Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy zdjęcia z komórki moga być dobre
Autor Wiadomość
Wiewiorka 

Wysłany: 2015-05-09, 00:55   Czy zdjęcia z komórki moga być dobre

Zastanawiam się, czy nie zrezygnować z kupna nowego aparatu fotograficznego. Przy kolejnych umowach z operatorem telefonii komórkowej dostaje nowy, lepszy telefon, który ma tez coraz lepszy aparat fotograficzny. Zebrałam też trochę informacji jak robić zdjęcia komórką ze strony: http://fotokomorka.com/ . A jakie jest Wasze zdanie?

Autor Wiadomość
savage 

Wysłany: 2015-05-26, 10:00   

Ja mam dobry aparat w smartfonie, ale jestem fanką tradycyjnych aparatów.

Autor Wiadomość
BukGrzegorz 

Wysłany: 2015-05-27, 09:55   

Jak telefon ma dobry aparat i robiący zdjęcie zna się chociaż trochę na fotografii, to tak.

Autor Wiadomość
JacekG 
obieżyświat

Imię: Jacek
Wysłany: 2015-06-02, 14:28   

Cześć,

Jeśli to ma być zwykły, kompaktowy aparat fotograficzny, to fakt można się zastanowić, aby go zamienić na smartfona. Jednak jeśli zastanawiasz się nad lustrzanką, a myślisz, że smartfon może zastąpić - to nigdy w życiu:)

Sugeruje, ponieważ ostatnio dosyć często spotykam się z błędną opinią, że smartfon może robić za lustrzanke. Nie mam pojęcia, kto na taki "genialny" pomysł wpada.

Pozdrawiam

Autor Wiadomość
Trynia

Wysłany: 2015-07-21, 15:35   

Wiadomo, że im więcej zainwestujesz tym lepszy sprzęt kupisz.

Autor Wiadomość
Pawel 3Pik

Imię: Paweł
Wysłany: 2015-08-17, 12:13   

Aparat w telefonie raczej nie zastąpi cyfrówki, o lustrzance nawet nie wspominając. Warto pamiętać o tym, że rozdzielczość nie jest jedynym parametrem, na jaki należy zwracać uwagę przy zakupie aparatu. Zgodzę się też z tym, że na ogół jakość sprzętu rośnie proporcjonalnie do zainwestowanych w niego pieniędzy.

Autor Wiadomość
zbychu.boniek 

Wysłany: 2015-08-17, 13:26   

Nigdy aparat w telefonie nie zastąpi kompaktu, nie mówiąc już o lustrzance. Najlepsze aparaty w telefonach plasują sie jakościowo tuż pod kompaktami.

Autor Wiadomość
asap

Wysłany: 2016-06-09, 22:19   

ale lustrzanka to duzy aparat, z którym trzeba sie delikatnie obchodzic. Osobiście wolę bardziej trwałe aparaty, takie bardziej do sportu. Teraz czekam na przesyłkę z moją nową kamerką sjcam (kupiłam tę za 4stówki z http://sjcamhd.com.pl/) i nei mogę się doczekać aż pójdę z nią na deskę :) <3 zawsze chciałam robić fotki jadąc ale bałam się wyciągać telefon zeby nie upadł, a teraz będzie pancernie:)

Autor Wiadomość
swift

Wysłany: 2016-06-28, 20:02   

Mogą być dobre. Ja mam iphone 6s i zdjęcia robi rewelacyjne. W ogóle pełno ma opcji edycji, także jak ktoś lubi się tym bawić to ma co robić :) Śmiało można aparat zastąpić smartfonem, no chyba, że chcesz się fotografią zająć zawodowo to wtedy raczej potrzebne byłyby specjalistyczne urządzenia

Autor Wiadomość
monikanat 

Wysłany: 2016-07-01, 18:36   

swift napisał/a:
Mogą być dobre. Ja mam iphone 6s i zdjęcia robi rewelacyjne. W ogóle pełno ma opcji edycji, także jak ktoś lubi się tym bawić to ma co robić :) Śmiało można aparat zastąpić smartfonem, no chyba, że chcesz się fotografią zająć zawodowo to wtedy raczej potrzebne byłyby specjalistyczne urządzenia

Haha.. Ja mam jeszcze mojego Iphona 4 i według mnie zdjęcia robi rewelacyjne, co do piero Iphone 6 ;-)

Autor Wiadomość
steffy 

Wysłany: 2016-07-04, 15:26   

Ja mam Samsunga Galaxy S4. Uważam, że robi świetne zdjęcia, jak jest dobre oświetlenie.

Autor Wiadomość
abartek 

Wysłany: 2016-07-17, 14:29   

Wszystko zależy od potrzeb - jeśli zdjęcia są robione telefonem i na nim później oglądane to ok. Wydaje się że zdjęcie jest super. Ale wystarczy zobaczyć te same zdjęcia na dużym ekranie i wtedy czar pryska. Szumy, rozmyte krawędzie itp. i wtedy okazuje się że jednak aparat jest lepszy. Lustrzanka to na 100%, cyfrówki pewnie też ale nie używam i nie mam porównania.

Autor Wiadomość
potocki 

Imię: Andrzej
Wysłany: 2016-09-15, 14:23   

to zależy można mieć fajnej jakości zdjęcia z telefonu ale najlepsze będziesz mieć z dobrego aparatu

Autor Wiadomość
Marcelina_085 

Wysłany: 2016-11-29, 15:12   

jak w telefonie jest dobry aparat to zdjęcia wyjdą dobrej jakości

Odpowiedz do tematu