Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
gotowanie i sprzęty agd
Autor Wiadomo
mirabella


Doczy: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysany: 2016-12-23, 14:11   

Ja okap kupiłam akurat w media markt. Udało mi się trafić z niezłą ceną.
 
 
 
savage 


Doczya: 14 Lip 2014
Posty: 765
Wysany: 2017-01-05, 12:39   

Ja przeważnie w internecie szukam agd, bo tak jest taniej. Czajniki elektryczne wyszukuję często w serwisie Homebook.pl, zresztą tam już kilka takich drobnych sprzętów znalazłam. I też zamawiałam je w korzystnej cenie.
 
 
 
tomisia


Doczy: 13 Maj 2021
Posty: 327
Skd: Poznań
Wysany: 2022-04-02, 00:40   

A kojarzycie może firmę Manufaktura w Bolesławcu ? Pytam, ponieważ chciałabym kupić dla siebie talerze, kubki, dzbanek i kilka innych rzeczy - zastanawiam się czy właśnie tam nie dokonać zakupu. Oferta wydaje się być naprawdę dobra - zwłaszcza, że jest ona dobrze wykonana solidnie i z precyzją.
 
 
JoaU 



Doczya: 24 Sie 2021
Posty: 249
Skd: Szczecinek
Wysany: 2022-06-22, 11:31   Re: gotowanie i sprzęty agd

malinka25 napisa/a:
Każdy kto lubi gotować, lubi też porządne sprzęty agd. Jak wyposażona jest wasza kuchnia? Jaką markę preferujecie? Jaki sprzęt najbardziej wam się przydaje?


Ja postawiłam na piękne ściany i mam na nich ślicznie plakaty retro: https://www.kuriozalny.pl/plakat-do-kuchni/ 8)
 
 
tomisia


Doczy: 13 Maj 2021
Posty: 327
Skd: Poznań
Wysany: 2022-10-29, 22:02   

Ja natomiast teraz odkryłam też firmę Gastromania.pl , która oferuje sztućce sola, jak i również różnorodne artykuły i to w doskonałej jakości. Tam możecie kupić praktycznie pełne wyposażenie do swojej kuchni czy to domowej, czy tym bardziej profesjonalnej.
 
 
melonik 


Doczya: 07 Lut 2023
Posty: 167
Skd: warszawa
Wysany: 2023-02-26, 08:24   

jakie macie doświadczenia z firmami produkującymi armaturę do kuchni? Jedne są lepsze inne gorsze czy raczej to samo? Planuję wymienić zlew na wpuszczany z firmy Comitor Dotąd o niej nie słyszałam i chciałabym poznać waszą opinię. Co sądzicie w ogóle o tego typu instalacji zlewu.
 
 
barney85 



Wiek: 33
Doczya: 28 Lut 2023
Posty: 4
Skd: Łańcut
Wysany: 2023-02-28, 14:41   

Zlew jest niezbędny w każdej kuchni. Spełnia nie tylko rolę praktyczną, ale może być również ozdobą pomieszczenia. Zlewy ciężkie i żeliwne to już przeszłość. Współczesne wykonane są z granitu, marmuru czy lekkiej stali nierdzewnej. O fantazyjnych kształtach, barwach i różnych wymiarach. Ze szklaną deską bądź ociekaczem. Jak wybrać zlew i z jakiego materiału? W sieci znalazłam również takie rozwiązania - https://www.maxkuchnie.pl...dwojny-946.html.
 
 
gg83


Doczy: 25 Sty 2023
Posty: 99
Skd: Warszawa
Wysany: 2024-01-30, 20:57   

Planuję zakup kuchenki do makaronu do mojego lokalu. Czy ktoś ma doświadczenie z różnymi typami takich kuchenek i może polecić najlepsze rozwiązanie dla profesjonalnego przygotowywania różnych dań na bazie makaronu? Interesuje mnie zarówno jakość jak i optymalna cena. Jakie są kluczowe funkcje, które mogą wpłynąć na jakość przygotowanego makaronu? Na tej stronie https://primegastro.pl/kategorie/264-kuchenka-do-makaronu mają sporo rozwiązań. Kupował ktoś tam może jakiś sprzęt?
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group