Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[ Muzyka] Disco Polo
Autor Wiadomość
Effie 



Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysłany: 2015-01-25, 13:04   

Fionka napisał/a:
Teraz discopolo przeĹĽywa renesans, sporo siÄ™ mĂłwi o tej muzyce, nie wiem moĹĽe teĹĽ za sprawÄ… filmu Disco POLO. W DTVN mĂłwili po tym filmie.
A co do słuchania jej no jasne, że słuchałam i na zabawy jeździłam, można się było wytańczyć, oj można było. I dziś przecież nie ma wesela bez "Jesteś szalona"

Trochę wstyd się przyznać, ale jako nastka słuchałam "Wakacyjnej dziewczyny" :P Moi rodzice nie sa fanami, ale co jak co jak jest wesele czy inna stypa rodzinna to disco polo rozkręca lud, więc film musiał w końcu powstać - a teraz w sumie dobry moment jak Weekdn i Niecik szaleja - chociaż Lodołamacza Niecika słuchac się nie da :P
_________________
Życie to walka
 
 
 
Peku 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 16
Wysłany: 2015-01-27, 16:46   

Ja nie jestem zwolennikiem a ni przeciwnikiem muzyki Disco, ani mnie ona nie parzy, anie ziębi - grunt to się dobrze bawić ;) Wczoraj przewinął mi się zwiastun nowego filmu Macieja Bochniaka, który mnie wciągnął w klimaty disco disco ;)
_________________
:)
 
 
 
Milutka1 



Imię: Marika
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 85
Wysłany: 2015-01-28, 12:48   

Są takie klasyki, które każdy zna - nawet jak się zastrzega na wszystko, że nie słucha tej muzyki, nie znosi i to kicz :D A potem leci szalona, albo "ona tańczy dla mnie" i zgadnijcie kto szaleje na parkiecie śpiewając tekst? haha :D Jakby nie patrzeć, nasza narodowa muzyka - ma łączyć a nie dzielić :drunk:
 
 
 
Gerlena 


Dołączyła: 28 Sty 2015
Posty: 37
Wysłany: 2015-01-28, 12:50   

Mam koleżankę, która kocha disco polo, a jej mąż był prawdziwym punkiem. Ciekawe połączenie :)
 
 
 
renata0987 


Dołączyła: 27 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-02-02, 12:21   

Moim zdaniem muzyka Disco polo wybudziła się z zimowego snu i główną przyczyną tej "pobudki" są ludzie, którzy nadal słuchają takiej muzyki. Faktycznie przez jakiś czas było o niej cicho, ale ostatnimi czasy, z tego co widzę powstało wiele nowych zespołów, które sukcesywnie wchodzą na polski rynek muzyczny ;) gdyby nikt tego nie słuchał, to nie było by takich hitów ja "Ona tańczy dla mnie" ;)
 
 
 
Fionka 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2015-02-02, 16:47   

Peku napisał/a:
Ja nie jestem zwolennikiem a ni przeciwnikiem muzyki Disco, ani mnie ona nie parzy, anie ziębi - grunt to się dobrze bawić ;) Wczoraj przewinął mi się zwiastun nowego filmu Macieja Bochniaka, który mnie wciągnął w klimaty disco disco ;)


Czy masz na myśli film z Ogrodnikiem, Kulig i Kotem pt. "Disco Polo", w weekend było o tym filmie w TVN śniadaniowej bodajże, bo coś mi mignęło, zapowiada się kolorowo i muzycznie.
 
 
 
Flafenia


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 15
Wysłany: 2015-02-03, 17:42   

Właśnie ostatnio jak zobaczyłam ulotkę tego filmu w kinie to przez dłuższą chwilę zastanawiałam się o co chodzi! Ale później obejrzałam zwiastun i trochę mnie to zaintrygowało... Bo jednak mój kontakt z muzyką disco polo ogranicza się do imprez weselnych. Chociaż przyznaję się bez bicia, że jednak znam całkiem sporo piosenek z tego gatunku :P
 
 
 
yukine 



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 25
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-02-04, 11:51   

Ja osobiście mam ambiwalentny stosunek do tej muzyki. Jednak zastanawia mnie to, że niby muzyka disco-polo przeżywa renesans a jednak wśród moich znajomych nikt jej nie słucha. Chyba, że nikt oficjalnie nie chce ujawnić swoje upodobanie do tego gatunku.
Ostatnio zmieniony przez yukine 2015-02-04, 12:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Peku 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 16
Wysłany: 2015-02-04, 13:38   

Fionka napisał/a:
Peku napisał/a:
Ja nie jestem zwolennikiem a ni przeciwnikiem muzyki Disco, ani mnie ona nie parzy, anie ziębi - grunt to się dobrze bawić ;) Wczoraj przewinął mi się zwiastun nowego filmu Macieja Bochniaka, który mnie wciągnął w klimaty disco disco ;)


Czy masz na myśli film z Ogrodnikiem, Kulig i Kotem pt. "Disco Polo", w weekend było o tym filmie w TVN śniadaniowej bodajże, bo coś mi mignęło, zapowiada się kolorowo i muzycznie.


