Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Mieszkania na sprzedaż - jak szukać?
Autor WiadomoϾ
mirabelka


Do³¹czy³: 30 Lip 2015
Posty: 487
Wys³any: 2016-06-21, 16:46   

najlepiej to przez biuro nieruchomości, oni pomagają w takich sprawach
 
 
 
Gerlena 


Do³¹czy³a: 28 Sty 2015
Posty: 37
Wys³any: 2016-08-30, 17:58   

Owszem, owszem, znam fajną wyszukiwarkę mieszkań zarówno na sprzedaż jak i do wynajęcia. Pewnie wielu osobom jest ona znana. Ja w ten sposób dwa razy znalazłam mieszkanko do wynajęcia. Proszę bardzo http://homla.pl/ To jest właśnie moja ulubiona wyszukiwarka mieszkań pod wynajem. Kupować akurat jeszcze nie kupowała, ale wszystko przede mną przecież ;)
 
 
 
Maja 


Do³¹czy³a: 06 Kwi 2016
Posty: 192
Wys³any: 2016-09-06, 07:23   

Teraz jest wiele stron, które oferują możliwość wystawienia oferty kupna sprzedaży. Portali ze sprzedażą nieruchomości jest sporo.
 
 
 
donovan


Do³¹czy³: 01 PaŸ 2014
Posty: 41
Sk¹d: wro
Wys³any: 2016-09-11, 21:33   

Warto patrzeć na oferty deweloperów bo jednak najlepiej mieć całkowicie nowe mieszkania np tutaj: zamość mieszkania na sprzedaż jeśli Cię interesują mieszkania w Zamości, Rzeszowie czy Lublinie bądź innych miast w tej okolicy
 
 
 
ela231 


Do³¹czy³a: 04 Lis 2015
Posty: 167
Wys³any: 2016-09-13, 15:11   

Najlepiej działa poczta pantoflowa, fb :) . Ale kupno takich mieszkań super sprawa. Inwestycja jest to życia. czytałam dużo o tym na; http://wealth.pl/inwestyc...w-nieruchomosci i twierdzę, że czasem można strasznie tanio kupić coś i sprzedać drożej.
 
 
 
Wigryk 


Do³¹czy³a: 08 Mar 2012
Posty: 109
Wys³any: 2016-10-04, 12:41   

Ja znalazłam poradnikowy artykuł o ogłoszeniach nieruchomości na eu-eu.eu. Piszą tam jak szukać mieszkań przez internet, bez pośredników. Może kogoś z Was to zainspiruje.
 
 
 
Mononoke 


Do³¹czy³a: 25 Mar 2014
Posty: 110
Wys³any: 2017-02-14, 08:11   

steffy napisa³/a:
Moim zdaniem lepiej szukać na własną rękę. Jeśli oczywiście mamy na to czas. Pamiętajmy jednak, by przygotować umowę kupna z notariuszem. Znajoma odwiedziła niedawno kancelarię notarialną Katowice z ulicy Kochanowskiego 18 i za poradę nic nie zapłaciła. Ma za to pewność, że dopilnują tam jej spraw.


Jeśli chodzi o szukanie na własną rękę to zgadzam się z Twoją wypowiedzią, warto szukać lokalnych ofert mieszkań niekoniecznie od dewelopera, tutaj http://sprzedajemy.pl/katowice trafiają się oferty mieszkań od lokalnych sprzedawców. Ja w ten sposób znalazłam swoje mieszkanie w Katowicach.
 
 
 
Michallek97


Do³¹czy³: 31 Maj 2021
Posty: 27
Sk¹d: Polska
Wys³any: 2021-07-19, 09:31   

Ja do wyszukiwania domów i mieszkań na sprzedaż wykorzystuję https://simpledom.com.pl/. Znalazłem interesującą mnie nieruchomość i kupiłem pod wynajem. Grupa Simple pomogła mi ze wszystkim, począwszy od pomocy w znalezieniu korzystnego kredytu.
 
 
vanessa


Do³¹czy³: 28 Lip 2021
Posty: 36
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2021-11-02, 11:15   

