Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Depilacja
Autor Wiadomość
iwonaa92 


Wiek: 25
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 40
Wysłany: 2015-11-19, 14:42   

Zmęczona ciągłą depilacją woskiem lub maszynką zrobiłam sobie w końcu depilację laserową i nie żałuję - co prawda kosztuje to więcej, ale podobno owłosienie usuwane jest całkowicie. Dziewczynom z Krakowa polecam salon na ul. Kluczborska - tutaj http://new-life.com.pl można umówić się na wizytę.
 
 
 
czekolada 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 188
Wysłany: 2015-11-24, 10:49   

Ja też mam za sobą depilację laserową i wiem, że była to świetna decyzja.
 
 
 
Baronowa 
Baronowa


Imię: MaĹ‚gorzata
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 77
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-02-21, 12:13   

Ja na twarzy bym się na laser nie zdecydowała. Bałabym się, że coś pójdzie nie tak, a mi zostaną jakieś podrażnienia, albo zaczerwienienia albo cokolwiek na stałe na twarzy. Wolę depilować mój delikatny wąsik precyzyjnymi plastrami Veet natural inspirations do twarzy - niż ryzykować inaczej. Pęseta też kiedyś się sprawdzała, bo nie mam tego dużo, ale skoro są takie plastry to po co się męczyć? :) Raz na dwa tygodnie przyklejam, odklejam i mam znowu spokój :)
 
 
 
Nela 


Dołączyła: 21 Mar 2014
Posty: 311
Wysłany: 2016-03-01, 01:03   

Ja mam te plastry i powiem szczerze, że niezłe są. Bardzo dokładnie łapią włoski i nie trzeba po kilka razy powtarzać rwania. Naprawdę dobre i niedrogie.
 
 
 
monikanat 


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Mar 2016
Posty: 136
Wysłany: 2016-03-08, 08:10   

Stosuję te plastry veet do depilacji twarzy. Jestem bardzo zadowolona. Nie widzę sensu wydawania kupy pieniędzy na zabiegi laserowe.
Tutaj jest świetna recenzja tych plastrów, jeśli ktoś nie lubi w ciemno kupować :)
https://www.youtube.com/watch?v=bsOkYR8MWBA
 
 
 
Mika 


Wiek: 39
Dołączyła: 30 Mar 2014
Posty: 270
Wysłany: 2016-03-22, 13:04   

Też mam te plastry i wydaje mi się, że sprawdzą się u wielu kobiet, które nie sa przekonane do zabiegów laserowych. Jednak koszta to jedno ale też kwestie podrażnień i tego, że jednak wiele wole zrobić w wolnym czasie sama w domu.


 
 
 
Baronowa 
Baronowa


Imię: MaĹ‚gorzata
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 77
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-03-31, 23:21   

Nie no, jakby mi ktoś dzisiaj zagwarantował, że po laserze nie będę miała absolutnie żadnych podrażnień na twarzy, ani żadnych komplikacji - a po 2-3 zabiegach będę miała spokój na resztę życia, to bym się zdecydowała w 5 sekund. Ale nikt mi takiej gwarancji dać nie może. Dlatego zostaję przy moich plastrach do twarzy do skóry normalnej... Doszłam już do takiej wprawy, że do całkowitego pozbycia się włosków wystarczają dwa przyklejenia. Ktoś pobije rekord? :)
 
 
 
tomisia


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 327
Skąd: PoznaĹ„
Wysłany: 2023-04-12, 13:23   

Jak chodzi o mnie to planuję wybrać się do salonu kosmetycznego https://laserowewow.pl/depilacja-laserowa-light-sheer/ , ponieważ chciałabym wykonać sobie depilację laserową. Wiecie - wiosna jest czas odsłaniać nóżki, także trzeba się przygotować do tego ;) . Z tego co wiem, to oni wykonują naprawdę dokładnie i efektywnie Także super...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group