Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Krystyna
2007-06-17, 13:22
Wasza ulubiona gra.
Autor Wiadomo
gandi 
MASKULISTA



Imi: NaTaNaEl
Wiek: 45
Doczy: 28 Pa 2010
Posty: 223
Skd: PL północna
Wysany: 2010-11-30, 15:31   

gry nie są moją (mojego sprzętu) mocną stroną...

Mario&Luigi, Wolfenstein3D, Doom 2, Quake I., Traffic Giant, [kurczaki II, nazwy ang nie pamiętam, ale nie mylić z kurką wodną], D&D (wyścigi)..

nieprzeszedłem: Ken's Labirynt - straszna gierka m.in. dla oka i do grania, ale jeśli ktoś przeszedł ją od początku po sam koniec to szapowa! :)

to kiedyś, teraz nie gram...
 
 
 
mikael25 


Doczy: 08 Lut 2011
Posty: 1
Wysany: 2011-02-08, 18:35   

Co myślicie o grze Colin McRae DIRT 3?

Podobno ma być to powrót do starego dobrego Colina, na przykład 02
 
 
 
moe 


Doczy: 07 Mar 2011
Posty: 7
Wysany: 2011-03-07, 13:50   

Na PC: Quake 3
Na konsolę XBOX360: Alan Wake
Na PSP: Patapon i LBP
Przeglądarkowa: Genosis i Red Dragon

Mam to szczęście posiadać pare różnych konsol więc testuje całkiem sporo. Każdy z wymienionych tytułów gorąco polecam.
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2011-08-20, 15:07   

Taka jedna napisa/a:
Ja dziś sobie pograłam w Heroes V na Hot seats z moim kochaniem. To jest najlepsze co się w Heroesach udało. Właśnie multiplayer :-P

He he, ja ze swoim też gram :)
Co ja jeszcze ostatnio gram... Diablo II, Wiedźmin I, napieprzanka Naruto Shipuuden (grafika chociaż ładna jak z anime), Heroes III-V (ale to już chyba pisałam) Baldur's Gate II...
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-08-20, 16:36   

Ja gram w GTA IV, flashowe gierki i nieprzerwanie od 2 lat w DotA ;]
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2011-08-20, 17:13   

A ja ostatnio namiętnie gram w NFS: Undercover
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
kwaczka 


Imi: Jolka
Wiek: 35
Doczya: 26 Pa 2011
Posty: 9
Skd: Poznań
Wysany: 2011-10-27, 15:33   

Nieśmiertelny WoW. Nic go nie pobije, żaden inny nawet najlepszy ale darmowy mmorpg.
_________________
dobre gry na przeglądarkę
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-10-27, 18:00   

Wow jest dobry, aczkolwiek wolę zwykłego Warcrafta. W wowie fabuła jest drugoplanową rzeczą, a wg mnie na to nie zasługuje :)
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2011-10-29, 23:45   

annoth napisa/a:
Wow jest dobry, aczkolwiek wolę zwykłego Warcrafta. W wowie fabuła jest drugoplanową rzeczą, a wg mnie na to nie zasługuje :)

Prawda. Fabuła warcrafta jest bardzo wciągająca i była jednym z głównych powodów dla których postanowiłem przejść kampanie wielokrotnie (głównie w 3 i 3 TFT). Z tego samego też powodu postanowiłem zainteresować się WoW-em. Jakoś jednak miłością do tej gry chyba nigdy nie zapałam. Z początku odrzucało mnie społeczeństwo. Potem gdy udało mi się odrzucić ten argument cena zaczęła przeszkadzać. Ostatecznie gdy do 20 lv gra jest darmowa pokusiłem się o rejestrację i zagranie. Niestety niezwykle statyczny tryb rozgrywki odstrasza mnie masakrycznie. Jestem w stanie wyobrazić sobie ludzi, którzy zarejestrowali się 6 lat temu i grają, bo mają z kim, a gra stanowi jedynie medium komunikacji ze znajomymi ze świata (takich przypadków okazuje się jest chyba najwięcej). Ale ja sam nie czerpię ani grama satysfakcji z samej rozgrywki. A szkoda, bo engine gry jest bardzo rozbudowany i ma parę ciekawych rozwiązań do zaoferowania.

Sam ostatnio popykuję w Minecrafta. Przy swojej prostocie daje tak ogromną masę możliwości, że czasem jest całkiem przyjemną odskocznią od standardowych rozgrywek z którymi mam do czynienia w klasycznych grach (Minecraft w ogóle jakotako nie jest grą, ale tej kwestii chyba nie będę rozwijać na łamach tego tematu).

