Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pica
2006-12-18, 20:24
Lumpex
Autor Wiadomość
boczar-czarny 



Imię: Boczar
Wiek: 39
Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: CiemnogrĂłd
Wysłany: 2012-02-19, 15:19   

Lumpeksy nie są dobre... Ale są cudowne najlepsze na świecie..;) Mają w sobie wiele ciekawego szczególnie jak zawsze coś w nich znajduje, kiedy niby przypadkiem do nich zawituje większość moich ubrań, właśnie z nich pochodzi.
Wiadomo czasami , jak trzeba koszulę taką oświetlą to idę do sklepu i kupuję nówkę to samo się tyczy garnitury i dżinsów itd.. Ale nie powiem zdarza mi się także kupować w rock metal shopach.. Chociaż doszedłem do wniosku, że takie chuchy można znaleść w moich ulubionych lumpeksach;). Ostatnio po roku poszukiwań znalazłem koszulę moro , która kapitalnie pasuje mi do spodni, warto było czekać a jej koszt to tylko złotówka;]
Często mi się zdarza chodzić na takie większe łowy, gdzie wychodzę z nich z wieloma siatkami za grosze , a można czasami po prostu po prostu po drodzę do nich wstępuje i wpadają na mnie wielkie rarytasy, którym nie można się po prostu oprzeć..;)
Jak nic się nie wydarzy, to jutro także tam zawitam ,gdyż w 5 punktkach jest akcja wszystko po złotówce ;)
 
 
 
Ĺ»abka 
I'm schisopremic



Imię: Monika
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2013-04-18, 12:50   

Musze się pochwalić, ostatnio w SH zakupiłam spódnicę za niecałe 3 zł i powstała z niej w prosty sposób asymetryczna spódnica. A dziś za 2 zł kupiłam bluzeczkę z metką (!) Etam, dodałam ćwieki i jest piękna, przerobię jej jeszcze lekko rękawki. ^^


_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imię: Piotrek
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skąd: Wygoda :)
Wysłany: 2013-04-18, 14:51   

ech... trzeba umieć :P

ja ostatnio w lumpie kupiłem dresy :D
troszke za krótkie ale biegać można :P Nikt się nie przyczepi bo to w końcu drechy :D
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
laura 


Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: 2013-04-19, 07:27   

Ja czasem tez pójdę zobaczyć do lumpeksu czasem coś wpadnie w oko czasem nie... A czasem znajduję takie perełeczki ze aż nie wierzę.:P
 
 
 
Halibut 



Imię: Marek
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skąd: wawa
Wysłany: 2013-12-27, 14:34   

Trzeba się przejść. Wole grzebać w lumpach niż pałętać się po galerii. :) Bo w lumpie, to nie są zakupy, tylko poszukiwanie przypadkowych skarbów.
 
 
 
elwirarom 


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-01-03, 15:44   

Zgadzam się, lumpexy są genialne. A jak się upoluje coś unikatowego, to jest najlepsze uczucie na świecie!
 
 
 
maciekk12 


Imię: Maciek
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 51
Wysłany: 2014-01-31, 09:48   

Też lubię zakupy w lumpach :) Dzisiaj bardzo często lumpy przypominają butiki z ekskluzywną odzieżą, ale od czasu do czasu znajdzie się stary dobry szmateks z wielkimi koszami :wink:
 
 
 
Red Dress 



Wiek: 34
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 25
Wysłany: 2014-02-11, 17:58   

Bardzo lubię, chociaż ostatnio już długo nie byłam. Trzeba nadrobić. :D
 
 
 
Fionka 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-02-19, 16:00   

Oj tak ostatnio trafiłam nowe jeansy za 1 zł, idealnie jak na mnie ;-) nie mam za bardzo czasu ale zaglądam ;-)
 
 
 
malaga


Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 39
  Wysłany: 2014-02-20, 21:43   

Czasami w lumpeksie znajduje lepsze ( i oczywiście tańsze :D ) rzeczy niż w "normalnych sklepach", więc jak najbardziej jestem za... ostatnio, np. kupiłam Levisy za 15zł ;P
 
 
 
Kacperus 



Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 59
Wysłany: 2014-04-28, 14:32   

Szczerze mówiąc dla mnie lumpeksy to już taki przeżytek. Zobaczcie, że jest ich coraz mniej. Wydaje mi się, że nie wynika to z tego, że ludzie nie kupują używanych ubrań, ale bardziej z tego, że ten handel przeniósł się do sieci. Wystarczy spojrzeć na ilość pojawiających się tablic ogłoszeń. Ludzie bardzo często też na własną rękę sprzedają swoje ubrania i właśnie przez internet. Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie, bo jakoś nie przepadałem nigdy za klimatem lumpeksów.
 
 
 
maciekk12 


Imię: Maciek
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 51
Wysłany: 2014-04-29, 12:12   

Uważam, że kupowanie w lumpexach nie jest obciachem, lecz okazją do zaoszczędzenia pieniędzy. Już nie raz zauważyłem jak osoby noszą ubrania, które wyglądały jak nowe pomimo tego, że były już noszone przez kogoś innego i wcale się tego nie wstydziły.
 
 
 
Kayira 



Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 199
Wysłany: 2014-05-09, 13:51   

U nas raz w tygodniu przyjezdzają 2 kobietki właśnie z lumpami, ale mają bardzo dobry towar, czasem jeszcze z metkami ;)
Wg mnie to nie jest nic strasznego ;)
tymczasem, że czasem można coś fajnego wyciągnąć
 
 
 
Nadrian90 


Dołączył: 12 Maj 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-05-12, 17:24   

Trzeba umieć szukać ciuchów. Lupków u mnie w okolicy jest pełno, ale zazwyczaj nie trafiam na okazje
 
 
 
mona-lisa 


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Maj 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-05-20, 17:47   

Nadrian90 napisał/a:
Trzeba umieć szukać ciuchów. Lupków u mnie w okolicy jest pełno, ale zazwyczaj nie trafiam na okazje
normalnie, jakbym siebie widziała! ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group