Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mószka
2008-12-04, 15:46
gry
Autor Wiadomość
Taka jedna 
stwór!

Imię: Natalek
Wysłany: 2009-01-03, 12:09   

Rivenris napisał/a:
Jeżeli nie mówimy o komputerowym D&D, to nie sądzę, żeby rozsądny MP włożył arcyartefakt do goblina, chyba, że ma to jakiś związek fabularny z czymś.
jeszcze nie znalazłam mistrze gry który by nie zrobił z dedeka absolutnej żenady :cwaniak2: zresztą to też jest stylistyka świata...gdy stawiasz na realistykę to lepiej grać w Warhammera ;)
Co do Stalkera ja tylko byłam widzem jak ktoś grał i mimo że nie przepadam za strzelankami (a dla mnie to tylko rozbudowana strzelanka) to autentycznie się bałam :shock: i to mi się podobało w niej :twisted:
Rivenris napisał/a:
Natomiast jeśli chodzi o gry prawdziwe i najlepsze, to podać mogę tylko jeden najlepszy tytuł:
Heroes of Might and Magic III (najlepiej w wersji Complete). To jedyna gra, którą mam na kompie zawsze odkąd tylko pojawił się u mnie pierwszy mój sprzęt P 166 mhz.
Aaaaaaaaaaaaaaa jak dla mnie III i V są tak miodne że można cały dzień strawić i ci sie nie znudzi :D zdarzało sie spędzać długie godzinki na hot seat :roll: ale kampanie mnie potwornie nużyły :/ ale hot seat ...patrzeć jak przeciwnik traci nadzieje :twisted: inną miodną gierką we dwoje jest Disciples II (ja grałam tylko w 2 nie wiem jak inne) i tu kampanie są o niebo lepsze ;)

Autor Wiadomość
Rivenris 
Tech support

Wysłany: 2009-01-03, 13:39   

Taka jedna napisał/a:
Aaaaaaaaaaaaaaa jak dla mnie III i V są tak miodne że można cały dzień strawić i ci sie nie znudzi :D zdarzało sie spędzać długie godzinki na hot seat :roll: ale kampanie mnie potwornie nużyły :/ ale hot seat ...patrzeć jak przeciwnik traci nadzieje :twisted: inną miodną gierką we dwoje jest Disciples II (ja grałam tylko w 2 nie wiem jak inne) i tu kampanie są o niebo lepsze ;)
Przyznam, że chociaż Heroes V jest bardziej zbliżony do trójki, to wciąż to dla mnie nie jest heroes. Porównywanie Herosów 3 do 4, albo 5 to jak porównywanie Heroes 3 do wspomnianego już Disciplesa 2 ogół dość podobny, założenia też, ale to nie zmienia faktu, że mówimy o totalnie różnych grach. Tak samo jak disciples 2, tak i homm4 i homm5 jako gry są dość dobre, ale nikt poważny nie nazwałby tego Herosem.
Taka jedna napisał/a:
tu kampanie są o niebo lepsze
Tylko fabularnie.

Autor Wiadomość
Taka jedna 
stwór!

Wysłany: 2009-01-03, 14:30   

Rivenris napisał/a:
Taka jedna napisał/a:
tu kampanie są o niebo lepsze
Tylko fabularnie.
to dla mnie jedyne kryterium oceny kampanii :cwaniak2: co do porównywania HeroesIII, V i Dusciples 2 masz absolutną rację :) zupełnie inne gry. Co część to Herosi mają inne miasta, inne zasady więc.. ;) dlatego nie mówię o Heroesach w_ogóle tylko o II i V bo IV jest koszmarna, I mi nie chodzi i z tego co wiem II tez była do pupy :p

Ostatnio zmieniony przez Marki 2009-01-03, 15:44, w całości zmieniany 1 raz  

Autor Wiadomość
Rivenris 
Tech support

Wysłany: 2009-01-03, 14:36   

Taka jedna napisał/a:
I mi nie chodzi i z tego co wiem II tez była do pupy :p
Nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał. Herosi II to właśnie początki wspaniałości tej serii. To tam narodziły się charakterystyczne dla serii pomysły. Brakuje tej części trochę takiego dopieszczenia pierduł, ale jako gra dla mnie to jest właśnie Heroes. Ma z trójką dużo więcej wspólnego niż jakiekolwiek inne części.
Taka jedna napisał/a:
to dla mnie jedyne kryterium oceny kampani
Pod tym względem herosi nigdy nie zdobyli fanów, a to dlatego, że Heroes to gra przede wszystkim w trybie multi. Jedyna fabularnie fajna kamania jaką widziałem w całej serii, to kampania Gauldothem Pół-martwym w Herosie IV

Autor Wiadomość
Taka jedna 
stwór!

Wysłany: 2009-01-03, 14:40   

jakby nie było na multi heroesi nie mają sobie równych ;)

Autor Wiadomość
Rivenris 
Tech support

Wysłany: 2009-01-03, 14:42   

Ja to w ogóle proponuję jednego wielkiego spota herosowego i przegranie w 8 osób jakiejś xxl-ki z podziemiami przez całą noc ^^

Autor Wiadomość
Anoniman 

Wysłany: 2009-01-03, 16:19   

Rivenris napisał/a:
Ja to w ogóle proponuję jednego wielkiego spota herosowego i przegranie w 8 osób jakiejś xxl-ki z podziemiami przez całą noc ^^

Bardzo chętnie ale nie dysponuję tą grą ;/

Autor Wiadomość
Taka jedna 
stwór!

Wysłany: 2009-01-04, 13:40   

Rivenris napisał/a:
to byłaby rzeź :yay:

Autor Wiadomość
Rivenris 
Tech support

Wysłany: 2009-01-05, 20:48   

Cytat:
to byłaby rzeź :yay:
A tam rzeź, to by była masa konszachtów i przekrętów przez gg xD Normalnie bez tajemnego jednoczenia się nie byłoby możliwości wygrać ^^ I wspólne jechanie kogoś i nagle atakowanie sojuszników zanim zniszczy się do końca wroga, żeby się nie wycwanili ^^ Marzy mi się taka jedna wielka przekombinowana rozgrywka ^^

Autor Wiadomość
ŁowcaB 

Wysłany: 2015-04-02, 10:26   

Uwielbiam wszystko co z Warhammera! Szkoda że na zachodzie popularniejszy jest 40 000, bo wolałbym jednak więcej gier z klasycznym WAR. Co jak co, ale ma fajniejszy klimacik.

Odpowiedz do tematu