Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy warto zostać sprzedawcą?
Autor Wiadomość
stoczanin 

Wysłany: 2016-03-23, 07:48   Czy warto zostać sprzedawcą?

Ostatnio znalazłem dużo ofert praca sprzedawca ale zastanawiam się, czy można się spodziewać umowy o pracę czy raczej tylko umowy zlecenia?

Autor Wiadomość
savage 

Wysłany: 2016-05-27, 10:21   

To zależy. Czasem są od razu umowy o pracę.

Autor Wiadomość
monikanat 

Wysłany: 2016-05-30, 00:09   

Markety budowlane czy wszelkiego rodzaju sieciówki odradzam, moja ciocia pracowała w takich. Ja nie mogłabym być nigdy sprzedawcą.. :D

Autor Wiadomość
ela231 

Wysłany: 2016-05-30, 15:32   

Ja pracowałam w lodziarni Limoni i bardzo miło wspominam prace tam. Szefostwo bardzo fajne, wypłaty na czas, umowa. Jak to praca z ludźmi, klienci bywają różni, ale wolę to niż przerzucanie skrzynek w sklepowym zapleczu.

Autor Wiadomość
Mononoke 

Wysłany: 2016-08-18, 10:55   

Wszystko zależy od tego czy atmosfera w pracy jest miła i co by trzeba było sprzedawać. Ja prowadzę własny biznes w branży gastronomicznej i stawiam na wysokie standardy zarówno jeśli chodzi o jakośc usług jak i o zatrudniany personel. Zwłaszcza jeśli chodzi o transport towaru nie pozwalam sobie na żadne wpadki, wszystko musi być doskonale zorganizowane. Ostatnio tutaj http://poradnikowy.net/ja...portowac-towar/ przeczytałam o bezpiecznym przewożeniu towaru. Bardzo wżne są pojemniki, ale także samochody dostwcze spełnijące określone wymogi. A co do sprzedaży to nie jest lekki kawałek chleba, jeśli jednak ma się miłych ludzi w otoczeniu warto spróbować.

Autor Wiadomość
sylwia4012 

Wysłany: 2017-01-26, 18:33   

Dokładnie, wiele zależy od ludzi i atmosfery panującej w pracy. Nie wiem też, o jaki sklep Ci dokładnie chodzi i jaki ma asortyment. Jeśli widzisz się w takiej pracy to myślę, że warto spróbować. Zajrzyj też sobie tutaj http://poradnikpracownika.pl/ . Świetna stronka, każdy z nas powinien znać swoje prawa jako pracownik ;)

Autor Wiadomość
unique

Wysłany: 2017-01-29, 15:44   

Myślę sobie - praca jak praca.

Odpowiedz do tematu