Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pica
2006-12-18, 20:24
Lumpex
Autor Wiadomość
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2010-03-12, 20:13   

ĹĽab gdzie to? Moze w wolnej chwili skocze :D
 
 
 
Ĺ»abka 
I'm schisopremic



Imię: Monika
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2010-03-13, 11:53   

Aleja 29 listopada, koło Estakady.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Troy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-29, 20:36   

Bardzo lubiÄ™ lumpeksy, ale te lepsze. U siebie mam duĹĽy wybĂłr.
W niektórych ubrania są znoszone, że wstydziłabym się coś takiego dać do Caritasu,
a co dopiero sprzedawać. Jednak w dużej części lumpów ciuchy są jak nowe,
a czasem nawet z metkami. I tam siÄ™ ubieram.
Zapach aż tak mnie nie gryzie, za to wkurzają mnie dzikie tłumy. W moim osiedlowym
lumpie są fajne ciuchy i te tłumy ludzi są zawsze. Najbardziej mnie wkurza, gdy oprócz
klientów, ciuchów szukają sobie pracownicy sklepu, to już całkiem nie ma jak przejść
korytarzem. No i baby mnie wkurzają, która rozczapierzają łapska jak sępy
i przeglądając ciuchy na wieszakach, zsuwają wszystko dalej z taką siłą, że niszczą
moją małą niszę do przeglądania. :D
 
 
Alice86 



Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-10-03, 15:25   

Uwielbiam lumpy :) Jestem od nich uzależniona. Wiele perełek mi się tam trafiło.
 
 
 
Linka 



Wiek: 37
Dołączyła: 30 Paź 2010
Posty: 113
Wysłany: 2010-10-30, 17:01   

Chętnie zaglądam, czasem uda sie coś naprawdę fajnego znaleźć. Tylko nieraz ceny są jakby zawyżane ze względu na metkę. Bzdura.
 
 
 
Intro 
Szara Eminencja Membran



Imię: na co mi?
Wiek: 39
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: Pe-do-eN`
Wysłany: 2010-11-20, 01:10   

Nie uwaĹĽam,ĹĽeby kupno ciucha w Lumpie jest siarÄ….
Czasami niektórych po prostu na nowe lub oryginalne nie stać - a Lumpex jest dobrym rozwiązaniem. Choć nie powiem, mam kilka ciuchów z Lumpa i się tego nie wstydzę. Czasami można tam znaleźć dobre ciuchy i o dziwo nie używane - wbrew pozorom i za "drobne".
_________________
"Honor, odwaga i zaciśnięte pięści,
Pod kolejowym herbem klubowi najwierniejsi.
Każdy wkłada serce w to co tutaj robi,
Charakterne chłopaczyny zawsze do walki gotowi.
Idź w bój za ten klub, stawić czoła wrogom,
I kaĹĽdy dobrze wie, ĹĽe wsparcie ma za sobÄ….
Zawsze pomogÄ… przyjaciele z sektora,
Ekipa spora znĂłw czeka na hardcora.
Na kolejny wyjazd wyruszy dziĹ› w PolskÄ™,
Na gorÄ…cy teren, co wcale nie jest proste.
Adrenalina skacze, ciśnienie podniosłe,
Nie zrozumiesz tego, bo do tego nie dorosłeś.
."
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2010-11-20, 14:02   

Ach, mam parę niezłych ciuszków z lumpeksu i jak dla mnie są super. (;
Gdybym była bardziej "wymiarowa", to bym miała ich więcej - czasem naprawdę na cuda można trafić. (; (cuda jeszcze z oryginalną metką z dobrego sklepu).
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
gandi 
MASKULISTA



Imię: NaTaNaEl
Wiek: 45
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 223
Skąd: PL północna
Wysłany: 2010-12-01, 19:09   

...bo jedne z nalepszych trendów, powstały od lumpexów :p

normalne sklepy z dobrą odzieżą, przynajmniej można odpocząć od tych wieśniackich* drogich nówek na tylko kilka chwil :D


*dla ludzi próżnych: sorki ;)
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
 
 
 
sweet.talk 


Wiek: 51
Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 115
Wysłany: 2011-07-20, 20:06   

Sklepy z odzieżą używaną to jedyne sklepy w, których ja rzeczywiście mogę kupić coś fajnego i jeszcze zaczerpnę z tego przyjemność. :)
 
 
 
paula 



Imię: Paulina
Wiek: 29
Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 25
Wysłany: 2011-07-22, 07:49   

