Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pies
Autor Wiadomość
maciekk12 


Imię: Maciek
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 51
Wysłany: 2014-04-18, 11:09   

Podczas moich ostatnich wakacji pojechałem na kilka dni do mojego kuzyna do Wrocławia. Byłem ciekaw co u niego słychać, ponieważ słyszałem, że zakupił sobie zwierzaka. Gdy dotarłem na miejsce okazało się, że został właścicielem owczarka niemieckiego krótkowłosego. Z początku bałem się, że będzie on agresywny i wrogo nastawiony do mojej osoby. Okazało się jednak, że nigdy wcześniej nie spotkałem równie sympatycznego i żywiołowego psiaka. Co chwilę skakał mi na kolana i przynosił różnego rodzaju zabawki do aportu. Jeżeli w przyszłości zdecyduje się na kupno psa, również zdecyduje się na tą rasę.
 
 
 
malamikalazutr



Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-07-21, 13:59   

no ja teĹĽ mam i super pieski
 
 
 
Kayira 



Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 199
Wysłany: 2014-08-07, 06:44   

Mój mąz na początku nie mógł zrozumieć dlaczego ludzie się zachwycają psami.
Aż w końcu mamy psa.. Zobaczył tą miłośc i przywiązanie ;)
 
 
 
Gadzet 



Wiek: 36
Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 58
Wysłany: 2014-10-20, 09:37   

też mam psa. Znalazłem go i tak jak w tej piosence z małoletnich czasów: przygarnąłem no i jest.. :)
_________________
:D
 
 
 
steffy 


Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysłany: 2014-10-22, 20:54   

Marzę psie ale póki co mam tylko kota. Chciałabym mieć labradora.
 
 
 
pupilowy 


Wiek: 32
Dołączyła: 30 Paź 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-10-30, 12:17   

Mam dwa psy rasy yorkshire terrier. Mają ok 4 lata. Szybciej też miałam czworonoga, przybłędę. Wrzucam fotkę jednego z moich piesków. Oto Psiotek:
 
 
 
SmierciSmiech



Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 92
Wysłany: 2015-05-28, 12:57   

mi tam zawsze podobały się psy miniaturki, sprawiają najmniej kłopotu :D
Ostatnio zmieniony przez SmierciSmiech 2015-05-28, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ela231 


Dołączyła: 04 Lis 2015
Posty: 167
Wysłany: 2016-02-27, 11:21   

Mi się psy podobają sama mam dwa psy . Ale jest koło nich pracy trochę, aby wyglądały ładnie i prezentowały się dobrze. Przede wszystkim jak są na zewnątrz a tak jest u mnie. Ważne są szczepieniach ich, ostatnio ciekawe rzeczy czytałam na: http://www.krakvet.pl/art...o-szczepic-psa/ , o niektórych nawet nie widziałam. Czasem warto poczytać o swoich pupilach trochę informacji.
 
 
 
bizer


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 120
Wysłany: 2016-06-16, 07:33   

Zam dużo osób które mają psa i nie żałują tej decyzji. ;) coś w tym musi być.
 
 
 
Marcelina_085 


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 81
Wysłany: 2016-07-19, 14:33   

Uwielbiam zwierzęta ale z moim psem to same problemy. Demoluje mi całe mieszkanie jak zostanie na chwilę sam, na spacerze się wyszarpuje a co najgorsze non stop szczeka na wszystkich i nie mogę go tego oduczyć. Szukałam już nawet na to sposobów w necie, znalazłam artykuł na kedu.pl o tym jak oduczyć psa szczekania ale na tego uparciucha nic nie działa. Jak go tego oduczyć? Zna ktoś sposób? Zaznaczam że dobrze się nim opiekuje, jest zadbany i niczego mu nie brakuje
Ostatnio zmieniony przez Marcelina_085 2016-07-19, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
xavery


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 137
Wysłany: 2016-11-06, 19:02   

Też mam psiaka już od kilku lat i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Uważam, że nie ma na świecie wierniejszego przyjaciela niż pies. W tym roku mój pupil miał bardzo dużą ilość kleszczy niemal po każdym spacerze. Znalazłam bardzo fajną stronę http://frontlinecombo.pl/Pages/Kleszcze.aspx na której jest wiele ciekawych informacji na temat produktów pozwalających na zwalczenie tych insektów.
 
 
 
Ajlar 


Dołączyła: 20 Gru 2015
Posty: 112
Wysłany: 2021-08-25, 15:07   

Decydując się na posiadanie psa musicie pamiętać, że to bardzo duża odpowiedzialność. Zwierzę potrzebuje opieki, wymaga także zakupów rozmaitych akcesoriów. Na pewno na początek poza miskami, smyczą i obrożą i zabawkami musicie kupić legowisko. Bardzo ładne i solidne legowiska z ekoskóry znajdziecie w ofercie sklepu https://www.meduza.biz/pr...-z-eko-skory-2/ . Oferowane kanapy szyte sa ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Są też bardzo wytrzymałe i wyglądają elegancko.
 
 
 
tomisia


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 312
Skąd: PoznaĹ„
Wysłany: 2022-01-28, 06:48   

A czy macie wybraną już karmę dla swojego pieska? Pytam, bo ja jeszcze nie- to możecie odwiedzić sobie stronę tutaj https://twojpieszczoch.pl/pl/c/DOLINA-NOTECI/79 - tam znajdziecie bardzo dobre karmy, które zadbają o zapotrzebowanie waszego psiaka. Dzięki piesek będzie zdrowy, pełen wigoru i radosny. Także warto się na nie zdecydować.
 
 
Marlena77 


Dołączyła: 23 Cze 2016
Posty: 142
Wysłany: 2022-03-23, 11:41   

Posiadanie psa czy kota jest super, ale trzeba pamiętać o tym, że pupil wymaga odpowiedniej opieki. Bardzo ważne jest regularne odrobaczanie zwierzaka, nawet jeśli mieszka on w domu. Psy lub koty, które wychodzą na spacer i mają tendencję do zjadania różnych przedmiotów mogą być narażone na zarażenie pasożytami. O tym jak rozpoznać pojawienie się pasożytów u czworonoga, a także jak skutecznie z nimi walczyć przeczytacie w artykule https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/pasozyty/robaki/pasozyty-u-psow-kotow/. Znajdziecie tam wiele przydatnych wskazówek dotyczących pasożytów u zwierząt domowych.
 
 
 
gaba 


Imię: Gaba
Dołączyła: 28 Cze 2022
Posty: 5
Skąd: myslo
Wysłany: 2022-07-05, 18:52   

Do odrobaczania można używać składników, które są użyte np. w recepturze paraprotex Można pojedyncze zioła kupić w zielarniach i spróbować dodać do karmy.
_________________
Gaba
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group