Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Krystyna
2006-09-24, 11:55
[ Literatura] Jaką ciekawą książke ostatnio czytałeś/aś?
Autor WiadomoϾ
Wigryk 


Do³¹czy³a: 08 Mar 2012
Posty: 109
Wys³any: 2016-08-31, 18:35   

A lubicie czytać Sienkiewicza? 2016 rok jest w Polsce rokiem tego autora i słusznie. Jest w końcu polskim noblistą. Możecie więcej poczytać o tym tutaj: http://artvocado.pl/jacy-...agrodzie-nobla/, to ciekawy artykuł. Z twórczości Sienkiewicza chyba najbardziej lubię "Potop", a Wy?
 
 
 
nataliaa873 


Wiek: 27
Do³¹czy³a: 10 Cze 2016
Posty: 14
Wys³any: 2016-10-27, 13:09   

Ostatnio czytałam bardzo wciągająca powieść "Dwór wiatrów" D. Galant - to głęboka i piękna historia o miłosnych perypetiach obcych sobie osób, którzy zrządzeniem losu zamieszkali w jednym domu.
 
 
 
iwonaa92 


Wiek: 25
Do³¹czy³a: 28 Wrz 2015
Posty: 40
Wys³any: 2017-02-02, 11:37   

Co do powieści, to czytam je raczej rzadko, zazwyczaj czytam różne poradniki, ostatnio "Lifting bez skalpela. Trening mięśni twarzy"- jest tam trochę porad jak wzmocnić mięśnie twarzy, a tym samym poprawić stan skóry, jest tam też trochę wskazówek, jak w prosty sposób poprawić urodę i zdrowie.
 
 
 
Halibut 



Imiê: Marek
Do³¹czy³: 02 Lut 2012
Posty: 221
Sk¹d: wawa
Wys³any: 2017-02-12, 23:05   

iwonaa92- no nie powiem, oryginalna lektura. : )

Skończyłem czytać polecaną przez znajomą książkę "Naznaczeni śmiercią" - nie jest to horror, ale bardzo zgrabna fantastyka, czy bardziej nawet science-fiction. Dopiero później doczytałem, że to autorka "Niezgodnej".
 
 
 
TriColore 



Imiê: Agnieszka
Do³¹czy³a: 06 Gru 2011
Posty: 133
Wys³any: 2017-02-20, 23:32   

Halibut napisa³/a:
iwonaa92- no nie powiem, oryginalna lektura. : )

Skończyłem czytać polecaną przez znajomą książkę "Naznaczeni śmiercią" - nie jest to horror, ale bardzo zgrabna fantastyka, czy bardziej nawet science-fiction. Dopiero później doczytałem, że to autorka "Niezgodnej".


Nie wiedziałam, że wydała coś nowego. To też się dzieje w tym świecie co Niezgodna?
 
 
 
JoaU 



Do³¹czy³a: 24 Sie 2021
Posty: 249
Sk¹d: Szczecinek
Wys³any: 2022-05-27, 10:27   

myn napisa³/a:
Ja wlasnie dzis skonczylam czytac "Dzikie serce", to Drugi tom serii Kroniki Czerwonej Pustyni. Rewelacyjna ksiazka, nie moglam sie od niej oderwac.



Podobało się? Bo ja dużo czytam o literaturze na tym blogu: https://literackigps.pl/moje-rankingi/ - stąd wiem, co czytać :)

 
 
JoaU 



Do³¹czy³a: 24 Sie 2021
Posty: 249
Sk¹d: Szczecinek
Wys³any: 2022-06-21, 12:53   

ankaanka napisa³/a:
W końcu "Ostatnie życzenie" Sapkowskiego. W dwa dni, czyli zamiast się uczyć, Anka czytała Wiedźmina w Empiku :wstyd: Ale poszło szybko, w dwa dni po jakieś 3,5 godziny niecałe, bo mnie wciągnęło ;)



No to rzeczywiście musiało pochłonąć :D mnie tak wciągają książki Olgi Tokarczuk: https://www.lexmedia.com.pl/olga-tokarczuk/
 
 
gg83


Do³¹czy³: 25 Sty 2023
Posty: 82
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2023-04-30, 13:21   

Od jakiegoś czasu coraz bardziej popularne stają się skupy książek. Jest to ciekawa inicjatywa, która daje wiele korzyści. Tutaj https://blackbooks.pl/content/23-skup-ksiazek-slupsk nie tylko można sprzedać używane książki, ale również zakupić kolejne. Jest tam wiele różnych ciekawych i praktycznych pozycji, których próżno szukać w księgarniach. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Być może skorzystacie z takiej oferty.
 
 
bluelabe 
bluelabe


Imiê: Natalia
Wiek: 36
Do³¹czy³a: 23 Lis 2023
Posty: 5
Sk¹d: Rzeszów
Wys³any: 2023-11-24, 13:34   

Marihuana i Medycyna ? Michael Backes i Marihuana Pierwsze Dwanaście Tysięcy Lat ? Ernest L. Abel
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group