Cóż jest wiele sposób na znalezienie odpowiedniego mieszkania. W moim przypadku to było akurat tak. Rozmawiałam ze znajomymi i temat zszedł właśnie na mieszkania. Zapytałam więc, czy ktoś z nich nie kojarzy może jakiejś nowej inwestycji na Ursynowie. Jeden ze znajomych powiedział, że niedaleko jego domu jest nowa budowa. Podał nazwę i polecił sprawdzić. Tak też właśnie zrobiłam i trafiłam na stronę profbud.info. Tam dowiedziałam się o osiedlu Zakątek Cybisa. Nie powiem, ta lokalizacja mi się bardzo spodobała. Wszędzie jest blisko. Do tego można też szybko dojechać komunikacją, w tym i metrem w inne części Warszawy. Teraz nie mogę się tylko doczekać, aż zakończy się wreszcie budowa. Snuję już także plany na wykończenie moich nowych czterech kątów. Jak macie jakieś ciekawe pomysły albo inspiracje, to chętnie je poznam. Tak po prawdzie, to chciałabym utrzymać styl podobny do tego na osiedlu. Zresztą bardzo mi się podoba. Gdybyście także szukali mieszkania w stolicy, to myślę, że warto sprawdzić!
 
 
zmora345 


Do³¹czy³a: 21 Gru 2019
Posty: 51
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2021-12-14, 13:04   

Jak szukacie mieszkań na rynku pierwotnym to przede wszystkim patrzcie na firmę, która zbudowała dane osiedle. Jak deweloper jest dobry a ludzie/mieszkańcy nie żałują swojej decyzji o kupnie, to można bezpiecznie kupować mieszkanie i starać się chociaż trochę targować :)
Obecnie wiele osób ucieka z centrów miast i kupuję domy i mieszkania pod miastem (np. inwestycje w podwarszawskich Ząbkach https://www.wisniewscy.biz.pl/), bo jest taniej, ciszej a dojazd do centrum nie zajmuje więcej niż 30 minut.
 
 
Michallek97


Do³¹czy³: 31 Maj 2021
Posty: 27
Sk¹d: Polska
Wys³any: 2021-12-23, 11:47   

Podjęcie tak ważnej decyzji może być zniechęcające, rozumiemy obawy i pytania, które mogą się pojawić. Zapraszamy do kontaktu Grupa Simple.
 
 
Ewefaa


Do³¹czy³: 14 Cze 2022
Posty: 861
Sk¹d: RÄ™biechowo
Wys³any: 2022-06-28, 16:00   

Jeżeli myślicie o zakupie nowego mieszkania, dobrze jest też skontaktować się z notariuszem by omówić wszystkie elementy prawne. Mogę w tym temacie polecić wam wspaniałego notariusza http://notariuszgdynia.pl/ z Gdyni. Przed dokonaniem czynności notarialnej konieczny jest kontakt z kancelarią, gdyż pozwoli ustalić rodzaj czynności, która ma być dokonana, a także umożliwi przekazanie informacji odnośnie dokumentów, które należy przedłożyć.
 
 
Mella 


Do³¹czy³: 11 Lut 2022
Posty: 145
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2022-09-08, 14:24   

Będąc na etapie poszukiwań wyjątkowych inwestycji deweloperskich zarówno w zakresie mieszkań oraz domów z ogrodem umiejscowionych pod Poznaniem to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia ofertę Linea i osiedle Dąbrówka dabrowka.com.pl u których będziecie mogli liczyć zarówno na pełne wsparcie, fachowe doradztwo aby wybrać je pod indywidualne potrzeby również licząc na możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Pozdrawiam serdecznie!
 
 
karramba


Do³¹czy³: 30 Maj 2022
Posty: 561
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2022-10-08, 19:43   

Ja raczej właśnie byłem zainteresowany tą druga kwestią i najbardziej zależało mi na tym aby skutecznie sprzedać moje mieszkanie. Fajnie, że wybrałem kontakt z firmą https://transakcja24h.pl/ i jak się finalnie okazało to właśnie oni skupili ode mnie moje mieszkanie za gotówkę.
 
 
kasiakasia111 


Do³¹czy³a: 01 Gru 2022
Posty: 52
Sk¹d: Otwock
Wys³any: 2022-12-02, 09:44   

Może próbuj przez agencję nieruchomości? A wracając do zakupu mieszkań wiem lepiej szukać bezpośrednio. Co do Warszawy to myślę że powinieneś też rozejrzeć się na osiedlu Zakątek Harmonia, to jest osiedle w Warszawie ale z dala od centrum miasta a więc masz tu cisze i spokój oraz dużo zieleni
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group