Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Telewizor
Autor Wiadomość
gandi 
MASKULISTA



Imię: NaTaNaEl
Wiek: 45
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 223
Skąd: PL północna
Wysłany: 2010-12-26, 17:12   

Hm, Telewizor może być, ale Telewizja to już gożej.. :p

Sprzęt sam w sobie, jako projektor (np. odtwarzecza VHS, DVD) się sprawdza dobrze i wiadomo co na nim można zobaczyć, ciekawego.. :)

Jednak gdy ten sprzęta podłączymy do odbioru Telewizji sprawa robi się niezbyt różowa. :\ "cudowne okienko" jednak zbyt bardzo ingeruje i manipuluje ludzą psychikę piorąc do szczętu mózgi (patrz: wybory polityczne).

W kwestii dzieci, ja tam gdy muszę się zająć jak już mam puścić bajkę to tylko z pod znaku starszego Disneya /Mickey Mouse, Kaczor Donald/ (ten nowy to wiadomo, komercha).

Jeszcze kwestia jest taka że telewizor naprawdę ogłupia, wystarczy spojrzeć na sposób uruchomienia wystarczy jeden (dwa?) przyciski i uruchomione, nie to co komp który wymaga zdecydowanie więcej operacji (czytaj: większej inwencji - inteligencji?)

to na razie tyle... ;)
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
 
 
 
tomisia


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 331
Skąd: PoznaĹ„
Wysłany: 2023-04-19, 16:22   

Dobry sprzęt to jedno, a dwa to też telewizja, którą potem będziemy ściągać. Dlatego warto sobie sprawdzić, gdzie dostępne są w dobrej cenie pakiety tv, a z tego co wiem to warto odwiedzić sobie link do firmy KOBA. Ponoć oni oferują bardzo bogate kanały telewizyjne - ja sama planuję też zapoznać się z ich ofertą.
Ostatnio zmieniony przez tomisia 2023-04-19, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maja 


Dołączyła: 06 Kwi 2016
Posty: 192
Wysłany: 2023-09-28, 09:57   

Szczerze mówiąc telewizji nie oglądam w ogóle, a przynajmniej nie klasycznej telewizji, bo obecnie większość programów TV można znaleźć w internecie. Kliknij tutaj, żeby zobaczyć, jakie są popularne programy telewizyjne o ślubach i przygotowaniach do nich. Można je oglądać w telewizji, jak i w sieci, bo dlaczego nie?
 
 
 
poska 


Dołączyła: 02 Paź 2023
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-04-18, 08:03   

Funkcje smart TV w telewizorach marki Manta umożliwiają dostęp do szerokiej gamy aplikacji, serwisów streamingowych i treści online, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo znaleźć rozrywkę dostosowaną do swoich preferencji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group