Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kalesony

Noszenie bielizny długiej...
Jest w porzÄ…dku :)
28%
 28%  [ 4 ]
Eee? Nie no, co wy...
14%
 14%  [ 2 ]
NoszÄ™.
14%
 14%  [ 2 ]
NoszÄ™ i nie przyznajÄ™ siÄ™ do tego :p
7%
 7%  [ 1 ]
Nie noszÄ™.
35%
 35%  [ 5 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Arnold_T. 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 114
Wysłany: 2013-07-21, 20:39   

I jak? Kupiłaś już jakieś ciuszki?
 
 
 
nowicjusz230


Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-07-24, 13:50   

Same kalesony to kiedyś był obciach sezonu, przynajmniej dla mnie, dla kolegów też, i dawali to odczuć :P

Ale teraz za to wiek i rozum biorą górę, i to nie tylko u mnie więc już wogole nie ma się czym przejmowac :)
_________________
Tylko u nas najlepsza bielizna termoaktywna!
 
 
 
Arnold_T. 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 114
Wysłany: 2013-08-31, 13:01   

Jak nosisz coĹ› pod spodniami to i tak nikt o tym nie wie ;)
 
 
 
Dzejs 
Siuta



Imię: Dagmara
Dołączyła: 30 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-01, 15:06   

Moim zdaniem to żaden obciach dla faceta, przecież każdy ma prawo do tego,aby mu było ciepło:P:P
_________________
''Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy.''
 
 
 
vario 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 89
Skąd: Lubin
Wysłany: 2013-09-02, 10:11   

nowicjusz230 napisał/a:
Same kalesony to kiedyś był obciach sezonu, przynajmniej dla mnie, dla kolegów też, i dawali to odczuć :P

Bielizna termoaktywna mniej obciachowa, zawsze możesz mówić, że jesteś sportowcem :D
_________________
wind
 
 
 
caleba 



Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 76
Wysłany: 2013-09-04, 20:56   

Dzejs napisał/a:
Moim zdaniem to żaden obciach dla faceta, przecież każdy ma prawo do tego,aby mu było ciepło:P:P


powiem szczerze że to zależy od mężczyzny i to jaki ma do sobie dystans, ale też bez przesady żebyśmy nie musiały się za was wstydzić
 
 
 
jugolaz


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 87
Wysłany: 2013-11-16, 13:30   

Arnold_T. napisał/a:
W długich spodniach nie trzeba golić nóg. Przemyśl to. ;)

nie podpowiadaj glupio !! jeszcze sie przyzwyczai i jej facetowi zrobisz zle :P
------------------------------------------------------------------------------
Arnold_T. napisał/a:
caleba napisał/a:
tylko boje się że w długich sie zgrzeje za bardzo

Są normalnie robione ciuchy termoaktywne do ciepłych temperatur, więc nie ma z tym problemu. Tylko nie kupuj spodni przeznaczonych na zime ;)

odziez termoaktywna - zimowa jak i letnia ma taka oddychalnosci, ze i tak bedzie Ci w tym bardziej komfortowo niz w czymn kolwiek innym, nie bez kozery mowi sie ze ta warstwa odziezy to second skin
--------------------------------------------------------------------------------------
caleba napisał/a:
powiem szczerze że to zależy od mężczyzny i to jaki ma do sobie dystans, ale też bez przesady żebyśmy nie musiały się za was wstydzić

jasne, bo kobiecie to moze i nawet powinno byc cieplo, a jak facet chce to musi sie ubrac tak zeby kobieta sie za niego nie wstydzila, 8)
na szczescie stylistycznie te dobre marki odziezy termoaaktywnej sa dobrze przygotowane i wstydzic sie nie ma za co
--------------------------------------------------------------------------------------
nowicjusz230 napisał/a:
Same kalesony to kiedyś był obciach sezonu, przynajmniej dla mnie, dla kolegów też, i dawali to odczuć

a teraz Ci co wiedza ze to ma sens, to juz nie zwracaja uwagi na tych nieswiadomych
ja sam powiem ze przy -25st w gorach, tylko sie cieszylem ze mam kalesony wlasnie z bielizny termoaktywnej, i smialem z tych co sÄ… trendy :)
 
 
 
caleba 



Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 76
Wysłany: 2013-11-20, 10:09   

--------------------------------------------------------------------------------------
caleba napisał/a:
powiem szczerze że to zależy od mężczyzny i to jaki ma do sobie dystans, ale też bez przesady żebyśmy nie musiały się za was wstydzić

jasne, bo kobiecie to moze i nawet powinno byc cieplo, a jak facet chce to musi sie ubrac tak zeby kobieta sie za niego nie wstydzila, 8)
na szczescie stylistycznie te dobre marki odziezy termoaaktywnej sa dobrze przygotowane i wstydzic sie nie ma za co
--------------------------------------------------------------------------------------
i tu się z tobą nie zgodzę, to raczej kobiety zrobią wszystko żeby dobrze wyglądać, 2 godziny tapirują włosy więc nie ubiorą czapki która mogła by ten śliczny wygląd zepsuć. nie ubiorą ciepłych rzeczy bo nie pasuje to do ich tuniczki w cekinki itp... więc fakt my was oceniamy ale jeszcze gorzej traktujemy siebie (no oczywiście nie wszystkie)
 
 
 
caleba 



Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 76
Wysłany: 2013-11-20, 10:13   

--------------------------------------------------------------------------------------
nowicjusz230 napisał/a:
Same kalesony to kiedyś był obciach sezonu, przynajmniej dla mnie, dla kolegów też, i dawali to odczuć

a teraz Ci co wiedza ze to ma sens, to juz nie zwracaja uwagi na tych nieswiadomych
ja sam powiem ze przy -25st w gorach, tylko sie cieszylem ze mam kalesony wlasnie z bielizny termoaktywnej, i smialem z tych co sÄ… trendy :) [/quote]

a z innej beczki przecież takie kalesony to pierwsza warstwa i rzadko kto ją widzi - przecież jak kogoś spotkasz to nie mówisz mu co masz pod spodniami;) myślę że nie ma się czego wstydzić
 
 
 
jugolaz


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 87
Wysłany: 2014-01-08, 00:34   

caleba napisał/a:
więc fakt my was oceniamy ale jeszcze gorzej traktujemy siebie (no oczywiście nie wszystkie)

sama powiedzialas ze mamy sie tak ubrac zebyscie sie nie wstydzily za nas
i powiedzialas to zanim okreslilas podejscie kobiet do kobiecego wyglada
wiec cos w tym jest i nie wma sie co teraz zapierac
:P
na szczescie moda na szlaku jest wszechróżna i bezkrytyczna,
ma byc wygodnie, technicznie i sucho
---------------------------------------
caleba napisał/a:
a z innej beczki przecież takie kalesony to pierwsza warstwa i rzadko kto ją widzi - przecież jak kogoś spotkasz to nie mówisz mu co masz pod spodniami;) myślę że nie ma się czego wstydzić

widzi nie widzi, zobaczy w schronisku, lub noszÄ…cy ma tego swiadomosci,
podejscia są różne i różne jest przeswiadczenie, sam nie lubie, ale umiem je docenic !
 
 
 
maciekk12 


Imię: Maciek
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 51
Wysłany: 2014-01-31, 09:32   

Ja tam w kalesonach pomykam jak tylko temperatura spadnie poniżej 0. Nie kryje się z tym i nie uważam żeby to obciachowe było specjalnie. Ale słyszałem ciekawe historie związane z kalesonami :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group