Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Mószka
2008-06-21, 20:05
Miniówa i krótki top.
Autor WiadomoϾ
Inaia 
l'ombra del vent



Imiê: Laura
Do³¹czy³a: 13 Mar 2012
Posty: 41
Wys³any: 2012-03-16, 21:04   

Nie podoba mi się to. Nie mam żadnych krótkich topów, mini spódniczek ani krótkich spodenek. Nawet jak jest upał to ubieram długie spodnie bądź spódnicę i bluzkę z przynajmniej krótkimi rękawami. Nie oceniam tego jak ubierają się inne kobiety, to ich sprawa. Ale mi wizualnie rozbieranie się prawie do naga się nie podoba, jakakolwiek byłaby pogoda.
_________________
begiak isten ditudanean zu ikusten zaitut, irikitzen ditudanean bilatzen zaitut
 
 
 
Odette



Do³¹czy³: 12 Cze 2012
Posty: 35
Wys³any: 2012-06-12, 22:33   

Wolałabym, żeby dobrze się ze mną dyskutowało, niż miało skojarzenia co do moich podbojów seksualnych (jak kobieta ubiera się w ten sposób, ludzie myślą, że jest łatwa).
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imiê: AÅ›ka
Do³¹czy³a: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Sk¹d: dzisiaj tu jutro tam
Wys³any: 2012-07-02, 00:19   

Nienawidzę stereotypów. A w szczególności takich. Dlatego też nie widzę nic złego w miniówce i dekolcie, tym bardziej, że tak też można się ubrać "ze smakiem".
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
TriColore 



Imiê: Agnieszka
Do³¹czy³a: 06 Gru 2011
Posty: 133
Wys³any: 2012-07-05, 14:17   

Ja na dworze jest 35 stopni w cieni to naprawdę mam gdzieś co sobie inni o mnie pomyślą, jak założę mini. Też mi pomysł kisić się w dżinsach w upały "bo co inni powiedzą".
 
 
 
Effie 



Do³¹czy³a: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wys³any: 2012-07-25, 14:45   

Ja uważma podobnie. Dla mnie to i w bikini na ulicy nie ma nic złego, ale wiadomo są jednak miejsca jak biuro, szkoła, gdzie trzeba zachować odrobinę smaku ;) Mega sztywne biura, gdzie trzeba poginac w gajerach, rajstopach i zawsze krytych butach przy 40 stopniowym upale to dla mnie chore! Ale iść do biura, czy szkoły z pępkiem, cyckiem i kawałkiem tyłka na wierchu to tez przesada ;)
Ja kupiłam lniane spodenki - długie, ale len jest tak przyjazny dla skóry, że czuje sie w nich lepiej niż krótkich, bo nic sie nie poci, a tak jak ciało ociera sie o ciało to zaraz sie klei ;/
_________________
Życie to walka
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Sk¹d: BogumiÅ‚owice
Wys³any: 2012-07-31, 17:32   

Asik napisa³/a:
Nienawidzę stereotypów. A w szczególności takich. Dlatego też nie widzę nic złego w miniówce i dekolcie, tym bardziej, że tak też można się ubrać "ze smakiem".


Stereotypy stereotypami, ale tak jak powyżej zostało napisane - można znaleźć i taką miniówkę, i taki top, które będą dobrane do konkretnej osoby i jednocześnie nie będą powalały tym, czego nie zasłaniają. Przez tegoroczne upały sama się o tym przekonałam, że jak człowiek chce, to się może dobrze, nawet w miarę elegancko ubrać w tego typu strój.
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
elka11 
Zakręt



Imiê: Elka
Wiek: 36
Do³¹czy³a: 24 Sie 2012
Posty: 2
Sk¹d: WrocÅ‚aw
  Wys³any: 2012-08-24, 07:58   miniówki i top

hej

Stereotypy stereotypami, ale co złego w tym ze dziewczyna ubierze miniówkę i top kiedy na dworze temperatura sięga 30 stopni? Po pierwsze w upalne dni to jest wygodny i komfortowy strój. A jak ktos sądzi ze ma to na celu TYLKO zwróceniu uwagi męskiej części społeczeństwa i złowieniu złotej rybki to się grubo myli. A co do stereotypów nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka

Pozdrawiam:)
_________________
Polecam Ciekawe Projekty Domów - sami sprawdźcie
 
 
 
bizzuu


Do³¹czy³: 05 Lut 2013
Posty: 106
Wys³any: 2013-02-05, 10:52   

Mówicie tylko i wyłącznie o upałach, a są dziewczyny które się tak ubierają również w okresie zimowym. Super krótka spódniczka, kurtka nie zakrywająca nerek, rozpięta tak żeby widać było dekolt. Przykro mi, ale moje skojarzenie na temat takiej dziewczyny będzie jedno.
 
 
 
angelomike 


Do³¹czy³: 03 PaŸ 2012
Posty: 37
Wys³any: 2013-03-01, 09:46   

Kochamy atrakcyjne kobiety i kochamy na nie patrzeć :D ale kiedy widzimy taką dziewczynę nie myślimy o tym jaki ma charakter i czy jest sympatyczna tylko patrzymy na nią w kwestii "ru****ł bym" ;)
 
 
 
Marcelina_085 


Wiek: 29
Do³¹czy³a: 14 Cze 2016
Posty: 81
Wys³any: 2017-02-17, 15:23   

Moim zdaniem ubieranie się wyzywająco nie dodanie nikomu atrakcyjności, wręcz przeciwnie wygląda to odpychająco
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group