Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Do jakiej subkultury naleĹĽysz?
Autor Wiadomość
gandi 
MASKULISTA



Imię: NaTaNaEl
Wiek: 45
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 223
Skąd: PL północna
Wysłany: 2010-11-27, 18:08   

hm,, tak szczerze to nie wiem, pewnie co nie co do jakieś-tam ideologicznie troszkę podobny jestem (emo?, hipisi?!?) ale na-pewno nie całkowicie, :D choć przyznam szczerze to zawsze chciałem należeć do "kultury" samej, bez żadnych "sub-" :p

jak to tam Source napisał, "sztuką jest tworzyć nowe drogi" (ghy, zazdroszczę że nie uprzedziłem!), od siebie dodam że wytaczanie nowych szlaków jest poprostu dużo znacznie ciekawsze :)

a co do stylu, ważne żeby się dobrze czuć...i się wyróżniać z wyalienowanego tłumu, choć anonimowość nie jest taka zła, bo sława również strasznie męczy ;)
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
 
 
 
KudĹ‚acz 


Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-17, 19:17   

Ubieram siÄ™ jak mi siÄ™ podoba
 
 
 
illusion 



Dołączyła: 26 Cze 2011
Posty: 29
Wysłany: 2011-06-29, 19:19   

Na szczęście wyrosłam z identyfikowania się z jakąś subkulturą, ubieram się jak mi jest wygodnie. Wyrosłam już z tego.
Ostatnio zmieniony przez illusion 2011-06-29, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hexi 
Hello : )


Imię: Ada
Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-07-20, 12:03   

Słucham ciężkiej muzyki ale ubieram się w jeansy i kolorowe bluzki :P Nie ubieram się pod styl muzyki bo to bez sensu... :)
_________________
g) zabronione jest wstawianie jakichkolwiek linków w postach, lub w podpisie dla użytkowników ze stażem krótszym niż tydzień i ilością postów mniejszą niż 50, za wyjątkiem linków bezpośrednich do jakiś zdjęć, lub serwisów typu youtube
 
 
 
Eroll 



Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 90
Wysłany: 2011-07-24, 13:33   

Hexi napisał/a:
Słucham ciężkiej muzyki ale ubieram się w jeansy i kolorowe bluzki Nie ubieram się pod styl muzyki bo to bez sensu...

To nie jest bez sensu, to jest jakieś tam utożsamianie się z grupą, poczucie przynależności.
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2011-07-24, 15:43   

Eroll napisał/a:
To nie jest bez sensu, to jest jakieś tam utożsamianie się z grupą, poczucie przynależności.
zresztą to prawie jak tabliczka z nazwiskiem ;> Coś co pomaga od razu nawiązać z tobą rozmowę, przełamać pierwsze lody. Pierwszy temat gotowy :) Ja nigdy nie utożsamiałam sie z żadną subkulturą, bo żadna nie odpowiadała mi w pełni i choć z metalem zawsze miałam po drodze to przez to, że mój strój tego nie odzwierciedlał nie było to łatwe do odczytania :)
_________________

 
 
 
kozako


Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-02-26, 16:15   

hip -hop:)
---------
http://rutkowscy.com.pl/
 
 
 
picassodental 


Wiek: 53
Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-09-03, 13:49   

ja jestem punkiem :D no i dentystÄ… xD
_________________
Kompleksowe usługi z zakresu stomatologii i protetyki. Posiadamy dwa gabinety na terenie Wrocławia oraz własne laboratorium protetyczne.
Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości.
Ostatnio zmieniony przez picassodental 2013-09-03, 13:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group