Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Krystyna
2006-09-24, 12:47
Najlepszy koncert
Autor Wiadomo
Say 



Imi: Zuzanna.
Doczya: 24 Wrz 2010
Posty: 7
Wysany: 2010-09-24, 23:27   

Myslovitz, Radom, bezapelacyjnie! Nie da się opisać emocji, jakie mną targały, gdy na żywo mogłam posłuchać mojego Rojka, do którego pałam miłością już od paru lat. Płakałam, śmiałam się, tańczyłam pogo, śpiewałam, żyłam w transie, w swoim świecie... Genialny koncert, co tu dużo mówić.

Miło wspominam również koncert Bajmu, mimo, że kompletnie nie słucham tego zespołu, jednak cudowne towarzystwo obok siebie robi wiele, słowo daję. ; )
_________________
Nie znamy się,
jeszcze się nie znamy,
choć dzieli Nas
szerokość naszych ramion.

Zamknięci tam, w złych twierdach,
samotniach
przez ścianę.
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2010-10-17, 23:40   

Poprzednie top 3 koncertów idzie do kosza. Wszystko wymiata koncert, na którym byłam w czwartek. Gural w towarzystwie Ry23, Qlopa i dj Soiny. Nigdy w życiu podczas koncertu nie targały mną tak silne emocje, że trzęsły mi się nogi, wszystko mnie kuło, nie mogłam złapać oddechu, a serce waliło jak szalone. Wiem, głupia jestem.
A dodatkowo wyjątkowości temu koncertowi dodał after i wcześniejsze oprowadzanie chłopaków po mieście, żeby mogli coś zjeść. Mistrzostwo. Bo poznanie osób, których się słucha i których kawałkami niesamowicie się jara, to coś najlepszego na świecie. :) i będę to przeżywała jeszcze przez najbliższy miesiąc chyba ;d
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
włochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Doczy: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysany: 2010-10-18, 13:23   

Sobotni koncert z trasy 'Wódka & Zakąska Tour' w Imbirze, czyli Zacier i Kabanos, był w porządku :)
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2010-11-16, 11:39   

Ostatnio byłam na Końcu Świata, Zabili Mi Żółwia, Bunkrze, Leniwcu i The Bill'u. O ile dwa ostatnie nie zachwyciły mnie - stać ich na więcej, tak pozostałe spełniły moje oczekiwania. Gdybym nie była tak bardzo zmęczona, pewnie było by jeszcze lepiej. W każdym bądź razie muzyka przednia, poskakać się dało, chociaż nie zawsze, momentami bałam się wejść w młyn, żeby nie dostać glanem w łeb, a i tak nie obyło się bez urazów.
Zachwyciły mnie bębniarz Bunkra i pan od Trąbki z Końca Świata - każdy z nich budował inną atmosferę, ale spisali się świetnie.
Jeden z lepszych koncertów na jakich byłam.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2010-11-19, 13:53   

Zaheel napisa/a:
Ostatnio byłam na Końcu Świata, Zabili Mi Żółwia, Bunkrze, Leniwcu i The Bill'u.

Taaak! Było super, super. Pomijając The Bill jak dla mnie, bo zagrali słabo, to reszta spełniła moje oczekiwania (Leniwiec nie zagrał Piosenki o miłości :< , ale ogólnie pod resztą mogę się moimi wszystkimi płazimi kończynami podpisać.

A no i wczoraj byłam na Żywiołaku. Grali krótko, ale fantastycznie :) Do poskakania, powirowania i posłuchania.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
Ostatnio zmieniony przez Żabka 2010-11-19, 13:54, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
vanillasky 


Imi: Kamila
Wiek: 34
Doczya: 07 Cze 2012
Posty: 7
Wysany: 2012-06-08, 16:03   Re: Najlepszy koncert

Najlepszy Koncert...

