Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krystyna
2006-09-24, 12:40
Historia Hip-Hopu w Polsce
Autor Wiadomość
MeRQuR 


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 144
Wysłany: 2006-08-30, 21:36   

No akurat ten ostatni cytat jest z kawałku, który kiedyś słuchałem (jakieś 4-5 lat temu) i tego akurat się słucha dla śmiechu, żeby było z czego się pośmiać z kumplami .. ale ogólnie np tedego nie się nie słucha dla przekazu, no czasami trzeba się z czegoś po prostu pośmiać :D
Jeżeli chodzi Tobie o przekaz, to tak jak Lukas zawarł w wypowiedzi o "inteligentnym HH", że tam jest skupienie w większości na tekst - nawet podkład rzadko jest jakiś wyjątkowy.
 
 
 
eloelo1553
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 10:01   

Tede to nie jest żaden hip hop, tylko jakieś komercyjne g ó w n o . W jego tekstach nie ma nic czym można się jarać. Jest to jakiś pseudoraper , który nie rozróżnia hip hopu od komercji. Wszystko robi na pokaz i sam się sprzedał już dawno temu. Promuje swoją płytę jakimiś pomyjami na innych raperów. Płomień 81 i Nowator już dawno go zdisowali. Tede do gazu. Walczmy z komercją.

MeRQuR napisał/a:
tego akurat się słucha dla śmiechu


Ja tam nie wiem co w jego tekstach jest śmiesznego, wszystkie jego teksty są żałosne tak jak i on. Nie wiem jak można uważać , że Tede jest zabawny, dla mnie jego texty to dno.

"Najbardziej zaangażowaną w to wszystko osobą wydaje się być Tede, bo gdyby przydzielano statuetki "Anty Tede" na pewno dostałby je wszystkie."
http://www.mhh.pl/portal/...page&pageid=216

Fu.gif
Plik ¶ci±gnięto 2291 raz(y) 14.1 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group