Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie narty?
Autor Wiadomość
sanqi 

Wysłany: 2015-01-30, 13:12   Jakie narty?

Chce kupić narty i potrzebuję rady, bo jestem w temacie dość zielona. Chodzi o narty damskie dla początkującej osoby. Wzrost 165. Nie wiem, jaki typ wybrać, czy jakieś tam allmountain, czy allround. nie wiem, czym się różnią za bardzo, a chciałabym narty dla osoby początkującej, żeby łatwo się na nich jeździło. Możecie coś poradzić?

Autor Wiadomość
MiszaM 

Wysłany: 2015-02-05, 14:45   

Niestety nie znam się na nartach (wolę snowboard), ale mogę polecić ci miejsce na wyjazd ^^
BookApart ma bardzo fajne oferty noclegów w Zakopanem w tej chwili, stoki są przygotowane, sporo śniegu, nic tylko jeździć :)

Autor Wiadomość
savage 

Wysłany: 2015-02-13, 11:40   

Potwierdzam, w Zakopcu są teraz super warunki :)

Autor Wiadomość
melaq 

Wysłany: 2015-03-20, 15:41   

Elany są dobre i w zasadzie niedrogie.

Autor Wiadomość
ela231 

Wysłany: 2017-02-17, 17:03   

Jak będziesz się wybierać już na narty to pomyśl o jakimś dobrym ubezpieczeniu bo to też ważny element. Jak nie wiesz gdzie najlepsza oferta, to warto zerknąć w tym celu na porównywarkę na: http://ubezpieczenie.bm.pl/narty-zima2017 . Mają tam wiele ciekawych propozycjo godnych uwagi.

Odpowiedz do tematu