Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Life coaching
Autor Wiadomość
Effie 



Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysłany: 2015-01-29, 16:30   

marcelnik napisał/a:
Nie lepiej po prostu iść do psychologa? Masz pewność profesjonalnej porady. Chociaż też nie zawsze...

Porady?? oni tlyko śłuchają co mas zdo powiedzenie nic więcej, a jesli chodiz o psychoterapetów - to w ogóle twór szatana, bo każdy moze się mianować nim :/

Najlepiej jest szukać w sobie odpowiedzi, a Osho, Coehlo, przeróżni autoryz czy napotkanie ludzie - mistrzowie sa tlyko drogowskazami.
_________________
Życie to walka
 
 
 
melaq 


Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 93
Wysłany: 2015-02-02, 14:49   

NiektĂłrzy wierzÄ… teĹĽ, ĹĽe pomoĹĽe im joga.
 
 
 
ancek


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 34
Wysłany: 2015-02-02, 15:45   

Milutka1 napisał/a:
Effie napisał/a:

WeĹşmy takiego Ceohlo, ktĂły pisze:
Co jest najśmie­szniej­sze w ludziach? Zaw­sze myślą na od­wrót: spie­szy im się do do­rosłości, a po­tem wzdychają za ut­ra­conym dzieciństwem. Tracą zdro­wie by zdo­być pieniądze, po­tem tracą pieniądze by odzys­kać zdro­wie. [...] Żyją jak­by nig­dy nie mieli um­rzeć, a umierają, jak­by nig­dy nie żyli.


własnie tak bywa...


Idealnie powiedziane. OgĂłlnie ksiÄ…ĹĽki Coehlo teĹĽ zdecydowanie naleĹĽÄ… do tych rozwijajÄ…cych. :)


w ogole teraz jest Coehlo w nowej książe:) czytalam reckę w necie, zostawiam link może komuś pomoże ta ksiażka wyjść z życiowego marazmu: http://www.martapisze.pl/...epsza-rada.html
 
 
 
Flafenia


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 15
Wysłany: 2015-02-04, 12:40   

ancek napisał/a:


w ogole teraz jest Coehlo w nowej książe:) czytalam reckę w necie, zostawiam link może komuś pomoże ta ksiażka wyjść z życiowego marazmu: http://www.martapisze.pl/...epsza-rada.html



O! Właśnie wczoraj moja znajoma opowiadała mi o tej książce, a teraz jeszcze tutaj na nią natrafiłam.... Skoro tak za mną chodzi, to chyba zerknę do niej, chociaż w życiowym marazmie nie jestem :lol:
 
 
 
melaq 


Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 93
Wysłany: 2015-02-09, 15:23   

Ja lubię takie historię, więc pewnie z chęcią przejrzę :)
 
 
 
ancek


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 34
Wysłany: 2015-02-25, 15:41   

Flafenia napisał/a:
ancek napisał/a:


w ogole teraz jest Coehlo w nowej książe:) czytalam reckę w necie, zostawiam link może komuś pomoże ta ksiażka wyjść z życiowego marazmu: http://www.martapisze.pl/...epsza-rada.html



O! Właśnie wczoraj moja znajoma opowiadała mi o tej książce, a teraz jeszcze tutaj na nią natrafiłam.... Skoro tak za mną chodzi, to chyba zerknę do niej, chociaż w życiowym marazmie nie jestem :lol:


to dobrze! tak trzymać, ja jakos wyjatkowo w te zime cierpnę na spadek energii- dużo obowiązków, szaro, buro....

melaq - ja już mam "Siłe serca" i jest super! przeczytałam i mam mnóstwo fiszek - wracam do niej przez zasnięciem:)
 
 
 
Milutka1 



Imię: Marika
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 85
Wysłany: 2015-03-14, 23:01   

Faktycznie zachęcająca ta recenzja. Teraz mam dylemat. Bo chciałam kupić inną książkę, ale chyba zmienię kolejność. :D
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2015-03-23, 17:03   

Milutka1 napisał/a:
Faktycznie zachęcająca ta recenzja. Teraz mam dylemat. Bo chciałam kupić inną książkę, ale chyba zmienię kolejność. :D


bardzo łądne zdanie z zalinkowanej tu recenzji "Ale ta ksiazka jest wskazówką. Zapalnikiem. I od ciebie zależy czy iskra dojdzie do łądunku wybuchowego czy zgaśnie gdzieś po drodze". Też się chyba skusze, na wiosnę jakiś zapalnik się przyda :)
 
 
 
Halibut 



Imię: Marek
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skąd: wawa
Wysłany: 2015-03-27, 12:51   

Milutka1 - to nie mam dylematu, bo już już przeczytałem. :)
Lizka - tak jak z wszystkim. No nie ma cudów, z samego myślenia nic nie ma, trzeba jeszcze działać.
 
 
 
Flafenia


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 15
Wysłany: 2015-03-27, 16:57   

Oh, no skoro tak poetycko piszemy to i ja dam się ponieść wenie twórczej!
Faktycznie książka rozpaliła mały płomyczek w moim serduszku ;) Cieszę się, że mnie na Siłę serca nakręciliście :D I nawet jak się nie jest w tym życiowym marazmie, to lektura tej książki sprawia, że można odnaleźć jeszcze wiele ważnych kwestii, które troszeczkę nas powstrzymują w działaniu, i co najlepsze motywuje do zmiany! :)
 
 
 
laurieli39 



Imię: Pelagia
Wiek: 43
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: 2015-04-01, 14:38   

a ja nie mogę znaleźć żadnej formy motywacji :(
 
 
 
marina



Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 50
Wysłany: 2015-04-02, 09:04   

Flafenia miałam podobne odczucia do książki. Moim zdaniem warto się inspirowac takimi rzeczami. Takie główne przesłanie ksiażki według mnie to słuchać serca, czyli siebie. Za często moim zdaniem kierujemy się opiniami innych zamiast zastanowić się czego my naprawde chcemy.

Lauriel39 może robisz coś co nie sprawia Ci radości i dlatego masz problemy z motywacją? Może warto coś zmienić?
 
 
 
Manisor3 



Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 10
Skąd: Nowa SĂłl
Wysłany: 2015-07-23, 08:44   

jak słyszę słowo coach to zbiera mnie na wymioty. Coach to po prostu wyrafinowana forma akwizytora w XXI wieku i są puści jak wydmuszki.
_________________
:)
 
 
 
jurkowski90 



Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-07-31, 22:51   

Coaching to jedna wielka ściema. Ci wszyscy wielcy trenerzy jak np. Grzesiak, wykorzystują ludzką naiwność. Szkoda pieniędzy.
 
 
 
adol8 


Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-08-05, 14:44   

S? sytuacje, kiedy coach pomo?e, wi?c bez przesady.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group