Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krystyna
2006-09-24, 11:55
[ Literatura] Jaką ciekawą książke ostatnio czytałeś/aś?
Autor Wiadomość
Wigryk 

Wysłany: 2016-08-31, 18:35   

A lubicie czytać Sienkiewicza? 2016 rok jest w Polsce rokiem tego autora i słusznie. Jest w końcu polskim noblistą. Możecie więcej poczytać o tym tutaj: http://artvocado.pl/jacy-...agrodzie-nobla/, to ciekawy artykuł. Z twórczości Sienkiewicza chyba najbardziej lubię "Potop", a Wy?

Autor Wiadomość
nataliaa873 

Wysłany: 2016-10-27, 13:09   

Ostatnio czytałam bardzo wciągająca powieść "Dwór wiatrów" D. Galant - to głęboka i piękna historia o miłosnych perypetiach obcych sobie osób, którzy zrządzeniem losu zamieszkali w jednym domu.

Autor Wiadomość
iwonaa92 

Wysłany: 2017-02-02, 11:37   

Co do powieści, to czytam je raczej rzadko, zazwyczaj czytam różne poradniki, ostatnio "Lifting bez skalpela. Trening mięśni twarzy"- jest tam trochę porad jak wzmocnić mięśnie twarzy, a tym samym poprawić stan skóry, jest tam też trochę wskazówek, jak w prosty sposób poprawić urodę i zdrowie.

Autor Wiadomość
Halibut 

Imię: Marek
Wysłany: 2017-02-12, 23:05   

iwonaa92- no nie powiem, oryginalna lektura. : )

Skończyłem czytać polecaną przez znajomą książkę "Naznaczeni śmiercią" - nie jest to horror, ale bardzo zgrabna fantastyka, czy bardziej nawet science-fiction. Dopiero później doczytałem, że to autorka "Niezgodnej".

Autor Wiadomość
TriColore 

Imię: Agnieszka
Wysłany: 2017-02-20, 23:32   

Halibut napisał/a:
iwonaa92- no nie powiem, oryginalna lektura. : )

Skończyłem czytać polecaną przez znajomą książkę "Naznaczeni śmiercią" - nie jest to horror, ale bardzo zgrabna fantastyka, czy bardziej nawet science-fiction. Dopiero później doczytałem, że to autorka "Niezgodnej".

Nie wiedziałam, że wydała coś nowego. To też się dzieje w tym świecie co Niezgodna?

Odpowiedz do tematu