Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje
Autor Wiadomość
steffy 


Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysłany: 2016-12-07, 14:26   

Ja też jestem zdania, że warto wyjeżdżać za granicę. Sama robię to minimum raz w roku.
 
 
 
glass11 



Dołączyła: 31 Sty 2012
Posty: 93
Wysłany: 2016-12-09, 08:21   

To prawda, warto zwiedzać świat jeśli ma się możliwości a jest ich wiele. Kilka lat temu koleżanka namówiła mnie na wyjazd do USA i work&travel, to jest świetna sprawa i wcale nie potrzeba jakiś specjalnych predyspozycji, my jeździmy z BTC, biuro pomaga załatwić wszystkie formalności, noclegi, pracę.
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2016-12-11, 13:36   

ja też wole mieć jednak komfort podczas wakacji i nie martwić się, że coś nie jest tak jak powinno, od lat latam na wakacje z Itaką bo mam do nich zaufanie i nie wyobrażam sobie ze miałoby to wszystko być na mojej głowie,a już z małymi dziećmi to w ogóle nie widzę wakacji na własną rękę za granicą.
 
 
 
unique


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 262
Wysłany: 2016-12-13, 12:11   

Ja chyba w kraju zostanę, bo zagranica teraz jest dość niebezpieczna.
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2017-02-07, 10:08   

bez przesady, wiadomo są kraje do których lepiej się nie wybierać, ale są też takie gdzie można spokojnie lecieć, poza tym ja zawsze jak jestem w Itace to pytam o bezpieczeństwo w kraju do którego chce się wybrać, poza tym na stronach MSZ zawsze są aktualne informacje na temat tego, którego kraju warto unikać. Dla pocieszenia dodam że jest wiele spokojnych miejsc na świecie gdzie spokojnie można polecieć na wakacje.
 
 
 
komorka 
komorka


Imię: Komorka
Wiek: 33
Dołączyła: 22 Mar 2016
Posty: 21
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-02-11, 17:58   

Wynajem jachtu to zawsze dobry pomysł, warto o tym pomyśleć. Szwecja jest pięknym krajem, czemu by nie wynająć tam jachtu? Koniecznie zwróć uwagę na ofertę od firmy Globtourist: http://www.globtourist.co...ow-szwecja.html, cennik i cała oferta są bardzo korzystne.
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2017-02-14, 18:04   

Tylko to musi być bardzo kosztowne! Orientujesz się jaki jest koszt tego typu wakacji?
 
 
 
pelenti


Dołączył: 22 Lis 2020
Posty: 94
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-08-06, 17:46   

Wakacje nad polskim morzem są super, a jak pogoda dopisze, to w ogóle można się świetnie bawić. Jeśli chodzi o mnie, to zawsze noclegi nad morzem rezerwuje poprzez stronę przymorzu.pl.
 
 
dalekoodszosy 


Dołączył: 04 Paź 2015
Posty: 81
Wysłany: 2021-08-24, 06:46   

Dla mnie ulubiony letni sport to już od kilku lat windsurfing. Więc jeżeli tylko mam możliwość to jadę w takie miejsce, gdzie można potrenować.
 
 
 
jordan


Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 179
Wysłany: 2021-10-25, 07:23   

Jeśli ma być tanio i solidnie jakościowo, to polecam - https://www.schroniskaturystyczne.pl/
W zasadzie macie w kaĹĽdym przypadku dobre warunki, a koszt symboliczny.
Oczywiście kwestia taka, na czym wam zależy, ale generalnie wszystko da się jakoś ogarnąć.
To musi być jednak przemyślane.
 
 
 
vanessa


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-10-26, 08:01   

Czy podczas takich wakacji zdarzyła się wam jakaś nieprzyjemna sytuacja? Mnie niestety tak, niby nic poważnego, ale sytuacja na pierwszy rzut oka niefajna. Konkretniej rzec ujmując zdarzyło mi się uszkodzić duży banknot. Nie wiedziałam co wówczas zrobić. Postanowiłam poszukać w internecie i okazało się, że jest możliwa wymiana podartego banknotu. Zresztą poczytajcie sami https://www.casfera.pl/zn...-zadne-klopoty/ tutaj, jak to wygląda. Warto wiedzieć, bo jak się okazuje, wcale niewiele trzeba, by taka sytuacja miała miejsce.
 
 
hoyyh 
hoyyh


Imię: Julia
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Sie 2021
Posty: 90
Skąd: KieĹ‚pino
Wysłany: 2021-11-19, 14:44   

W tym roku w wakacje byłem u koleżanki i poleciła mi radio religijne https://jezusjestpanemradio.pl/ jest naprawdę ciekawe. Jeśli w czasie wolnym lubicie słuchać audycji radiowych, to zachęcam do słuchania właśnie tej.
 
 
Michallek97


Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 27
Skąd: Polska
Wysłany: 2021-12-23, 13:09   

W letnie wieczory na plaży idealnie sprawdza się mięciutkie, miłe w dotyku poncho.
 
 
Zosia


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 16
Skąd: znajomy
Wysłany: 2021-12-29, 10:07   

Wyjazd za granice na wakacje, to zawsze jest strzał w dziesiątkę. Jeśli chcesz wykupić ubezpieczenie na taki wyjazd, a nie wiem z jakiej firmy skorzystać, to ja polecam https://kasawkieszeni.pl/
 
 
JoaU 



Dołączyła: 24 Sie 2021
Posty: 249
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2022-01-14, 08:22   

tencza napisał/a:
to chyba jakaś nowa propozycja od Itaki, nie wiedziałam nawet że mają coś takiego w ofercie, ale swoją drogą to bardzo fajna propozycja na karnawał, nie trzeba od razu wylatywać do Rio na karnawał.



Ja zdecydowanie polecam wakacje na Sardynii :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group