Lubię lumpeksy. Często znajduję tam całkiem fajne rzeczy, a dodatkowo tanie :) ) Jedyne czego nie lubię to tego zapachu, ale po praniu od razu znika, więc luzik. Wczoraj byłam w wielkim lumpeksie niedaleko mnie i wygrzebałam śliczną jeansową spódnicę, a którą dałam 12 zł, więc znośnie. W lumpeksach najczęściej kupuję krótkie jeansowe spodenki, bo cena spodenek jeansowych w butikach jest przesadzona o sporo, czasem nawet 80 zł za zwykłe spodenki, a tak w SH można je dostać za jakieś 5-15 zł :) Jedyne co mnie zraża do SH to to, że trzeba sporo czasu poświęcić na "grzebanie", ale jak tylko mam czas to tam wpadam :D
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2011-07-22, 13:17   

ceglasta koronkowa tunika :P 15 zł. Nie mam pojęcia jak będę ją nosić ale ją mam i jest boska. I skórzana czarna spódnica do kolan. Muszę ją skrócić ale za 10zł kupiona więc nie ma bólu :P
lumpeksy sÄ… cudowne.
_________________

 
 
 
Halibut 



Imię: Marek
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skąd: wawa
Wysłany: 2012-02-11, 21:02   

Oj zapach to jedno. W swoim lumpeksie nie mogę się natomiast swobodnie rozglądać (staram się:P) bo jest on oblegany przez kobiety-głównie matki z wózkami lub w ciąży albo babcie. Widocznie faceci przyłażą tam o innych godzinach.
A zainteresowanie lumpeksami wyrosło u mnie podczas fazy na subkulturę. Niektórzy metale ubierali się markowe ciuchy czy mora za kilka stów ale moje otoczenie raczej było bardziej luzackie. W życiu nie założyłbym już tych rzeczy ale wtedy to była rozrywka znaleźć coś odjechanego w stylu obcisłe spodnie z jakieś błyszczącej imitacji skóry:P
Dzisiaj kupuje tam wszystko po za butami, kurtkami i bielizną. Zraziłem się dwa lata temu gdy koleżanka namówiła mnie na jeansy za 160 a przeżyły one rok a za tę kwotę mogłem wypchać sobie pół szafy ubraniami które przeżyły więcej.
 
 
 
Wampirek 



Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lut 2012
Posty: 26
Wysłany: 2012-02-11, 21:18   

Nie odwiedzam lumpex'ów, przeraża mnie myśl, że miałabym nosić ubrania po kimś, zupełnie nie wiedząc, kim ta osoba była, czy się myła itp. Fuuj. Aczkolwiek wiele razy słyszałam, jak koleżanki mówiły, jakie cudowne rzeczy znalazły w lumpie w tak taniej cenie. No cóż, to jest minus niekorzystania z takich sklepów. A co do naśmiewania się: nie-e, jakoś mi to nie robi, skąd kto ma ubrania. Indywidualna sprawa.
 
 
 
cynizm 



Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 21
Wysłany: 2012-02-14, 22:19   

Lumpy, lumpy! Wspaniała sprawa. Można się zaopatrzyć w ciekawe rzeczy, oryginalne, niezniszczone, czasem nawet całkiem nowe i w dodatku za grosze! Nie ma dla mnie nic lepszego od wizyty w używanym sklepie - żaden inny zakup nie sprawia mi tyle radości. Mam sporo ubrań z lumpexów i nie wstydzę się tego. Nawet dla mnie powodem do dumy jest kupno np. dobrych jakościowo jeansów, zupełnie niezniszczonych - za 5-10 złotych! Istna zdobycz. Bardzo dobrze, że istnieje coś takiego.
_________________
Ach! jak ludzie mnie bolÄ…! ~Emil Cioran
 
 
 
Halibut 



Imię: Marek
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skąd: wawa
Wysłany: 2012-02-14, 22:35   

Lumpy są też dobre jak ktoś nie lubi ubrań ze znaczkami. Ubranie ma przecież fajne samo w sobie a nie straszyć logiem tak jak to lubią amerykanie i dresiarze.
Chociaż ostatnio kupiłem sobie bluzę z ukośnym znaczkiem w lumpie. Ale była tak wygodna, że złamałem zasadę. Nie mogę jednak tego cholerstwa odpruć. Nawet nie chce myśleć ile zapłaciłbym za nią w normalnym sklepie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group