1. bracia,
2. kombi,
3. kamila bednarka na Tarnowskich Juwenaliach :D zrobił wieeelki szał :D
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-06-08, 19:19   

Ostatnio w tym temacie wypowiadałam się ponad 1,5 roku temu, a przez ten czas zaliczyłam sporo koncertów, więc czas uaktualnić listę ;d

Na miejscu pierwszym chyba i tak zostanie koncert donGuralesko, RY23 i Qlopa, ze względu na świetną zabawę zarówno podczas koncertu, jak i na afterze.

Miejsce drugie zajmuje moja wielka miłość - Ten Typ Mes - totalne szaleństwo, pierwszy koncert po którym całkowicie straciłam głos. Mes pojawił się ze Stasiakiem i Pjusem, dali razem bardzo długi koncert, dali z siebie bez kitu wszystko. Po koncercie niestety Mes podrywał moją koleżankę, więc dlatego ta impreza nie uplasowała się na miejscu pierwszym :D

Hmm, trzecie miejsce chyba powinno przypaść dla koncertu Fokusa, Fu i VNMa, mimo, że koncert był słabo rozreklamowany i pojawiła się tylko garstka osób. Ze względu na pustki pod sceną czułam się jakby grali tylko dla mnie :D

I zaraz za podium muszę wspomnieć o zeszłorocznych juwenaliach, gdzie były świetne koncerty i jeszcze lepszy after <3, oprócz tego przedwczorajszy koncert Sokoła, Marysi Starosty i Hadesa, którzy bawili się tak samo dobrze jak publika, no i jeszcze dorzucę Fisza, który na żywo brzmi milion razy lepiej niż na nagraniach. I wygląda o wiele lepiej niż w głośnikach ;d
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
bizzuu


Doczy: 05 Lut 2013
Posty: 106
Wysany: 2013-02-05, 11:08   

Depeche Mode, Łódź, 2010
 
 
 
bizzuu


Doczy: 05 Lut 2013
Posty: 106
Wysany: 2013-06-11, 09:48   

The Smashing Pumpkins na Off Festivalu
 
 
 
Linka 



Wiek: 37
Doczya: 30 Pa 2010
Posty: 113
Wysany: 2013-06-18, 17:45   

Najlepszy to the Gathering we Wrocławiu lata temu kiedy jeszcze istnieli. Straszny mam sentyment, piękny klimat to był.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2013-08-18, 20:14   

rihanna :)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
alinaka 


Doczya: 14 Pa 2013
Posty: 10
Wysany: 2013-10-14, 15:24   

Siddharta - Wrocław październik 2012. Najlepszy koncert i najlepsza zabawa.
 
 
 
Bulbazaur 


Doczya: 25 Lut 2014
Posty: 18
Wysany: 2014-03-12, 17:26   

Najlepszy koncert na jakim byłam to koncert Grubsona na zeszłorocznych Juwenaliach w Warszawie. Mimo, że rozpoczął się z opóźnieniem a wszystko miało miejsce na dworze kiedy akurat padał deszcz było genialnie. Mega dużo pozytywnej energii sprawiło, że ludzie rzucili na bok parasolki i bawili się do samego końca. Wszyscy mokrzy ale uśmiechnięci :D To było coś :)
 
 
 
arturczajka 
arturczajka



Wiek: 41
Doczy: 14 Kwi 2014
Posty: 2
Skd: Warszawa
Wysany: 2014-04-14, 14:44   

Wydawało mi się, że Maryla Rodowicz nie daje czadu na koncertach jak jest to pokazywane. Przekonałem się o tym na własnej skórze, że byłem w dużym błędzie. Maryla jest najlepsza. Koncerty wielkich gwiazd oglądałem z playbacku a tu kobieta starsza daje takiego czadu. Super!
 
 
 
ORaczkowski123 
Baron


Imi: Olek
Wiek: 41
Doczy: 17 Lut 2015
Posty: 60
Skd: Warszawa
Wysany: 2015-03-10, 06:36   

Rammstein 2 lata temu na Bemowie.
_________________
:) ))
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group