Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Plamy na bieliźnie
Autor WiadomoϾ
vanessa


Do³¹czy³: 28 Lip 2021
Posty: 36
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2024-03-25, 11:09   Plamy na bieliźnie

Cześć wszystkim! Ostatnio doświadczyłam kilku objawów, które trochę mnie niepokoją zastanawiam się, czy mogą one wskazywać na hemoroidy. Po pierwsze, zauważyłam plamy na bieliźnie, które wydają się pochodzić z okolicy odbytu. Nie są to duże ilości, ale wystarczająco, by zwrócić moją uwagę. Po drugie, odczuwam też świąd w tej okolicy, co jest nie tylko nieprzyjemne, ale też dość krępujące. Zaczynam się zastanawiać, czy te objawy mogą być związane z hemoroidami. Czy któraś z Was miała podobne objawy i może potwierdzić moje podejrzenia? Wszelkie rady i doświadczenia będą dla mnie bardzo pomocne. Dziękuję za wsparcie :)
 
 
mariola22


Do³¹czy³: 12 Sie 2021
Posty: 12
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2024-03-25, 11:46   

Też miałam ten problem:( Okazało się, że plamy na bieliźnie mają związek z hemoroidami. Początkowo był to dla mnie duży wstyd, ale z czasem zrozumiałam, jak ważne jest, aby otwarcie mówić o takich kwestiach i szukać pomocy. Oprócz plam mogą występować też świąd, dyskomfort oraz obrzęk w okolicy odbytu. Co mi pomogło? Przede wszystkim zmiana diety na bogatą w błonnik, aby zapobiec zaparciom, oraz picie dużo wody. Ważne jest także regularne wykonywanie delikatnych ćwiczeń. Jeśli objawy się utrzymują, koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Pamiętaj, że są również kremy, czopki a nawet suplementy diety w tabletkach: https://procto-glyvenol.pl/produkty/suplementy-diety/
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group