Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Dni pod kreską..
Autor Wiadomo
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2012-02-13, 22:00   

cichy napisa/a:
ale facet nie może mieć takiego wytłumaczenia! :P


Mazur sobie chyba rok temu wymyślił, że to brak magnezu. Nawet pamiętam, że to było przed zeszłoroczną wielkanocą, bo sobie kupiliśmy z Jackiem po paczce jak go odprowadzałam na dworzec bo jechał na święta do domu. W ogóle on wtedy o tym magnezie gadał tyle, jakby mu płacili za reklamę ;P

A co do dni pod kreską, teraz właściwie takich nie mam, miałam jak studiowałam. teraz tak trochę jak robot wstaję do pracy i byle tylko wyjść z łóżka to dzień mija błyskawicznie. Czasem jakiś dołek łapie ale to chyba bardziej kryzys emigracyjny, na to niestety nie ma żadnej rady ;)
 
 
 
glass11 



Doczya: 31 Sty 2012
Posty: 93
Wysany: 2012-02-15, 15:54   

Jak robot?
Też tak się czasem czuję ale przychodzi moment kiedy siadasz i nic się nie chce.
Masz tą chwilę niby dla siebie, myślisz po co? Dlaczego? Zadajesz sobie głupie pytania?
Faktem jest że nie mam tego zbyt często ale bywa.
 
 
 
Effie 



Doczya: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysany: 2012-02-27, 15:18   

Ja też to znam... staram się pilnować, by to nie wracało, ale boję,że własnie jest blisko...
Do tego jakiś chory rachunek za tel, co się sam z netem łączy i kara z bibliotek za ksiażki.. :(
_________________
Życie to walka
 
 
 
glass11 



Doczya: 31 Sty 2012
Posty: 93
Wysany: 2012-03-04, 22:03   

Czasem mnie irytują drobiazgi,właśnie takie a kiedy faktycznie zdarzy się coś złego trzymam się dzielnie,potem za to odreagowuję albo dołkiem albo nie sypiając :cry:
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2012-03-07, 15:49   

Kya napisa/a:
Mazur sobie chyba rok temu wymyślił, że to brak magnezu. Nawet pamiętam, że to było przed zeszłoroczną wielkanocą, bo sobie kupiliśmy z Jackiem po paczce jak go odprowadzałam na dworzec bo jechał na święta do domu.

Haha xD Wymyśliłem to gdzieś w jesieni czy zimie, tylko tak akurat wyszło że na wiosnę o tym mówiłem ;p Poza tym, dalej tak uważam.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
mjuzik 
master



Imi: brat Jaca
Wiek: 27
Doczy: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skd: czarna dupa
Wysany: 2012-03-07, 19:50   

Hmm... To są w ogóle jakieś dni NAD kreską?? Cholera, dobrze wiedzieć, może mi sie kiedyś jakiś przytrafi :D
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2012-03-07, 20:52   

Faktycznie, są niekiedy takie chwile, gdzie wydaje mi się że zdążyłam wszystko spieprzyć co mam w życiu, ale później pieprze jeszcze coś. Ale nie powiedziałabym, że jakoś szczególnie się tym przejmuje. Czasem mi się zdarzają chwile zadumy i wyobrażam sobie, że mogło by być lepiej i w ogóle fajnie, ale nic wiecej. W końcu to moje życie i jeśli nikt inny na tym nie cierpi, to nie mam się czym przejmować. Takie emo trochę ze mnie :P
Ostatnio zmieniony przez Mietek 2012-03-07, 21:17, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
glass11 



Doczya: 31 Sty 2012
Posty: 93
Wysany: 2012-03-07, 22:09   

annoth napisa/a:
Kya napisa/a:
Mazur sobie chyba rok temu wymyślił, że to brak magnezu. Nawet pamiętam, że to było przed zeszłoroczną wielkanocą, bo sobie kupiliśmy z Jackiem po paczce jak go odprowadzałam na dworzec bo jechał na święta do domu.

Haha xD Wymyśliłem to gdzieś w jesieni czy zimie, tylko tak akurat wyszło że na wiosnę o tym mówiłem ;p Poza tym, dalej tak uważam.

Też gdzieś czytałam o działaniu magnezu,działa kojąco na układ nerwowy a to pomaga w zasypianiu jakoś :?



