Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[ Muzyka] Disco Polo
Autor Wiadomość
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2015-03-03, 12:36   

Flafenia napisał/a:
No dobra, ale powiedzcie, czy to was pozytywnie nie nakręca?

https://www.youtube.com/watch?v=t0VwFyvMcSs

I jednak jestem pod dużym wrażeniem tego jak dobrze Ogrodnik to zaśpiewał o.O


tak mnie nakręciło, że poszłam w weekend na film i mogę sie podzielić wrażeniami:) nie nastawiałam sie jakoś szczególnie ani na tak, ani na nie, po prostu byłam ciekawa co wyszło. A wszyło naprawde nieźle. Jeśli ktoś lubi lekko niekonwencjonalne kino z dużą dozą absurdu, kino z pogranicza baśniowości to ten film jest dla niego. W ogóle nie spodziewałam się takiego ujęcia całej historii ale myslę teraz, że lepiej nie można było tego zrobić :) obsada oczywiście zawodowa, warto zwrócić uwagę na trzeci plan ;)
 
 
 
Flafenia


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 15
Wysłany: 2015-03-04, 15:28   

LizkaM - absurd to chyba główny motyw tego filmu! Już w samym zwiastunie rozbroił mnie karzeł ze świnią na smyczy! Tak niedorzeczne, że aż zabawne! (z całym szacunkiem oczywiście). :D
Ja w kinie jeszcze nie byłam, ale na dniach pewnie się wybiorę. Jestem ciekawa tej całej "bajeczności"! No i czytałam gdzieś, że różne ciekawe odniesienia kulturowe można wyłapać, więc to będzie moja misja! :D
 
 
 
kaja.jankowska 


Wiek: 60
Dołączyła: 08 Sty 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-03-05, 09:41   

Każdy się bawi przy tej muzyce, ale jak się zapyta czy słucha tego typu muzyki to nie... śmieszne.
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2015-03-05, 11:08   

Flafenia napisał/a:
LizkaM - absurd to chyba główny motyw tego filmu! Już w samym zwiastunie rozbroił mnie karzeł ze świnią na smyczy! Tak niedorzeczne, że aż zabawne! (z całym szacunkiem oczywiście). :D
Ja w kinie jeszcze nie byłam, ale na dniach pewnie się wybiorę. Jestem ciekawa tej całej "bajeczności"! No i czytałam gdzieś, że różne ciekawe odniesienia kulturowe można wyłapać, więc to będzie moja misja! :D


Flafenia, odniesień jest masa! i mnóstwo nawiązań do innych filmów, ale nie takich oczywistych, ale nie będę zdradzać jak jeszcze nie byłaś, fajnie jest wychwytywać na bieżąco :) no a muzyka jest w nowych aranżacjach, do tej pory chodzi za mną "Czekoladka" w wersji Ogrodnika ;)
 
 
 
uszasta 


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-03-06, 14:52   

Nienawidzę wesel, bo zawsze puszczają tam disco polo. A ja siedzę jak truś i tylko wino sączę, bo tańczyć przy tym nie umiem, przyjemności z słuchania tego (nawet po pijaku) nie mam. I nie jestem jedną z tych, którzy mówią, że nie, a w domu oglądają Polo TV. 8) :|
 
 
 
Flafenia


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 15
Wysłany: 2015-03-12, 17:14   

LizkaM napisał/a:
Flafenia napisał/a:
LizkaM - absurd to chyba główny motyw tego filmu! Już w samym zwiastunie rozbroił mnie karzeł ze świnią na smyczy! Tak niedorzeczne, że aż zabawne! (z całym szacunkiem oczywiście). :D
Ja w kinie jeszcze nie byłam, ale na dniach pewnie się wybiorę. Jestem ciekawa tej całej "bajeczności"! No i czytałam gdzieś, że różne ciekawe odniesienia kulturowe można wyłapać, więc to będzie moja misja! :D


Flafenia, odniesień jest masa! i mnóstwo nawiązań do innych filmów, ale nie takich oczywistych, ale nie będę zdradzać jak jeszcze nie byłaś, fajnie jest wychwytywać na bieżąco :) no a muzyka jest w nowych aranżacjach, do tej pory chodzi za mną "Czekoladka" w wersji Ogrodnika ;)



No i jak poszłam do kina, to specjalnie doszukiwałam się jakichś ciekawych motywów w filmie... I faktycznie kilka znalazłam :D Wiem, że może trochę wariatka ze mnie, ale sprawia mi to przyjemność.
A co do "Czekoladki" to zgadzam się, teraz biega gdzieś po głowie ;)
 
 
 
maci3k 


Wiek: 34
Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-04-27, 15:02   

Można mówić,że się nie słucha, można nawet chcieć tego nie słuchać, ale w praktyce nie da się tego nie słuchać :) zawsze na imprezie znajdzie się ktoś, kto odpali jakieś disco polo i zawsze okazuję się, że wszyscy znają tekst. Ostatnio na imprezach królują bracia figot, fagot ale przecież oni nie grają disco polo tylko post metal :D
 
 
 
a.lawonska


Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 29
Wysłany: 2015-07-21, 09:31   

Przyznam, że mnie trochę przeraża dominująca moda na muzykę disco polo.Czuję się wręcz tym sterroryzowana. Słychać to wszędzie: w autobusach, tramwajach, na ulicach w knajpach. Straszne!
 
 
 
strusw2 


Wiek: 41
Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Lublin, Polska
Wysłany: 2016-02-17, 23:41   

Rzeczywiście często na imprezach ludzie proszą o kawałki disco polo te najnowsze hity typu - "Ona czuje we mnie piniądz" albo "ruda tańczy jak szalona" ale nie dramatyzowałbym ,że to jakaś straszna moda i że świat idzie w złym kierunku. Wciąż zdarzają się imprezy gdzie większość gości nie ma zamiaru usłyszeć ani jednego kawałka z tzw. polskiej muzyki rozrywkowej i disco polo nie ma:)
Osobiście uważam , że lepiej zagrać na imprezie disco polo niż braci figo- fagot :)
Ostatnio zmieniony przez strusw2 2016-02-17, 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ela231 


Dołączyła: 04 Lis 2015
Posty: 167
Wysłany: 2016-06-19, 12:56   

Disco Polo czy inne także utwory fajne wpadające w ucho można usłyszeć w radiu internetowym Tuba.fm , gdzie każdy wybiera co chce słuchać. Najlepiej pod swój klimat, aby było wszystko fajnie złączone razem.
 
 
 
edmund89 


Imię: edmund89
Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-06-20, 13:16   

moim zdaniem disco polo jest coraz bardziej popularne, lub wróciło w łaski, lub ludzie którzy słuchają tego gatunku muzyki już się nie ukrywają :D

a samo disco chyba zyskało na jakości
 
 
 
Marcelina_085 


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 81
Wysłany: 2016-10-21, 12:30   

Jakoś nie mam przekonania do tej muzyki. Po prostu nie lubię jej słuchać
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2016-10-24, 07:57   

Ja teĹĽ nie. WyjÄ…tek sÄ… imprezy, wtedy disco polo siÄ™ sprawdza.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group