Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Farbowanie włosów
Autor Wiadomo
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2012-07-22, 19:24   

ej no Żaba nie mów, na zdjęciach które pokazuje google grafika w większości wygląda to super, ale może to i lepiej, że dopiero teraz je zobaczyłam bo pewnie bym też sobie coś takiego zachciała na głowie ;)

Ja w czasie urlopu w Polsce stwierdziłam, że czas zrobić coś szalonego i powiedziałam pani fryzjerce: robimy blond!
Po 3 godzinach siedzenia i zapłaceniu rekordowej jak na mnie sumy wyszłam z czymś, w czym przy odrobinie życzliwości można się dopatrzeć rudego z blond refleksami ;) )
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2012-07-22, 20:26   

Przejrzałam kilka zdjęć i moim zdaniem nie wygląda to dobrze, ale to kwestia gustu.
Ja stosuję co drugi dzień porządne mycie szamponem rumiankowym i kolor zaczął ładnie schodzić, już się troszkę rozjaśnił, ale do tego co bym chciała mieć na głowie jeszcze dużo mi brakuje.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-07-22, 21:48   

Co mam zrobić z kurczaczkowo żółtymi włosami? Lepiej kupić farbę jakąś niby platynę i znowu męczyć włosy, czy lepiej spróbować tego szamponu? http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/22220_500.jpg nie wiem na ile to prawda, ale podobno redukuje żółty odcień i sprawia, że włosy są po prostu ładnie blondynowate
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2012-07-22, 22:26   

Ten to nie wiem, ale moja mama używała TEGO i działał. Miała żółte pasemka i ładnie zjaśniały. Tylko wiesz efekt też nie jest natychmiastowy trzeba tego przez jakiś czas używać.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2012-07-23, 21:30   

Mószka napisa/a:
Lepiej kupić farbę jakąś niby platynę i znowu męczyć włosy, czy lepiej spróbować tego szamponu? http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/22220_500.jpg

Nie. Normalny szampon plus odżywka z tej serii. Używana co dwa dni daje mega efekty, naprawdę polecam.

Ja i tak sobie zrobię. Szczęśliwie mi, jako blondynce, włosy rozjasniają się ładnie i do platyny, a nie do kurczaka. Ale i tak nie będę ryzykować i pójdę sobie do fryzjera. Żeby nie było efektu linijki :D . I w ogóle rąbne sobie porządniejsze ombre, bo to delikatne jest śliczne, ale jednak całkowite zrezygnowanie z blondu nie dla mnie. Poza tym jestem zakochana w Drew w TAKICH włosach i tez chce TAKIE :




:zakochany:

Co tam, że może być trochę tandetnie. Na mnie na pewno bedzie pięknie :p .
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-07-23, 22:32   

Jak zrobisz to od razu dawaj zdjęcie, jestem ciekawa jak u Ciebie to wyjdzie :)
Ja dzisiaj w świetle dziennym namachałam się rękoma, żeby zobaczyć dokładnie jak moje włosy wyglądają, machałam aparatem, lusterkami i efekty mnie zaskoczyły jeszcze bardziej niż wczoraj. Mam trójkolorowe włosy - na górze naturalne, po środku resztki zeszłorocznego rozjaśniania i farbowania na 'naturalny kolor' i na dole kurczaczek :D tragedia, no ale cóż... To tylko włosy, kiedyś odrosną ;p
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Effie 



Doczya: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysany: 2012-07-25, 15:34   

Też jestem ciekawa, ale sama nie mam podejscia: to tylko włosy!
Ja mam włosy za tyłek i takie mi już nie odrosną :|
_________________
Życie to walka
 
 
 
anakra8 


Doczya: 23 Pa 2012
Posty: 10
Wysany: 2012-10-23, 18:39   

Ja polecam farby od pallette. Są zdecydowanie najlepsze
_________________
Avon akcesoria
 
 
 
zuzapli1


Doczy: 20 Kwi 2013
Posty: 3
Wysany: 2013-04-20, 15:21   

Ja mam już za sobą okres szaleństw z włosami (czernie,fiolety, brąz, pasemka, balejaże) teraz wróciłam do naturalnego koloru włosów :D
_________________
Moja strona o papierosach elektronicznych: e-papierosy
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2013-05-15, 20:51   

Ja moje nadal katuje blondami. Ale tylko odrosty, stosuje milion odżywek i olejków, i włosy jeszcze mam. Mimo, że objętość się zmieniła, to i tak wyglądają ostatnio jakoś zdrowiej, i lepiej nie wspominając, że są gładkie i mięciutkie:)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
plawiaka 


Imi: Magdalena
Wiek: 43
Doczya: 31 Gru 2013
Posty: 24
Skd: Warszawa
Wysany: 2013-12-31, 13:31   Re: Farbowanie włosów

Mószka napisa/a:
Jakie polecacie kosmetyki do farbowania włosów?
Farbowaliście się kiedyś?
Czy osoba o ciemnych włosach może sie zafarbować na ładny blond?

Mam zamiar zafarbować sobie włosy na blond i poszukuję jakiejś dobrej farby. Choć jeszcze się z tym wstrzymuję, bo podobno tego lata najmodniejszy jest brąz... :P

Jesli zamierzasz pierwszy raz farbowac to najlepiej jest użyc do tego henny. Jest w 100% ekologiczna i nie wysusza włosów:)
 
 
 
Makinod


Doczy: 07 Mar 2014
Posty: 7
Wysany: 2014-07-04, 11:03   

Ja nigdy nie farbowałam i nie zamierzam jeszcze przez długi czas :) Dobrze mi z moim kolorem i jakoś nie jestem ciekawa innego :)
 
 
 
Kayira 



Doczya: 09 Maj 2014
Posty: 199
Wysany: 2014-08-07, 07:48   

Farbuję, ale aktualnie idę do naturalnych
 
 
 
punto


Doczy: 03 Maj 2023
Posty: 54
Skd: inowrocław
Wysany: 2024-03-28, 14:28   

Wydaje mi się, że https://perukakrakow.pl to idealne miejsce na zakup peruki dla siebie lub bliskiej osoby. Ich asortyment obejmuje peruki na każdą okazję, od codziennego użytku po specjalne wydarzenia.
 
 
mucha


Doczy: 21 Lut 2024
Posty: 44
Skd: Lublin
Wysany: 2024-04-15, 12:09   

Jeżeli interesuje Was też zakup akcesoriów fryzjerskich to polecam zajrzeć do hurtowni fryzjerskiej Serwisfryz-kos. Można tam znaleźć akcesoria takie jak na przykład trymer barberski. Wszystko zamówicie wygodnie online z dostawą do domu lub salonu.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group