Tak tak, własnie ten film miałem na myśli. Zapowiada się ciekawie. Ta muzyka jest ciągle na topie i w sumie fajnie, że ktoś postanowił zrobić o tym film. Ja np. chętnie zobaczę jak wygląda życie w takiej branży, bo do tej pory widziałem tylko teledyski i nic więcej ;)
_________________
:)
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2015-02-04, 16:46   

Fionka napisał/a:
Teraz discopolo przeĹĽywa renesans, sporo siÄ™ mĂłwi o tej muzyce, nie wiem moĹĽe teĹĽ za sprawÄ… filmu Disco POLO. W DTVN mĂłwili po tym filmie.
A co do słuchania jej no jasne, że słuchałam i na zabawy jeździłam, można się było wytańczyć, oj można było. I dziś przecież nie ma wesela bez "Jesteś szalona"


Na weselu, owszem, bawie sie przy "jeses szalona" do upadłego, ale czasy słuchania "disco relaxu" odeszly w zapomnienie ;) za to na film sie wybieram, bo czuje ze to bedzie niezła komedia, a poza tym bardzo lubie Kota:)
 
 
 
kallina



Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 26
Wysłany: 2015-02-08, 19:09   

mirabella napisał/a:
Nie zgodzę się. Znam wykształconych i oczytanych dorosłych, którzy właśnie przy disco polo się najlepiej bawią i całkowicie odprężają - mimo, iż na co dień słuchają czegoś innego.


Dokładnie. Każdy gatunek muzyki jest od czego innego, podobnie jak z książkami. Nie wyobrażam sobie, że chcąc odpocząć sięgnę po zbiór esejów dotyczących fizyki kwantowej :D
Co do filmu Discopolo - fajna obsada, ostatnio Asia Kulig gra coraz więcej. Z tego, co gdzieś czytałam, aktorzy z tego filmu już zgarnęli Orły za inne role. Dla mnie to już pewien wyznacznik jakości :)
 
 
 
Milutka1 



Imię: Marika
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 85
Wysłany: 2015-02-09, 18:42   

Ja widziałam chyba na TVN, że ma lecieć jakaś dłuższa zapowiedź filmu, jak powstawał itd. :) Ale nie pamiętam kiedy. :P
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2015-02-13, 13:04   

kallina napisał/a:
mirabella napisał/a:
Nie zgodzę się. Znam wykształconych i oczytanych dorosłych, którzy właśnie przy disco polo się najlepiej bawią i całkowicie odprężają - mimo, iż na co dień słuchają czegoś innego.


Dokładnie. Każdy gatunek muzyki jest od czego innego, podobnie jak z książkami. Nie wyobrażam sobie, że chcąc odpocząć sięgnę po zbiór esejów dotyczących fizyki kwantowej :D
Co do filmu Discopolo - fajna obsada, ostatnio Asia Kulig gra coraz więcej. Z tego, co gdzieś czytałam, aktorzy z tego filmu już zgarnęli Orły za inne role. Dla mnie to już pewien wyznacznik jakości :)


E tam, ja świetnie odpoczywam przy fizyce kwantowej ;P ;)

a wracajac do disco polo - muzyka muzyką, każdy może słuchać czego chce, nikt nikogo nie zmusza (no, chyba, że sąsaid puszcza na całą parę i słyszy cały blok) a jeśli chodzi o film to przeczytałąm też ze rezyser juz ma juz na koncie jeden film o disco polo, a dokladniej o bayer full, tyle ze dokumentalny. trzeba by w necie poszperac...
 
 
 
Flafenia


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 15
Wysłany: 2015-02-28, 15:28   

No dobra, ale powiedzcie, czy to was pozytywnie nie nakręca?

https://www.youtube.com/watch?v=t0VwFyvMcSs

I jednak jestem pod dużym wrażeniem tego jak dobrze Ogrodnik to zaśpiewał o.O
 
 
 
Milutka1 



Imię: Marika
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 85
Wysłany: 2015-03-01, 23:00   

Moim zdaniem brzmi to lepiej niż głos samego Akcenta. Ah ten Ogrodnik, cóż za zaskoczenie.. a jeszcze niedawno rapował w "Jesteś Bogiem" :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group