i Dark Lord (od 250 lvlu) obecnie jest najsilniejszą postacią w świecie MU.

Gra też pozwala nam na założenie tzw Gildii. Dobrze zgrane gildie są w stanie przetrwać nawet 2 lata (przykładem może być gildia do której sam należę)... już nie wspominając o różnego rodzaju eventach i questach

Wymagania:

- 1 Ghz CPU
- 256/512 MB RAM
- Akcelerator 3D
- Łącze: spokojnie wystarcza nawet 128

ps. Gra nie wymaga myślenia, bo i po co? :D Taktyka walki zerowa... jak z grą na bębnie wystarczy walić bez opamiętania...
UWAGA!!! dla nie wtajemniczonych GRA UZALEŻNIA (łatwiej jest rzucić palenie^^)

Jeżeli ktoś chce może pochwalić sie swoimi dokonaniami w świecie Mu

<z góry przepraszam za stylistykę, gdyż nie zostałem hojnie obdarzony talentem do pisania>

Zacznijmy ode mnie :D gram już ponad rok(ahh te nie przespane noce ;) ) na swoim koncie mam już paręnaście serverów i dziesiątki resów(lecz nigdy nie byłem pierwszy na servie ;( )

Autor Wiadomość
annoth 
slave

Imię: Łukasz
Wysłany: 2007-03-05, 20:09   

Jaki nabiłeś przez ten rok lvl?

Eos napisał/a:
Ech, te baby... gupie :p .

Autor Wiadomość
Mkj 

Wysłany: 2007-03-05, 21:09   

Nie lubię takich gier, ale jakbym miał wybierać to tibia > MU.
Ale sporo można na tym zarobić sprzedając postacie. :lol:

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji

Autor Wiadomość
PenTragon
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-05, 21:46   

annoth napisał/a:
Jaki nabiłeś przez ten rok lvl?

wszystko zależy od servera (jakie ma raty) ja zawsze gran na takich co maja od 20-25 i resa przy spokojnej grze można nabić w pół roku(są rzeźnicy co wbijają resa w 2 moze 3 miechy) gralem kiedys na expie 800 to 21 resów nabiłem w 2 tygodnie

aaaaa właśnie zapomniałem dodac ze na servach prywatnych jest takie coś jak reset postaci. W zależności od servera może być to lvl 350 lub 400. Po takim resecie postac traci wszystkie staty i na początek dostaje np 400 pkt do rozdania i tak dalej... i tak dalej... aż opanujesz server gdyż po każdym resie postać robi sie coraz silniejsza

Autor Wiadomość
Darkness
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-11, 23:28   

Grałem w MU na globie, w grze jak pisano wcześniej nie ma jakiejkolwiek taktyki więc szybko się nudzi, miałem czarodzieja na 30 lvl i wymiękłem, ile można bez sensu nawalać stwory? Lepsza gra MMO, też darmowa to Silkroad online... Nie będę opisywał gry, bo to bez sensu... Od czego są google? ;) Jedyną wadą tej gry są przepełnione serwery uniemożliwiające grę kiedy się chce... :|

Autor Wiadomość
Source 
Boski Łącznik

Imię: Domin
Wysłany: 2008-12-28, 13:29   

Mu Online rządzi gram od 3 lat z przerwami :P
Grałem na kilkunastu servach prywatnych i na globie ;>
Wbiłem tysiące lvli i setki resów czego jeszcze chcieć ^^
Jeśli ktoś się interesuje to polecam server X-WORLD z prywatnych, mnie osobiście glob zniechęcił ;/ A na X są przynajmniej bardzo dobre zabezpieczenia...
Jestem specem od hacków do Mu XD Więc uwierzcie mi na słowo, że na X-Worldzie nie spotkacie wspomagaczy (no może jednego ale to dla wtajemniczonych ^^ ).

Co do Silka to Darkness poszukaj na necie sposobów jak się łatwo dostać na servy ;]
Wiele razy mnie ten Trafic wkur**** ale i na niego sposób znalazłem :P

Autor Wiadomość
Stero 

Wysłany: 2011-06-29, 11:58   

Witam :)
Mu ogólnie jest fajną grą ale na prywatnych serwerach :) Dlaczego? Większy exp rate powoduję , że gra się lepiej i przyjemniej :) Ogólnie dobra gra od Webzenu :)

Odpowiedz do tematu