Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczurki
Autor Wiadomość
wiolka7345 
to ja :)



Imię: wiolka
Wiek: 31
Dołączyła: 10 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: ...yyy...
Wysłany: 2007-07-14, 14:17   

heh,moja kumpela kiedyś miała szczurka,z takim bardzo długim czarnym ogonkiem (a szczurek był biały),i kiedyś jej kuzynka widziała coś długiego i czarnego pod łużkiem,i myślała,że to sznurówka od buta,a wyciągła szzurka i zaczeła krzyczeć-hehe
_________________
hmm...chcialabym wstawic jakis rysuneczek nu i avatarek,ale nie bardzo juz wiem jak :(
 
 
 
Jaga91
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 20:35   

Marzę o szczurku, niestety moja mama panicznie boi się gryzoni :( Nie rozumiem jej, szczury są genialne i te ich ogonki można tak fajnie przyssać do ust :-P Albo świetnie uczucie jak się wspina żeby się śliny napić :-P Moje przyjaciółki miały szczurka - Chrupcia :D żył ponad 4 latka, fajny zwierzak z niego był, niestety umarł ze starości
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-03-28, 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Costelavena 
ironiczny sarkazm



Imię: Marta
Wiek: 30
Dołączyła: 31 Gru 2007
Posty: 259
Skąd: Bakalandia
Wysłany: 2008-03-29, 20:33   

Szczury to najfajniejsze zwierzęta domowe. Inteligentne i... i... i w ogóle :D Ja osobiście chciałabym mieć, ale mi nie pozwalają. Ale jeszcze ich wybłagam. Miałam (tzn. moi bracia mieli) już 2... Samca i samicę.
Jak ktoś sie zastanawia nad płcią to wybierajcie samice.
_________________
http://cassena.posadzdrzewo.pl < pomagamy laskom
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imię: Jac.
Wiek: 36
Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: Kurwejt
Wysłany: 2008-10-21, 11:48   

i stało się :D od wczoraj mam szczurka(a dokładnie szczurzycę). nazywa się W pół do siódmej i jest przesłodka :D
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Anoniman 


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1257
Wysłany: 2008-10-21, 16:41   

Moja siostra gdy pracowała w Anglii posiadała szczurzyczkę Baśkę. Cwana bestia to była ;) Niestety nie mogła jej zwieść do Polski, bo nie miała funduszy na badania & paszporty.
 
 
 
Bastet 



Wiek: 31
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 252
Wysłany: 2009-06-18, 11:28   

Podirytowałam się nieco ;)
Ludzie! Szczury są stadne i nie można ich trzymać w pojedynkę. Szczury są towarzyskie, ale potrzebują towarzysza swojego gatunku. To tak jakby człowieka wrzucić w stado słoni i weź sobie żyj.
_________________
Nie pozwól aby ktoś cię zranił,.
Nie rĂłb sobie sztucznych granic.
Nie ĹĽyj tylko nadziejami.
Krytykę miej głęboko gdzieś,
Bo twoja duma waĹĽna jest...
 
 
 
sweet.talk 


Wiek: 51
Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 115
Wysłany: 2011-07-21, 09:57   

Uwielbiam szczury.
Sama miałam jednego, ogryzka. :)
Mama się tragicznie bała ogona, pamiętam jak karmiła go przez klatkę.
Fajny był zwierz, bawiliśmy się razem, zdarzyło mu się przegryźć parę kabelków no, ale cóż.
Lubiłam ten dźwięk jak podgryzał klatkę.
:)
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2011-07-21, 11:21   

Moja kumpela ma chyba z kilkanaście szczurów. Kilka z nich jest tylko na przechowanie (uratowane od nieodpowiedzialnych właścicieli albo z paszczy gada). Ja bardzo lubię szczurki choć pewno zdecydowałabym się na inne gryzonie np. króliki. Ogonek mnie nie obrzydza :)
Co jednak do tej koleżanki to te szczurki mają u niej raj. To, że dba o ich kondycje i je dopieszcza to mało, mają zagwarantowaną wysokiej jakości opiekę lekarską. A wiadomo jak jest ze szczurami. Jeśli przodek był szczurem laboratoryjnym to są to zwierzęta bardzo słabowite z tendencjami do nowotworów itp. Nie jedne weterynarz położył na nich kreskę, a ona o każdego walczy :)
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 38
Dołączyła: 30 Mar 2014
Posty: 270
Wysłany: 2014-05-08, 09:26   

Uwielbiam szczurki i od zawsze były w moim domu. Na poczatku mialam jedną szczurzynkę, a potem kilka przygarniętych lub zabranych z jakiegoś sklepu przy kiepskich warunkach. Teraz mam już tylko 2, ale bywało i tak, że miałam 12. Uwielbiam szczury, niesamowite i super bystre zwierzeta.
 
 
 
malamikalazutr



Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-07-21, 14:00   

nie lubie...
 
 
 
pawlowicz 


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Gru 2014
Posty: 24
Wysłany: 2014-12-29, 00:15   

Nie każdy lubi, ja długo nie mogłam przekonać się do tych zwierzątek dopóki nie zaadoptowała Stefana :D
Ostatnio zmieniony przez pawlowicz 2014-12-29, 00:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
melonik 


Dołączyła: 07 Lut 2023
Posty: 159
Skąd: warszawa
Wysłany: 2023-02-28, 07:37   

Cześć, szukam weterynarza dla swojej suczki. Czy ktoś z was może był u lekarza https://www.znanylekarz.p...rynarz/warszawa zastanawiam się nad wizytą jednak jeszcze nie znam za dużo lekarzy i poszukuję dobrego. Ktoś powiedział mi żebym zaglądnęła do tego weterynarza, czy ktoś z was był już może w jego gabinecie?
 
 
malostek


Dołączył: 20 Paź 2023
Posty: 130
Skąd: Hell
Wysłany: 2024-02-28, 20:41   

Wiesz co, sprawdź jeszcze oferte od https://viano.pl/nasze-urzadzenia/odstraszacz-myszy/ Ich urządzenia do odstraszania gryzoni korzystają z innowacyjnych rozwiązań, takich jak ultradźwięki, które są nieszkodliwe dla ludzi, ale skuteczne w odstraszaniu myszy i szczurów. Zerknij na ich stronę i poznaj tajniki nowoczesnej technologii zwalczania gryzoni!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group