Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
BĂłle menstruacyjne...
Autor Wiadomość
Wojenna


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 41
Wysłany: 2015-07-15, 17:39   

Myslę, że najlepszym wyjściem jest wizyta u lekarza ginekologa. Ja wybieram się z tego właśnie powodu do MedicHouse. Słyszałam super opinie na temat ginekologa i to na pewno jeden z najlepszych gabinetów ginekologicznych w Warszawie
 
 
 
Doraska 


Dołączyła: 07 Mar 2014
Posty: 48
Wysłany: 2015-07-31, 00:33   

U mnie różnie z tym bywa i zupełnie nie wiem, od czego to zależy. Czasem mam taki ból, że nie mogę wytrzymać, a czasem wszystko przebiega bezboleśnie. W każdym razie, kiedy strasznie mnie boli, to staram się po prostu odpoczywać, leżeć, spać. Czasem robię ciepłe okłady na brzuch albo wchodzę do wanny z ciepłą kąpielą. Tak się zastanawiam, bo ból przecież o czymś świadczy. Nie jest ot tak sobie. Ciekawe tylko, o czym?

http://aspirin.pl/bol/
 
 
 
Kayira 



Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 199
Wysłany: 2015-08-31, 20:29   

Doraska dlatego powinna? uda? si? do lekarza. Trzeba porobi? badania i ustali? przyczyn?.
Nast?pnie lekarz powinien dobra? odpowiednie leczenie.
Ja kiedy? my?la?am ?e tak ma by?, taki urok kobiet, teraz wiem, ?e nie potrzebnie si? m?czy?am
 
 
 
czekolada 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 188
Wysłany: 2015-09-02, 08:40   

Ja mia?am z tym du?y problem dopĂłki nie zacz??am bra? tabletek antykoncepcyjnych.
 
 
 
monikanat 


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Mar 2016
Posty: 136
Wysłany: 2016-03-30, 20:10   

ja nieznam niczego innego na bĂłle menstruacyjne niĹĽ tabletki :(
 
 
 
hamik 


Dołączyła: 01 Kwi 2016
Posty: 49
Wysłany: 2016-04-01, 17:59   

Miałam ogromne problemy z bólami w trakcie okresu. Brałam No spe, ale jak się okazało była za słaba. Zmieniłam dawkę na wyższa i na szczęście pomogło. Radze poczytać troszkę no-spa.pl przed użyciem.
 
 
 
Marlena77 


Dołączyła: 23 Cze 2016
Posty: 141
Wysłany: 2016-12-27, 21:45   

A to nie jakieś zaburzenia hormonalne? To chyba ma także wpływ na miesiączkę. Poza przeciwbólowymi czy rozkurczowymi tabletkami spróbuj może suplementu Inofem http://www.inofem.pl/ . On reguluje gospodarkę hormonalną, może Ci pomóc.
 
 
 
Marlenka33 


Dołączyła: 21 Paź 2013
Posty: 23
Wysłany: 2017-02-07, 12:28   ...

Ja miałam okropne bóle i bardzo mocne krwawienia. Jak przychodził okres nie byłam w stanie ruszyć się z łóżka. Próbowałam tabletek przeciwbólowych i nic :/ W końcu po konsultacji z ginekologiem i wykonaniu badań zdecydowałam się na wkładkę hormonalną levosert. Z czasem ból był lżejszy i te mocne miesiączki osłabły. Dziewczyny nawet nie wiecie jaka ulga bo w końcu mogę normalnie funkcjonować nawet w "te dni".
 
 
 
gg83


Dołączył: 25 Sty 2023
Posty: 82
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-02-29, 13:25   

Cykl miesiączkowy składa się z kilku faz, które obejmują miesiączkę (okres), fazę folikularną, owulację oraz fazę lutealną. Miesiączka to okres krwawienia, który oznacza początek nowego cyklu. Faza folikularna to okres, w którym jajniki przygotowują się do uwalniania komórki jajowej. Owulacja to moment, w którym dojrzala komórka jajowa opuszcza jajnik. Natomiast faza lutealna to okres po owulacji, w którym ciało przygotowuje się na możliwą ciążę. Tutaj https://miesiace.pl/arty/cykl-miesiaczkowy.php znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat. Warto się z nim zapoznać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group