Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Jak wybrać partnera?
Autor Wiadomo
gandi 
MASKULISTA



Imi: NaTaNaEl
Wiek: 45
Doczy: 28 Pa 2010
Posty: 223
Skd: PL północna
  Wysany: 2010-11-07, 00:04   

Macie rację. :) Wszyscy mają rację! :D W końcu to niezgłębiony temat...

U mnie zmiana na liczniku, więc robię teścik ponownie i takie kwiatki (jasne że to z przymrużeniem oka, ale czego się nie robi ), ;)

(1.) że jestem:
gandi napisa/a:
INTJ ekspert: INTROWERTYCZNY – INTUICYJNY – MYŚLĄCY – SĘDZIA: „Miłość można analizować i doskonalić”. Tworzy sobie szczegółowe, teoretyczne pojęcie miłości. Ceni u partnerów kompetencje. Należy do najlepiej wykształconych z wszystkich LoveType’ów. Świetnie się czuje w świecie nauki/lub idei. Stale dąży do samodoskonalenia i poprawienia swoich kompetencji.
...coś w tym jest bardziej?

(2.) i pasujące do mnie typy:
gandi napisa/a:
INTP – naukowiec: INTROWERTYCZNY – INTUICYJNY – MYŚLĄCY – OBSERWATOR: „Miłość to tylko jeszcze jedna idea”. Fascynują go teorie. Potrafi zachowywać się tak, jak nieobecny duchem profesor – zapomina i gubi rzeczy, ale wpada na doskonałe pomysły i jest wnikliwym obserwatorem. Zwykle jest wyrozumiałym i spontanicznym partnerem. Bywa nieświadomy emocjonalnych potrzeb wynikających ze związków. Może być na przemian to spokojny, to kłótliwy.

zawsze podejrzewałem że najbardziej pasować będzie ta, z którą najlepiej się pokłócę :D
gandi napisa/a:
INTJ ekspert: INTROWERTYCZNY – INTUICYJNY – MYŚLĄCY – SĘDZIA: „Miłość można analizować i doskonalić”. Tworzy sobie szczegółowe, teoretyczne pojęcie miłości. Ceni u partnerów kompetencje. Należy do najlepiej wykształconych z wszystkich LoveType’ów. Świetnie się czuje w świecie nauki/lub idei. Stale dąży do samodoskonalenia i poprawienia swoich kompetencji.



...to ja idę takich dziewuch szukać, jak znacie takie wolne dajcie kontakta :p
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-12-06, 11:22   

gandi napisa/a:
U mnie zmiana na liczniku, więc robię teścik ponownie

Idź jeszcze do wróżki i napisz do Bravo. Serio.

gandi napisa/a:
gandi napisał/a:
i pasujące do mnie typy:
INTJ ekspert: INTROWERTYCZNY – INTUICYJNY – MYŚLĄCY – SĘDZIA: „Miłość można analizować i doskonalić”. Tworzy sobie szczegółowe, teoretyczne pojęcie miłości. Ceni u partnerów kompetencje. Należy do najlepiej wykształconych z wszystkich LoveType’ów. Świetnie się czuje w świecie nauki/lub idei. Stale dąży do samodoskonalenia i poprawienia swoich kompetencji.


Profil pana powyżej na randki.org napisa/a:
Opis:
[...] Świetnie się czuję w świecie nauki i/lub idei. Stale dążę do samodoskonalenia i poprawienia swoich kompetencji. [...]


Wynika z tego, że najlepszym partnerem dla Ciebie-jesteś Ty sam. Bo facet który nie potrafi nic napisać od siebie poza wyuczonymi tekstami, z głupich testów-wybacz jest mega nudny. Nie chce mi się kopiować, wymarzonego partnera-bo tam też skopiowałeś test-apropo wymarzyłeś sobie dziewczynę z testu? Jeśli będzie inna to ją skreślisz?. A jak już na taką trafisz to pewnie będzie relacja na zasadzie planowania szczegółowego każdego dnia. Ale Ty widać lubisz życie poukładane w kostkę, jak dobrze uprasowana bielizna.