Obecnie kumuluję środki na nowego kompa, którego głównym celem ma być uciągnięcie niczego innego jak nowych gier do których mam zamiar zapałać miłością. Mowa tu o Battlefield 3 i Diablo 3 (ew nowy CoD, ale to raczej luźna myśl).
Dlaczego Battlefield? Wspaniały silnik graficzny, świetny klimat i kapitalne scenariusze dla gry coop. No i oczywiście nieśmiertelny multiplayer z ogromnym wachlarzem możliwości na polu bitwy (świetne walki powietrzne, doskonałe elementy taktyczne w potyczkach).
Za Diablo nie będę się nawet specjalnie tłumaczył. Tytuł nieśmiertelny i świetna fabuła. Lubiłem część pierwszą, kochałem drugą, mam nadzieję, że trzecia utrzyma tendencję.

Podsumowując - Moje ulubione gry na dzisiaj (kolejność przypadkowa):
1. Minecraft
2. Diablo 3
3. Battlefield 3

WoW-a nie ma na tej liście, chociaż, cieszy mnie fakt, że Blizzard trzepie z tego kasę i dzięki temu nie muszą cisnąć terminów przy innych tytułach.
Znów niestety, ale nie ma na tej liście już Heroesów 3. Głównie dlatego, że nie miewam czasu na pełnowymiarowe rozgrywki. Tytuł jest świetny, ale to już nie czasy gdy można było sobie pozwolić na XL z podziemiami z kumplem vs full botów.

Zaraz zaraz, a MMO? Ano niestety tu nie ma tytułu który mnie obecnie zadowala. Może gdy pojawi się nowy Guild Wars, albo Star Wars coś się zmieni w tej materii.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2011-11-28, 19:37   

U mnie nadal ulubiona gra to WOW Wotlk. Gram w Hordzie, hunterem 80lvl. Annoth, może jakieś spotkanko? Nie zabiję Cię :D
 
 
 
Canis 



Imi: Lidia
Doczya: 21 Lis 2011
Posty: 80
Wysany: 2011-11-28, 19:39   

Nie jestem zapalonym graczem, nie znam się na grach i jedyne w co gram, to Test Drive Unlimited. Tyle do szczęścia mi wystarczy :P
_________________
Lolito, światłości mojego życia, ogniu moich lędźwi. Grzechu mój, moja duszo. Lo-li-to: koniuszek języka robi trzy kropki po podniebieniu, przy trzecim stuka w zęby. Lo. Li. To.
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2011-11-30, 11:02   

Arcanum-przypowieść o maszynach i magyi teraz właśnie sobie gram. Już kiedyś próbowałam ją przejść ale coś mi się znudziła.
Gra na silniku fallouta, ładna miła i przyjemna. Duża dowolność w kierowaniu postacią.
Choć muszę wam powiedzieć, że ze wszystkich rpgów tego typu najbardziej jednak kocham Planescape Torment :)
_________________

 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2011-12-05, 16:40   

Jeśli chodzi o takie planszowo-towarzyskie gry to stanowczo wygrywa Tabu ;)
Szkoda tylko, że potrzeba tak minimum 4 osób, żeby w to zagrać, a jeszcze lepiej jakby ich było przynajmniej z 8 bo wtedy robi się ciekawie... Wzięłam swoje karty do Anglii i w sumie udało nam się tylko raz nimi zagrać :(
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2011-12-11, 01:27   

Właśnie, gry planszowe! Tutaj jest szerokie pole do popisu i ostatnio strasznie się tym zainteresowałam na przykład Magia i Miecz czy Gra o Tron. :D Zdecydownie to jeden z ciekawszych sposobów na spędzanie czasu w niewielkim gronie.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2011-12-11, 11:14   

Zaheel napisa/a:
Właśnie, gry planszowe! Tutaj jest szerokie pole do popisu i ostatnio strasznie się tym zainteresowałam na przykład Magia i Miecz czy Gra o Tron. :D Zdecydownie to jeden z ciekawszych sposobów na spędzanie czasu w niewielkim gronie.
Magia i Miecz! :aaa: mam w domu pierwsze polskie wydanie :P Uwielbiam. Wiele godzin w ten sposób zabiliśmy z M.. W to , albo w polską podróbkę "Magiczny Miecz" (też dobra choć przegięta :P ) tudzież w Magic the gathering :)
Nigdy nie wygrałam w "Magie i Miecz", ani w "Magiczny Miecz" :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez Taka jedna 2011-12-11, 11:14, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group