Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec zabaw podwĂłrkowych
Autor Wiadomość
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2016-02-22, 16:46   

A jak padało i nie można było wychodzić z domu, to w co się bawiliście? Puzzle, planszówki? U nas się grało w statki i wisielca (moja ulubiona gra, chociaż wiecznie przegrywalam). Gracie jeszcze czasem w takie rzeczy?
 
 
 
Lewiksa 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 15
Wysłany: 2016-02-26, 11:40   

My mieliśmy wokoło bloku rury pospawane i pomalowane, ochraniające rośliny przed dziećmi. Dlatego, my znaleźliśmu zabawę która polegała na przechodzeniu po tej cienkiej ruże jak najdalej. Kolejną zabawą było odbijanie piłką pod nogami krok po kroku na określoną odległość, na czas. No i zabawa w 101 patyków.
 
 
 
Effie 



Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysłany: 2016-03-15, 15:59   

Lewiksa napisał/a:
My mieliśmy wokoło bloku rury pospawane i pomalowane, ochraniające rośliny przed dziećmi. Dlatego, my znaleźliśmu zabawę która polegała na przechodzeniu po tej cienkiej ruże jak najdalej. Kolejną zabawą było odbijanie piłką pod nogami krok po kroku na określoną odległość, na czas. No i zabawa w 101 patyków.
101 patykĂłw? nie znam :D
Zabawa na trzepaku to było to... Ale teraz jest trochę jakby powót dot akich odskulowych zabaw - np. widziałam w empiku "Brulion zabaw dla każdego"- taki zeszyt, gdzie sa gotoowe szbalony do takich gier jak Statki, Wisielec czy państwa-miasta. :)
_________________
Życie to walka
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2016-03-18, 15:37   

Effie, no właśnie o coś takiego mi chodziło, w co się teraz gra i zdaje się, ze moda na retro gry wraca :) co mnie bardzo cieszy, bo do tego nie trzeba ani specjalnych umiejętności, ani specjalnych przyrządów ;) mnie się przypomniala na podwórku jeszcze gra w "królu królu daj wojaka" :) a ten Brulion obejrzę sobie w księgarni chętnie :)
 
 
 
Lewiksa 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 15
Wysłany: 2016-03-21, 13:03   

Effie napisał/a:
Lewiksa napisał/a:
My mieliśmy wokoło bloku rury pospawane i pomalowane, ochraniające rośliny przed dziećmi. Dlatego, my znaleźliśmu zabawę która polegała na przechodzeniu po tej cienkiej ruże jak najdalej. Kolejną zabawą było odbijanie piłką pod nogami krok po kroku na określoną odległość, na czas. No i zabawa w 101 patyków.
101 patykĂłw? nie znam :D
Zabawa na trzepaku to było to... Ale teraz jest trochę jakby powót dot akich odskulowych zabaw - np. widziałam w empiku "Brulion zabaw dla każdego"- taki zeszyt, gdzie sa gotoowe szbalony do takich gier jak Statki, Wisielec czy państwa-miasta. :)


Sam nawet nie wiem. Ja wymieniłem stare zabawy na nowsze tylko, że z alkoholem. Jedno jest pewne, kreatywności młodzeży w odnajdywaniu zajęcia takich jak my byliśmy, to już nie będzie :) .
 
 
 
Maja 


Dołączyła: 06 Kwi 2016
Posty: 192
Wysłany: 2016-05-25, 11:33   

Ja przestałam się bawić tak jakoś jak poszłam do liceum, zwyczajnie miałam inne rzeczy na głowie, a i znajomi zaczęli się wykruszać i co innego zaczęło ich bawić, co niekoniecznie bawiło mnie.
 
 
 
Marcelina_085 


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 81
Wysłany: 2016-06-14, 12:24   

Jak byłam mała to potrafiłam całe dnie spędzać na podwórku, najczęściej bawiliśmy się w podchody i chowanego
 
 
 
swift



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 160
Wysłany: 2016-12-18, 11:01   

Ja tak samo, to były piękne czasy J Ale one już minęły - coś się kończy, a coś innego zaczyna. Teraz na przykład widzę, że mocny nacisk kładzie się osobisty rozwój dzieci. Powstały w ogóle różnego rodzaju narzędzia pomagające określić najmocniejsze cechy np. http://taisjalaudy.com/od...wojego-dziecka/ . Szczerze mówiąc podoba mi się to. Dlaczego by nie rozwijać już od małego swoich wrodzonych talentów? Im szybciej dziecko znajdzie swoją drogę, tym łatwiej będzie mu w przyszłości
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group