A i to nie jest uwaga personalna-od razu mówię, nie łechtam Twojego ego. Wypowiadam się w tym temacie na temat który widzisz.
Ostatnio zmieniony przez Nena 2010-12-06, 11:25, w caoci zmieniany 4 razy  
 
 
 
gandi 
MASKULISTA



Imi: NaTaNaEl
Wiek: 45
Doczy: 28 Pa 2010
Posty: 223
Skd: PL północna
Wysany: 2010-12-06, 12:13   

hi,hi :)
Nena wybiórczość że pozazdrościć! :p (naucz mnie tego, proszę!)

zresztą przeczież test ż przymróżeniem oka się traktuje, tak jak "poszukiwanie" partnera przez neta ;) znojomych to może, ale partnera? tylko na żywo... :) kpw?

btw. nie, nie jestem pedantem, choć czasem bym chciał gdy mnie zbyt duża entropia dopada :D
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2010-12-09, 00:51   

Tralala, a ja uważam, że partnera się NIE wybiera wcale, albo samo przychodzi, albo nie. Nie ma lekko, na miłość nie da się zrobić castingu.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2012-02-09, 00:51   

Prawda, miłość nie wybiera.. o ile to miłość, a nie zauroczenie ? ? ?

Ciężko jest wybrać prawdziwą miłość ze względu na to, że ciężko jest wybrać osobę która będzie bliska naszym oczekiwaniom.. Już nie mówię o marzeniach, bo dziewczyna/chłopak z marzeń się chyba nie zdarza, a jeśli tak to muszą te osoby być bardzo bardzo szczęśliwe :)

W moim przypadku jest to o tyle skomplikowane że nie znam samego siebie do tego stopnia, żeby wiedzieć jakie są moje preferencje dotyczące wszystkiego.. W tej chwili jestem w związku, który póki co jest taki jakbym chciał i jestem szczęśliwy. Ale kto to wiedział, że akurat właśnie ta osoba? ;) Miłość nie wybiera
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2012-02-09, 14:54   

cichutki napisa/a:
Prawda, miłość nie wybiera.. o ile to miłość, a nie zauroczenie ? ? ?


Ja nie umiem jeszcze odróżnić miłości od zauroczenia/zakochania, bo nie jestem nawet pewna, czy kiedykolwiek tak prawdziwie i do bólu kochałam jakiegoś faceta. A skoro nie jestem pewna, to raczej nie. Zafascynowanie potrafię odzielić od głębszego uczucia, ale reszta jest dla mnie nazbyt skomplikowana :) .

Zafascynowanie jest dość oczywiste, bo według mnie prawie w 100% zależy od naszych upodobań i w jakimś stopniu jest kontrolowane przez naszą podświadomość. Aktualnie na przykład jestem zauroczona w moim wykładowcy - facet 29 lat, robi 2 doktoraty, super inteligentny, przystojny, kocha koty ( ! :D ), niesamowite poczucie humoru, niesamowita osobowość, samodzielność i samiec alfa. Czyli WSZYSTKO to, co mój mózg projektuje sobie w wyobraźni. Ale czy bym go pokochała? Who knows.

A zakochana byłam w różnych typach facetów. W paru, na których przy zdrowych zmysłach i kontroli uczuć pewnie nie zwróciłabym najmniejszej uwagi.

I nic się poradzić nie da :) .
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2012-02-09, 20:12   

Ja nie wybrałam swojego obecnego partnera, to raczej on wybrał mnie, a ja po prostu na to przystałam.

cichy napisa/a:
Ale kto to wiedział, że akurat właśnie ta osoba? ;) Miłość nie wybiera

Dokładnie.
Mimo tego, że zawsze miałam ciśnienie na czarnych nigdy nie przeszłoby mi przez głowę, aby z takim się związać, no dobra przeszło raz czy dwa, ale żeby związać się i to z muzułmaninem?! to już przegięcie, tym bardziej, że chyba nawet tu na forum napisałam, że co jak co, ale nigdy nie związałabym się z muzułmaninem ze względu na to co nas dzieli. No ale... jest mi z nim dobrze, i co ja na to poradzę? :)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group