----------------łączenie--------------------


mjuzik napisa/a:
Hmm... To są w ogóle jakieś dni NAD kreską?? Cholera, dobrze wiedzieć, może mi sie kiedyś jakiś przytrafi :D

Nazywam to górki albo wzloty, bo wtedy tak się czuje,wahania nastroju mam chyba :)



----------------łączenie--------------------


eee napisa/a:
Faktycznie, są niekiedy takie chwile, gdzie wydaje mi się że zdążyłam wszystko spieprzyć co mam w życiu, ale później pieprze jeszcze coś. Ale nie powiedziałabym, że jakoś szczególnie się tym przejmuje. Czasem mi się zdarzają chwile zadumy i wyobrażam sobie, że mogło by być lepiej i w ogóle fajnie, ale nic wiecej. W końcu to moje życie i jeśli nikt inny na tym nie cierpi, to nie mam się czym przejmować. Takie emo trochę ze mnie :P

Kiedy zaczynałam tu pisać miałam dół prawie do Chin,jest o wiele lepiej i w sumie mam podobne do Twojego podejście,dość szybko się zbieram do kupy. :D
Ostatnio zmieniony przez annoth 2012-04-17, 22:18, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Silje 



Wiek: 34
Doczya: 07 Kwi 2012
Posty: 20
Wysany: 2012-04-17, 18:13   

Czasem wydaję mi się, że gorzej być nie może a okazuje się, że jest. Owszem zdarzają się chwile, gdy nic nie wstanie poprawić mi humoru a tym bardziej że sama pogrążam się w swoich żalach. Jestem aż nadto krytyczna wobec siebie, ale to są krótkie momenty.
Wtedy przypominam sobie o dobrych chwilach, odrobinę idę w świat wyobraźni, czasem to pomaga.
I wiem, że muszę iść na przód nawet jeśli niejedno wydarzenie w życiu zawaliło się.
 
 
 
iga33


Doczy: 22 Sty 2015
Posty: 4
Wysany: 2015-01-22, 22:10   

Zainwestuj w lampę antydepresyjną. Powinna pomóc...życie czasami daje popalić..niestety..ale najważniejsze to iść do przodu. wiem, że to nie łatwe ale po burzy zawsze wychodzi słońce.
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2015-01-23, 17:51   

iga33 napisa/a:
.ale najważniejsze to iść do przodu. wiem, że to nie łatwe ale po burzy zawsze wychodzi słońce.

Albo słońce i tęcza :)
 
 
 
savage 


Doczya: 14 Lip 2014
Posty: 765
Wysany: 2015-03-18, 14:09   

A ktoś z was zamawiał energetyzator wody z Creatos?? Moja przyjaciółka twierdzi, że lepiej się czuje mając taki sprzęt u siebie w domu.
 
 
 
jennifer56 


Imi: Jennifer
Wiek: 30
Doczya: 09 Kwi 2015
Posty: 3
Skd: Daleko
Wysany: 2015-04-09, 11:18   

każdy ma takie dni. pewnie nawet najwięksi optymiści, chociaż nie chcą się do tego przyznać. grunt to się nie załamywać, bo przecież będzie lepiej. ja w to zawsze wierzę i ta wiara bardzo mi pomaga w życiu i w pokonywaniu przeciwności losu :)
 
 
 
marrrek 


Imi: Marek
Wiek: 32
Doczy: 14 Kwi 2015
Posty: 7
Wysany: 2015-04-14, 22:24   

savage napisa/a:
A ktoś z was zamawiał [rl=http://creatos.com.pl/oferta/bio-info-6-harmonizator-mobilny/]energetyzator wody z Creatos[/url]?? Moja przyjaciółka twierdzi, że lepiej się czuje mając taki sprzęt u siebie w domu.

To ja już wolę ową tytułową kreskę wciągnąć. Efekt murowany. :)
Ostatnio zmieniony przez marrrek 2015-04-14, 22:25, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
moralna 


Doczya: 22 Lis 2013
Posty: 11
Wysany: 2015-05-14, 14:02   

Od wciągania kreski się zaczyna, a póżniej będzie tylko problem. Proponuję poczytać o tym na stronie poznańskiego ośrodka dla uzależnionych Agnus - http://agnusterapia.pl/narkomania może wtedy powiesz, że już nie chcesz tej kreski ;)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group