Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Komiksy
Autor Wiadomość
Red Dress 



Wiek: 34
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 25
Wysłany: 2014-02-27, 15:23   

Heh, właśnie mi się młodszy brat chwalił jak wczoraj u rodziców byłam, że nowego Giganta czyta. :P Więc coś jest w tych komiksach, że są ponadczasowe, bo ja jak byłam młodsza to też czytałam. :)

Ja to miałam fazę swojego czasu na mangi, przeczytałam parę (Death Note, Chobits, Nana - kawałek chyba tylko, bo anime oglądałam całe, jeszcze jakieś, ale nie pamiętam już), a potem jakoś nie miałam od kogo pożyczać. :P
 
 
 
Bulbazaur 


Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 18
Wysłany: 2014-03-25, 19:06   

Giganty są fantastyczne :D Uwielbiam też wrócić do Lucky Lucka i Kajko i Kokosza :) Jakoś nie trafiają do mnie te różne nowości, stare komiksy są dla mnie najlepsze
 
 
 
Halibut 



Imię: Marek
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skąd: wawa
Wysłany: 2014-04-08, 14:35   

Bulbazaur napisał/a:
Giganty są fantastyczne :D Uwielbiam też wrócić do Lucky Lucka i Kajko i Kokosza :) Jakoś nie trafiają do mnie te różne nowości, stare komiksy są dla mnie najlepsze


No ale przecież Gigant wychodzi do dzisiaj, tak samo jak czasopismo Donalda. To nie jest tak, że tylko kiedyś powstały fajne komiksy i koniec. A dzisiaj, jak co chwila się robi film albo serial na podstawie komiksów, to bym powiedział, że przeżywają swoje drugie życie.
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2014-04-14, 16:10   

Nie przepadam jakoś szczególnie za komiksami a wyjątek stanowią dla mnie komiksy Gaimana. Najpierw zetknęłam się jego powieściami, a że chciałam czegoś więcej to sięgnęłam po komiksy.
 
 
 
Fionka 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-05-13, 15:28   

Halibut - zgadzam się przecież magazyn Kaczor Donald będzie obchodził już 20 -lecie
 
 
 
Lichannoosee 



Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: sulejĂłwek
Wysłany: 2014-05-14, 10:24   

Ja zaczynałem czytać od kilku kultowych komiksów spiderman'a. Nadal czytam, aczkolwiek już nie komiksy tylko mangę. Większy wybór, a naprawdę można znaleźć perełki. :)
Dzisiejsze komiksy to już nie to samo co kilkanaście lat temu...
 
 
 
bialyk


Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-06-05, 19:33   

Pamiętam kupowało się Kaczora Donalda, później czytałem Spider-Mana, taki sentyment teraz mam :)
 
 
 
DiabeĹ‚ek 


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 10
Wysłany: 2014-06-17, 15:04   

iii batman ;)
 
 
 
Halibut 



Imię: Marek
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skąd: wawa
Wysłany: 2014-07-14, 10:57   

Fionka napisał/a:
Halibut - zgadzam się przecież magazyn Kaczor Donald będzie obchodził już 20 -lecie


Widziałem tylko zdjęcia na fejsie. Najbardziej to zazdroszczę tortu. :D
Ale nie ma tego złego - w tym miesiącu coś prenumerata szybko doszła. :) Prawie tydzień przed premierą w kioskach.
 
 
 
azazel01


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-08-09, 16:23   

Kaczora Donalda, to pamiętam z dzieciństwa.
Obecnie czytam komiksy marvela, tyle że w języku angielskim. Zahaczę czasami o parę pozycji DC.

(ostatnio wygrzebałam, serial Arrow, i teraz poluje na komiks, wiec coś jest w tym, że komiksy stają się popularne dzięki filmom czy właśnie serialom)
 
 
 
Effie 



Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysłany: 2014-08-20, 12:43   

azazel01 napisał/a:
Kaczora Donalda, to pamiętam z dzieciństwa.
Obecnie czytam komiksy marvela, tyle że w języku angielskim. Zahaczę czasami o parę pozycji DC.

(ostatnio wygrzebałam, serial Arrow, i teraz poluje na komiks, wiec coś jest w tym, że komiksy stają się popularne dzięki filmom czy właśnie serialom)


Mnie te komiksy o superbohaterach nigdy ni e kręciły - wole filmy ;)
Za to Giganta do tej pory mam, nawet teraz kupiłam wieczne wakacje na wyjazd, fajnie umila podróż :)
_________________
Życie to walka
 
 
 
olewka


Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-09-23, 11:08   

Z komiksów to czytam tylko mangę, uwielbiam ten styl o treści ;)
 
 
 
Halibut 



Imię: Marek
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skąd: wawa
Wysłany: 2014-10-10, 12:28   

olewka - a jakikolwiek tytuł, dokładniej jaki klimat?

Dopiero zacząłem czytać "Złoto prezenterów" ponoć tom dobry, ale jeszcze nie wgryzłem się. Przez weekend pewnie skończę czytać.
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2014-11-12, 14:30   

[quote="Effie"]
azazel01 napisał/a:
Mnie te komiksy o superbohaterach nigdy ni e kręciły - wole filmy ;)
Za to Giganta do tej pory mam, nawet teraz kupiłam wieczne wakacje na wyjazd, fajnie umila podróż :)


Z komiksów o superbohaterach jedynym dla mnie strawnym był Batman, a w gigantach Superkwęk ;)
 
 
 
Halibut 



Imię: Marek
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skąd: wawa
Wysłany: 2014-12-09, 13:09   

Superkwęk fajny, ale ja jednak najbardziej lubię poczciwą postać samego Kaczora Donalda. Jest takich słodkim pechowcem jak ja. :D Fajnie wyszedł świąteczny tom "Świąteczne wyprawa". Ciekawe, co tam przygotowali na następny rok.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group