Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Jak wymigać się od seksu
Autor WiadomoϾ
Jackson


Do³¹czy³: 02 Cze 2016
Posty: 5
Wys³any: 2016-06-02, 10:04   

Jussie napisa³/a:
Z tą szczerością może być różnie ... najlepiej wymyślić jakąś wymówkę o złym samopoczuciu ... każdy ma prawo źle sie czuć.

Jeśli jest się w związku to dlaczego bać się tak prostej szczerości? Jeśli ta 'druga połówka' nie zniesie prawdy, że "nie chce mi się", "nie mam ochoty", albo "zróbmy to później" to znaczy, że średnio nadaje się do dojrzałego związku. Jeśli ja nie mam ochoty na seks to mówię, że nie chce mi się. Ale czasem mimo braku ochoty robię to bo widzę jak mojej dziewczynie na tym zależy. Czasem warto nie być egoistycznym :-)
 
 
 
Pamela123 


Imiê: Patka
Wiek: 25
Do³¹czy³a: 03 Cze 2016
Posty: 4
Sk¹d: Gliwice
Wys³any: 2016-06-03, 12:38   

normalnie trzeba powiedziec... wymigac sie.. smieszne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
 
Ajlar 


Do³¹czy³a: 20 Gru 2015
Posty: 112
Wys³any: 2016-06-04, 12:47   

hmm a po co sie migac od przyjemnosci??
 
 
 
Atena 


Do³¹czy³: 25 Maj 2016
Posty: 42
Wys³any: 2016-08-23, 11:35   

Jak już chcesz się migać od seksu to może macie zbyt wielką rutynę w łóżku? Słuchaj, spróbuj odwiedzić miejsca jak Seminarium Uwolnij Swoją Seksualność, które będą w Gdańsku 17 września o 16 - zgodnie z http://303488-6.evenea.pl/ :) Może akurat to coś pomoże :)
 
 
 
mela 



Wiek: 34
Do³¹czy³a: 24 Kwi 2015
Posty: 5
Wys³any: 2016-08-30, 09:38   

No czasem kobiety mają takie chwile, że bez powodu nie mają ochoty. Ja po porodzie w ogóle nie chciałam przez kilka miesięcy, nie czułam żadnej potrzeby... kilka razy były zbliżenia, ale obyłabym się bez seksu, dopiero po pewnym czasie wróciła mi ochota i jest tak jak wcześniej :)
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group